Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Helsingør-hallen (5344)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
622240 06-01-18
kl. 13:00
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk
Helsingør-hallen 2
618730 06-01-18
kl. 14:15
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Oure I.E. HK
Helsingør-hallen 2
625840 07-01-18
kl. 09:10
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Team Helsinge Håndbold 5
Helsingør-hallen 1
622750 07-01-18
kl. 10:00
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
HØJ
Helsingør-hallen 1
620650 07-01-18
kl. 11:00
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
FIF
Helsingør-hallen 1
624159 07-01-18
kl. 11:50
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
Fjordbyerne 3
Helsingør-hallen 1
621461 07-01-18
kl. 12:50
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
VSH
Helsingør-hallen 1
541316 07-01-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
FIF 2
Helsingør-hallen 1
541185 07-01-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
FIF 2
Helsingør-hallen 1
539622 07-01-18
kl. 16:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
HIK 2
Helsingør-hallen 1
619690 07-01-18
kl. 18:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 4
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2
Helsingør-hallen 1
540760 07-01-18
kl. 19:10
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Team Arresø
Helsingør-hallen 1
621371 07-01-18
kl. 09:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 3
VSH 3
Helsingør-hallen 2
625540 07-01-18
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold 2
Helsingør-hallen 2
624879 07-01-18
kl. 11:30
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold
HØJ 2
Helsingør-hallen 2
620980 07-01-18
kl. 12:20
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 2
HØJ
Helsingør-hallen 2
621467 11-01-18
kl. 19:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Brøndby HK
Helsingør-hallen 2
622270 19-01-18
kl. 17:35
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Oure I.E. HK
Helsingør-hallen 1
620986 21-01-18
kl. 09:20
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 2
Hundested HK
Helsingør-hallen 1
621377 21-01-18
kl. 10:10
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 3
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Helsingør-hallen 1
620656 21-01-18
kl. 11:00
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Brøndby HK
Helsingør-hallen 1
540770 21-01-18
kl. 11:50
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
VHC/Vidar 3
Helsingør-hallen 1
619307 21-01-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
Lyngby HK
Helsingør-hallen 1
622246 21-01-18
kl. 14:00
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Hvidovre IF
Helsingør-hallen 1
541197 21-01-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
VSH
Helsingør-hallen 1
539634 21-01-18
kl. 16:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
KFUM
Helsingør-hallen 1
619696 21-01-18
kl. 18:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 4
Hundested HK
Helsingør-hallen 1
625546 21-01-18
kl. 11:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold
HK 73 - Frederikssund 2
Helsingør-hallen 2
625846 21-01-18
kl. 12:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
HØJ 2
Helsingør-hallen 2
619157 23-01-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
FIF 2
Helsingør-hallen 1
541328 23-01-18
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Ajax København 2
Helsingør-hallen 1
622756 23-01-18
kl. 17:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Helsingør-hallen 2
622276 26-01-18
kl. 17:35
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Gunslevholm Idrætsefterskole
Helsingør-hallen 1
618736 28-01-18
kl. 07:00
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Gunslevholm Idrætsefterskole
Helsingør-hallen 1
620663 30-01-18
kl. 19:10
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Furesø Håndbold
Helsingør-hallen 2
625853 04-02-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Ålholm IF, Hillerød 2
Helsingør-hallen 1
624892 04-02-18
kl. 09:55
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsingør-hallen 1
622763 04-02-18
kl. 10:45
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Helsingør-hallen 1
618743 04-02-18
kl. 12:45
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Team Sydhavsøerne
Helsingør-hallen 1
541341 04-02-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
VSH
Helsingør-hallen 1
539647 04-02-18
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
Ledøje-Smørum HK
Helsingør-hallen 1
619703 04-02-18
kl. 16:45
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 4
Ålholm IF, Hillerød
Helsingør-hallen 1
625553 04-02-18
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold
Ålholm IF, Hillerød
Helsingør-hallen 2
625012 04-02-18
kl. 11:30
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Team Helsinge Håndbold 3
Helsingør-hallen 2
538212 05-02-18
kl. 19:30
888ligaen
Pulje 1
Nordsjælland Håndbold
KIF Kolding København
Helsingør-hallen 1
622283 07-02-18
kl. 19:50
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Rødovre HK
Helsingør-hallen 1
624172 07-02-18
kl. 17:30
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
Nordkysten 2
Helsingør-hallen 2
620123 15-02-18
kl. 19:00
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Birkerød HK
Helsingør-hallen 2
624884 18-02-18
kl. 13:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold
Holte IF
Helsingør-hallen 1
625004 18-02-18
kl. 14:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Ålholm IF, Hillerød 2
Helsingør-hallen 1
624164 21-02-18
kl. 17:30
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
Rudersdal Håndbold 3
Helsingør-hallen 1
622253 23-02-18
kl. 17:35
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Helsingør-hallen 1
541215 23-02-18
kl. 19:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Øresund Håndbold
Helsingør-hallen 1
621380 25-02-18
kl. 10:30
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 3
Ledøje-Smørum HK
Helsingør-hallen 1
621470 25-02-18
kl. 11:20
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Holte IF
Helsingør-hallen 1
619160 25-02-18
kl. 12:10
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Rudersdal Håndbold
Helsingør-hallen 1
619310 25-02-18
kl. 13:10
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
HUK-Øresund 2
Helsingør-hallen 1
540785 01-03-18
kl. 19:00
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
HUK - Øresund 2
Helsingør-hallen 2
625555 11-03-18
kl. 08:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold
Hornbæk IF
Helsingør-hallen 1
619166 11-03-18
kl. 09:40
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Team København (HK 94)
Helsingør-hallen 1
620665 11-03-18
kl. 10:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør-hallen 1
540790 11-03-18
kl. 11:30
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Borsholm-S IF
Helsingør-hallen 1
622285 11-03-18
kl. 12:45
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
HIK/KFUM
Helsingør-hallen 1
541352 11-03-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Rødovre HK 2
Helsingør-hallen 1
541221 11-03-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Amager SK
Helsingør-hallen 1
539658 11-03-18
kl. 16:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
Søborg
Helsingør-hallen 1
618745 11-03-18
kl. 19:10
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør-hallen 1
625855 11-03-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
HK 73 - Frederikssund 3
Helsingør-hallen 2
625014 11-03-18
kl. 09:50
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
VSH 3
Helsingør-hallen 2
624894 11-03-18
kl. 10:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold
HK 73 - Frederikssund 2
Helsingør-hallen 2
620995 11-03-18
kl. 11:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 2
HK 73 - Frederikssund 2
Helsingør-hallen 2
619705 11-03-18
kl. 12:20
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 4
Tårnby HK 2
Helsingør-hallen 2
621476 11-03-18
kl. 13:30
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
FIF 2
Helsingør-hallen 2
619316 11-03-18
kl. 14:30
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
Greve Håndbold
Helsingør-hallen 2
622765 11-03-18
kl. 15:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Fjordbyerne
Helsingør-hallen 2
620125 15-03-18
kl. 19:00
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør-hallen 2
622255 16-03-18
kl. 17:35
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
HØJ
Helsingør-hallen 1
624185 25-03-18
kl. 13:00
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
Gundsølille SG&I
Helsingør-hallen 1
624905 25-03-18
kl. 14:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold
HUK Håndbold 2
Helsingør-hallen 1
625025 25-03-18
kl. 15:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Birkerød HK 2
Helsingør-hallen 1
538268 28-03-18
kl. 18:30
888ligaen
Pulje 1
Nordsjælland Håndbold
TTH Holstebro
Helsingør-hallen 1
620131 05-04-18
kl. 19:00
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
HIK
Helsingør-hallen 2
625561 08-04-18
kl. 09:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold
Espergærde IF
Helsingør-hallen 1
621482 08-04-18
kl. 09:50
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Helsingør-hallen 1
620671 08-04-18
kl. 10:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Helsingør-hallen 1
622291 08-04-18
kl. 11:30
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
HC Odense Ungdom
Helsingør-hallen 1
618751 08-04-18
kl. 12:45
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Strib Idrætsefterskole
Helsingør-hallen 1
541370 08-04-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør-hallen 1
541239 08-04-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Team Nørrebro
Helsingør-hallen 1
539676 08-04-18
kl. 16:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
Team København (HK 94)
Helsingør-hallen 1
622261 08-04-18
kl. 18:00
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Lyngby HK
Helsingør-hallen 1
619711 08-04-18
kl. 19:10
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 7
Helsingør Håndbold 4
Team Arresø 2
Helsingør-hallen 1
625861 08-04-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Fredensborg HK 78 2
Helsingør-hallen 2
621392 08-04-18
kl. 09:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 3
Team Helsinge Håndbold 3
Helsingør-hallen 2
622771 08-04-18
kl. 10:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Fredensborg HK 78
Helsingør-hallen 2
619172 08-04-18
kl. 11:40
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Helsingør-hallen 2
540800 08-04-18
kl. 12:40
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Amager SK 3
Helsingør-hallen 2
619322 08-04-18
kl. 13:50
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
VSH
Helsingør-hallen 2