Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

NKK-hallen, Nivå (5330)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
708400 04-11-18
kl. 11:45
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Øresund Håndbold
Stenløse HK
NKK-hallen, Nivå
711586 04-11-18
kl. 12:45
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
Øresund Håndbold
Stenløse HK
NKK-hallen, Nivå
710170 04-11-18
kl. 13:45
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
Øresund Håndbold 3
Hillerød Håndbold Klub 3
NKK-hallen, Nivå
709750 04-11-18
kl. 14:45
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Øresund Håndbold
AG Håndbold
NKK-hallen, Nivå
682292 04-11-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Team Helsinge Håndbold 2
NKK-hallen, Nivå
682948 04-11-18
kl. 17:20
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Øresund Håndbold 2
Amager SK 2
NKK-hallen, Nivå
709474 06-11-18
kl. 18:15
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
HUK Øresund 2
Amager Håndbold
NKK-hallen, Nivå
682546 06-11-18
kl. 19:45
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
VHC/Vidar
NKK-hallen, Nivå
682564 10-11-18
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
NKK-hallen, Nivå
682540 23-11-18
kl. 18:30
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Team Amager
NKK-hallen, Nivå
682274 23-11-18
kl. 20:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
AB
NKK-hallen, Nivå
712287 02-12-18
kl. 11:00
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Øresund Håndbold
HØJ
NKK-hallen, Nivå
708411 02-12-18
kl. 11:50
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Øresund Håndbold
VSH 3
NKK-hallen, Nivå
711597 02-12-18
kl. 12:40
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
Øresund Håndbold
Fredensborg HK 78
NKK-hallen, Nivå
709761 02-12-18
kl. 13:30
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Øresund Håndbold
Amager Håndbold 2
NKK-hallen, Nivå
713669 05-12-18
kl. 17:45
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 7
Øresund Håndbold 2
Espergærde IF
NKK-hallen, Nivå
682943 15-12-18
kl. 14:30
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Øresund Håndbold 2
Lynge-Uggeløse IF
NKK-hallen, Nivå
682286 15-12-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
KSG
NKK-hallen, Nivå
682594 06-01-19
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
VSH
NKK-hallen, Nivå
682328 06-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
NKK-hallen, Nivå
682340 20-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Helsingør Håndbold 2
NKK-hallen, Nivå
682983 20-01-19
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Øresund Håndbold 2
Team Helsinge Håndbold 3
NKK-hallen, Nivå
682612 27-01-19
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Rudersdal Håndbold
NKK-hallen, Nivå
682618 03-02-19
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Amager SK
NKK-hallen, Nivå
682358 24-02-19
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Rudersdal Håndbold
NKK-hallen, Nivå
682998 24-02-19
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Øresund Håndbold 2
Lyngby HK
NKK-hallen, Nivå
683003 10-03-19
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Øresund Håndbold 2
HUK HÅNDBOLD
NKK-hallen, Nivå
682364 10-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
KSI
NKK-hallen, Nivå
682630 10-03-19
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Allerød Håndbold Klub
NKK-hallen, Nivå
682642 24-03-19
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Gladsaxe HG
NKK-hallen, Nivå
682382 31-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
HIK
NKK-hallen, Nivå
683013 31-03-19
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Øresund Håndbold 2
Store Lyngby SG&I
NKK-hallen, Nivå