Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Egedalshallen (5326)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
649572 25-01-18
U-16 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
HUK-Øresund
Herlev/Hjorten Håndbold
Egedalshallen
649631 25-01-18
kl. 18:00
U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 6
HUK Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Egedalshallen
619456 25-01-18
kl. 20:30
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
HUK
BK Ydun 2
Egedalshallen
622073 04-02-18
kl. 08:10
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
HUK Håndbold
Birkerød HK
Egedalshallen
624893 04-02-18
kl. 09:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HUK Håndbold 2
Holte IF
Egedalshallen
622973 04-02-18
kl. 09:50
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
HUK-Øresund 2
Ledøje-Smørum HK 2
Egedalshallen
622403 04-02-18
kl. 11:00
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
HUK-Øresund
Hillerød Håndbold Klub
Egedalshallen
622853 04-02-18
kl. 12:10
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
HUK-Øresund
VSH 2
Egedalshallen
624503 04-02-18
kl. 13:10
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
HUK Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Egedalshallen
622343 04-02-18
kl. 14:00
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HUK-Øresund
Hillerød Håndbold Klub
Egedalshallen
619463 04-02-18
kl. 15:10
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
HUK
Brøndby Strand IK
Egedalshallen
540780 04-02-18
kl. 16:20
Serie 1 Damer
Pulje 4
HUK - Øresund 2
Søborg
Egedalshallen
623813 04-02-18
kl. 17:30
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
HUK Håndbold
Team Kongevejen
Egedalshallen
649594 22-02-18
kl. 18:00
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
HUK-Øresund
FIF 2 - U-12D
Egedalshallen
619789 24-02-18
kl. 12:30
Serie 3 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 3
HUK
VHC/Vidar 4
Egedalshallen
620960 27-02-18
kl. 17:45
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 6
HUK Håndbold
Holte IF
Egedalshallen
619799 03-03-18
kl. 12:30
Serie 3 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 3
HUK
Pan Håndbold 2
Egedalshallen
541630 15-03-18
kl. 19:00
3. Division Damer
Pulje 6
HUK - Øresund
Rudersdal Håndbold
Egedalshallen
620972 07-04-18
kl. 12:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 6
HUK Håndbold
Gentofte-Vangede HK
Egedalshallen
624901 07-04-18
kl. 12:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HUK Håndbold 2
HØJ 2
Egedalshallen
621272 08-04-18
kl. 09:00
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HUK Håndbold 2
Blovstrød HF 2
Egedalshallen
622081 08-04-18
kl. 09:50
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
HUK Håndbold
Team Arresø
Egedalshallen
624511 08-04-18
kl. 10:40
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
HUK Håndbold
FIF
Egedalshallen
619321 08-04-18
kl. 11:30
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
HUK-Øresund 2
Greve Håndbold
Egedalshallen
622981 08-04-18
kl. 12:30
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
HUK-Øresund 2
Fjordbyerne 2
Egedalshallen
618811 08-04-18
kl. 13:30
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HUK-Øresund
HIK/KFUM 2
Egedalshallen
622351 08-04-18
kl. 14:40
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HUK-Øresund
FIF 2
Egedalshallen
619471 08-04-18
kl. 15:50
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
HUK
KSG 3
Egedalshallen
623821 08-04-18
kl. 17:00
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
HUK Håndbold
Greve Håndbold 2
Egedalshallen
540799 08-04-18
kl. 18:00
Serie 1 Damer
Pulje 4
HUK - Øresund 2
Hundested HK
Egedalshallen
619800 08-04-18
kl. 19:10
Serie 3 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 3
HUK
Lynge-Bovstrød HF 2
Egedalshallen