Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Humlebæk Idrætscenter (5336)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
710159 03-10-18
kl. 19:15
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
Øresund Håndbold 3
Gundsølille SG&I 3
Humlebæk Idrætscenter
707370 07-10-18
kl. 13:00
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HUK Øresund 2
Team Bornholm
Humlebæk Idrætscenter
682304 07-10-18
kl. 14:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Humlebæk Idrætscenter
682570 07-10-18
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Lyngby HK 2
Humlebæk Idrætscenter
708396 24-10-18
kl. 18:00
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Øresund Håndbold
HØJ 2
Humlebæk Idrætscenter
710166 27-10-18
kl. 10:30
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
Øresund Håndbold 3
Fredensborg HK 78 3
Humlebæk Idrætscenter
711582 28-10-18
kl. 10:00
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
Øresund Håndbold
Espergærde IF
Humlebæk Idrætscenter
712272 28-10-18
kl. 10:50
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Øresund Håndbold
HK 73 - Frederikssund 2
Humlebæk Idrætscenter
713649 28-10-18
kl. 11:40
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 7
Øresund Håndbold 2
Store Lyngby SG&I
Humlebæk Idrætscenter
711575 30-10-18
kl. 17:55
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
Øresund Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Humlebæk Idrætscenter
709746 30-10-18
kl. 18:45
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Øresund Håndbold
FIF 3
Humlebæk Idrætscenter
705970 01-11-18
kl. 18:15
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Helsingør Øresund Håndbold
Freja / Rødovre HK
Humlebæk Idrætscenter
709408 06-11-18
kl. 19:50
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HUK Øresund
HØJ
Humlebæk Idrætscenter
709429 13-11-18
kl. 19:50
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HUK Øresund
Team Helsinge Håndbold
Humlebæk Idrætscenter
712286 18-11-18
kl. 10:00
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Øresund Håndbold
Ålholm IF, Hillerød
Humlebæk Idrætscenter
708410 18-11-18
kl. 10:50
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Øresund Håndbold
Furesø Håndbold 2
Humlebæk Idrætscenter
711596 18-11-18
kl. 11:40
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
Øresund Håndbold
HØJ 3
Humlebæk Idrætscenter
706009 18-11-18
kl. 12:30
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
HUK Øresund
Gunslevholm HK
Humlebæk Idrætscenter
709339 18-11-18
kl. 13:45
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HUK Øresund
Rudersdal Håndbold
Humlebæk Idrætscenter
709760 18-11-18
kl. 15:00
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Øresund Håndbold
Lyngby HK 2
Humlebæk Idrætscenter
709489 18-11-18
kl. 16:00
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
HUK Øresund 2
BK Ydun
Humlebæk Idrætscenter
713664 18-11-18
kl. 17:15
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 7
Øresund Håndbold 2
Skovlunde IF
Humlebæk Idrætscenter
713634 24-11-18
kl. 13:00
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 7
Øresund Håndbold 2
Værløse HK 3
Humlebæk Idrætscenter
710181 28-11-18
kl. 19:15
Serie 4 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
Øresund Håndbold 3
Gilleleje HK
Humlebæk Idrætscenter
705981 29-11-18
kl. 18:15
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Helsingør Øresund Håndbold
VSH
Humlebæk Idrætscenter
682316 01-12-18
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Ajax København 2
Humlebæk Idrætscenter
682963 01-12-18
kl. 16:30
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Øresund Håndbold 2
Allerød Håndbold Klub
Humlebæk Idrætscenter
682588 08-12-18
kl. 16:00
3. Division Damer
Pulje 6
Øresund Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Humlebæk Idrætscenter