Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Helsingør-hallen (5344)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
793257 19-02-19
kl. 20:00
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 5. runde HRØ - FHF
Kampe
Helsingør Håndbold (2. Div)
DHG Odense (1.div)
Helsingør-hallen 1
763822 24-02-19
kl. 09:10
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Ajax København
Helsingør-hallen 1
761673 24-02-19
kl. 10:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
KFUM
Helsingør-hallen 1
784382 24-02-19
kl. 10:50
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
Rudersdal Håndbold 2
Helsingør-hallen 1
755984 24-02-19
kl. 11:50
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
H.S.G. 91 - Team Ramsø 2
Helsingør-hallen 1
684187 24-02-19
kl. 13:00
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Helsingør-hallen 1
682357 24-02-19
kl. 14:10
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør-hallen 1
683510 24-02-19
kl. 15:25
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør-hallen 1
681565 24-02-19
kl. 16:40
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
Team Arresø
Helsingør-hallen 1
756014 24-02-19
kl. 17:50
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Amager Håndbold
Helsingør-hallen 1
756614 24-02-19
kl. 19:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 4
Hundested HK
Helsingør-hallen 1
762813 24-02-19
kl. 10:30
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
Ålholm IF, Hillerød 2
Helsingør-hallen 2
759832 25-02-19
kl. 18:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Helsingør-hallen 1
722197 26-02-19
kl. 20:20
Old Boys Veteran B
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Tårnby HK
Helsingør-hallen 1
755981 27-02-19
kl. 18:45
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
HIK/KFUM 3
Helsingør-hallen 2
683482 28-02-19
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Lyngby HK
Helsingør-hallen 1
757694 01-03-19
kl. 18:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Gundsølille SG&I
Helsingør-hallen 1
763828 10-03-19
kl. 09:50
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Hvidovre IF
Helsingør-hallen 1
762819 10-03-19
kl. 10:40
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
Team Helsinge Håndbold 3
Helsingør-hallen 1
755990 10-03-19
kl. 11:30
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Espergærde IF
Helsingør-hallen 1
684191 10-03-19
kl. 12:40
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsingør-hallen 1
682362 10-03-19
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
VSH
Helsingør-hallen 1
683551 10-03-19
kl. 15:15
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Ajax København 2
Helsingør-hallen 1
681570 10-03-19
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
Føroyar
Helsingør-hallen 1
759838 10-03-19
kl. 17:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Hornbæk IF
Helsingør-hallen 1
756620 10-03-19
kl. 18:40
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 4
HUK HÅNDBOLD 2
Helsingør-hallen 1
758000 10-03-19
kl. 09:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
HK 73 - Frederikssund 2
Helsingør-hallen 2
761467 10-03-19
kl. 09:50
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
KFUM 2
Helsingør-hallen 2
757700 10-03-19
kl. 10:40
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Slangerup HF
Helsingør-hallen 2
784388 10-03-19
kl. 11:30
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
Fjordbyerne 2
Helsingør-hallen 2
761679 10-03-19
kl. 12:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Helsingør-hallen 2
762097 10-03-19
kl. 13:20
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Allerød Håndbold Klub 1
Helsingør-hallen 2
722202 12-03-19
kl. 20:20
Old Boys Veteran B
Pulje 1
Helsingør Håndbold
KFUM
Helsingør-hallen 2
762678 20-03-19
kl. 17:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold
Holte IF
Helsingør-hallen 1
682280 26-03-19
kl. 18:15
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Øresund Håndbold
Helsingør-hallen 1
722212 26-03-19
kl. 20:20
Old Boys Veteran B
Pulje 1
Helsingør Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Helsingør-hallen 1
679252 27-03-19
kl. 19:00
Herre Håndbold Ligaen
Pulje 1
Nordsjælland Håndbold
GOG
Helsingør-hallen 1
762108 28-03-19
kl. 18:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Birkerød HK 2
Helsingør-hallen 1
682380 29-03-19
kl. 19:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Helsingør Håndbold 2
Ajax København 2
Helsingør-hallen 1
681588 29-03-19
kl. 20:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Helsingør Håndbold 3
Ledøje-Smørum HK
Helsingør-hallen 1
756020 29-03-19
kl. 18:00
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
FIF
Helsingør-hallen 2
761478 29-03-19
kl. 19:00
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
AG Håndbold 2
Helsingør-hallen 2
761685 31-03-19
kl. 09:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Ledøje-Smørum HK
Helsingør-hallen 1
757706 31-03-19
kl. 09:50
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Blovstrød HF
Helsingør-hallen 1
784394 31-03-19
kl. 10:50
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold 2
VSH
Helsingør-hallen 1
755725 31-03-19
kl. 11:50
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Helsingør Øresund Håndbold
Team Bornholm
Helsingør-hallen 1
684201 31-03-19
kl. 13:00
Serie 1 Damer
Pulje 4
Helsingør Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK
Helsingør-hallen 1
756026 31-03-19
kl. 14:15
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Helsingør-hallen 1
683537 31-03-19
kl. 15:15
2. Division Damer
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Rødovre HK
Helsingør-hallen 1
755996 31-03-19
kl. 16:30
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Helsingør-hallen 1
759844 31-03-19
kl. 17:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Helsingør Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Helsingør-hallen 1
756626 31-03-19
kl. 18:40
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold 4
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Helsingør-hallen 1
763834 31-03-19
kl. 09:00
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Helsingør Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Helsingør-hallen 2
762825 31-03-19
kl. 09:50
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 5
Helsingør Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsingør-hallen 2
758815 31-03-19
kl. 10:40
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 6
Helsingør Håndbold
Værløse HK
Helsingør-hallen 2