Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Helsinge-hallen (5358)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
649596 25-01-18
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold
Espergærde IF
Helsinge-hallen 3
649734 25-01-18
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 7
Team Helsinge Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Helsinge-hallen 3
625663 28-01-18
kl. 09:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 4
Øresund Håndbold 2
Helsinge-hallen 3
625843 28-01-18
kl. 09:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 5
HK 73 - Frederikssund 3
Helsinge-hallen 3
625513 28-01-18
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
HØJ
Helsinge-hallen 3
625543 28-01-18
kl. 11:30
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
Hornbæk IF
Helsinge-hallen 3
625303 28-01-18
kl. 12:20
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Borsholm-S IF
Helsinge-hallen 3
622152 28-01-18
kl. 13:10
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsinge-hallen 3
621374 28-01-18
kl. 14:00
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
Helsingør Håndbold 3
Helsinge-hallen 3
621164 28-01-18
kl. 14:50
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsinge-hallen 3
624404 28-01-18
kl. 15:50
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
Ledøje-Smørum HK 3
Helsinge-hallen 3
620594 28-01-18
kl. 16:50
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
Rudersdal Håndbold 3
Helsinge-hallen 3
622064 28-01-18
kl. 17:50
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Birkerød HK
Helsinge-hallen 3
621172 04-02-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Borsholm-S IF
Helsinge-hallen 1
621382 04-02-18
kl. 09:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
VSH 3
Helsinge-hallen 1
622072 04-02-18
kl. 10:40
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
HK 73 - Frederikssund 3
Helsinge-hallen 1
624412 04-02-18
kl. 11:30
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
AB 2
Helsinge-hallen 1
625671 04-02-18
kl. 12:30
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 4
Allerød Håndbold Klub
Helsinge-hallen 1
625851 04-02-18
kl. 13:20
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 5
Fredensborg HK 78 2
Helsinge-hallen 1
625521 04-02-18
kl. 14:10
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
FIF 2
Helsinge-hallen 1
625551 04-02-18
kl. 15:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
Espergærde IF
Helsinge-hallen 1
620602 04-02-18
kl. 15:50
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
Skovlunde - Ledøje/Smørum 2
Helsinge-hallen 1
620063 04-02-18
kl. 16:50
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 2
Selskov HK
Helsinge-hallen 1
623753 04-02-18
kl. 17:50
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
HØJ
Helsinge-hallen 1
650379 04-02-18
kl. 09:50
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 5
Team Helsinge Håndbold
Slangerup HF
Helsinge-hallen 3
621472 04-02-18
kl. 10:40
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
VSH
Helsinge-hallen 3
625311 04-02-18
kl. 11:50
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Team København (HK 94)
Helsinge-hallen 3
622972 04-02-18
kl. 12:40
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
Nordkysten
Helsinge-hallen 3
619222 04-02-18
kl. 13:40
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold 2
HVI Himmelev
Helsinge-hallen 3
622762 04-02-18
kl. 14:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
Fjordbyerne
Helsinge-hallen 3
541212 04-02-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
AB
Helsinge-hallen 3
619493 04-02-18
kl. 17:15
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 3
Lyngby HK 2
Helsinge-hallen 3
540390 06-02-18
kl. 20:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
KFUM
Helsinge-hallen 3
649790 08-02-18
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 8
Team Helsinge Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Helsinge-hallen 3
649634 08-02-18
U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Helsinge-hallen 3
649657 08-02-18
U-10 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold
Øresund Håndbold
Helsinge-hallen 3
540414 11-02-18
kl. 11:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
Team NH
Helsinge-hallen 3
622158 25-02-18
kl. 10:10
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
HVI Himmelev
Helsinge-hallen 1
622250 25-02-18
kl. 11:00
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Helsingør Håndbold
Helsinge-hallen 1
619968 25-02-18
kl. 12:10
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
HIK
Helsinge-hallen 1
624739 25-02-18
kl. 13:10
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Team Helsinge Håndbold 2
Tårnby HK
Helsinge-hallen 1
625009 25-02-18
kl. 14:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
Helsingør Håndbold 2
Helsinge-hallen 1
649660 01-03-18
U-10 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold
HØJ
Helsinge-hallen 3
649689 01-03-18
U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
FIF
Helsinge-hallen 3
649737 01-03-18
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 7
Team Helsinge Håndbold
HIK
Helsinge-hallen 3
649599 01-03-18
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold
Amager SK
Helsinge-hallen 3
625558 04-03-18
kl. 10:10
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
Helsingør Håndbold
Helsinge-hallen 3
625858 04-03-18
kl. 11:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 5
Helsingør Håndbold 2
Helsinge-hallen 3
625528 04-03-18
kl. 11:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
Gundsølille SG&I
Helsinge-hallen 3
625318 04-03-18
kl. 12:40
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
VSH
Helsinge-hallen 3
541230 04-03-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Team Nørrebro
Helsinge-hallen 3
538240 06-03-18
kl. 19:00
888ligaen
Pulje 1
Nordsjælland Håndbold
Skjern Håndbold
Helsinge-hallen 3
622085 18-03-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
HUK Håndbold
Helsinge-hallen 1
625864 18-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 5
Ålholm IF, Hillerød 2
Helsinge-hallen 1
622173 18-03-18
kl. 10:40
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
VSH
Helsinge-hallen 1
625534 18-03-18
kl. 11:30
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
Ledøje-Smørum HK
Helsinge-hallen 1
625564 18-03-18
kl. 12:20
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
Ålholm IF, Hillerød
Helsinge-hallen 1
625684 18-03-18
kl. 13:10
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 4
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsinge-hallen 1
621185 18-03-18
kl. 14:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Stenløse HK
Helsinge-hallen 1
621395 18-03-18
kl. 14:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
Ledøje-Smørum HK
Helsinge-hallen 1
620615 18-03-18
kl. 15:40
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
Stenløse HK
Helsinge-hallen 1
621485 18-03-18
kl. 09:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Holte IF
Helsinge-hallen 3
625324 18-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Helsinge-hallen 3
622775 18-03-18
kl. 10:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
Helsingør Håndbold
Helsinge-hallen 3
619983 18-03-18
kl. 11:40
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Tårnby HK
Helsinge-hallen 3
622985 18-03-18
kl. 12:50
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
HUK-Øresund 2
Helsinge-hallen 3
619235 18-03-18
kl. 13:50
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold 2
Rudersdal Håndbold 2
Helsinge-hallen 3
619175 18-03-18
kl. 14:50
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Rudersdal Håndbold
Helsinge-hallen 3
618935 18-03-18
kl. 15:50
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Helsinge Håndbold
Køge Håndbold
Helsinge-hallen 3
620065 21-03-18
kl. 20:15
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 2
Slangerup HF
Helsinge-hallen 3
622074 25-03-18
kl. 09:30
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Helsinge-hallen 1
621174 25-03-18
kl. 10:20
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Gilleleje HK
Helsinge-hallen 1
621384 25-03-18
kl. 11:10
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Helsinge-hallen 1
624414 25-03-18
kl. 12:00
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Helsinge-hallen 1
621474 25-03-18
kl. 13:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Brøndby HK
Helsinge-hallen 1
620604 25-03-18
kl. 13:50
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 3
AG Håndbold 3
Helsinge-hallen 1
650372 25-03-18
kl. 09:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 5
Team Helsinge Håndbold
Ølsted IF
Helsinge-hallen 3
622524 25-03-18
kl. 09:50
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Ballerup HC
Helsinge-hallen 3
619164 25-03-18
kl. 11:00
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
FIF 2
Helsinge-hallen 3
622974 25-03-18
kl. 12:00
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
Amager Håndbold 2
Helsinge-hallen 3
619224 25-03-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold 2
Amager Håndbold 2
Helsinge-hallen 3
622764 25-03-18
kl. 14:00
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
HØJ
Helsinge-hallen 3
622256 25-03-18
kl. 15:00
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Lyngby HK
Helsinge-hallen 3
618924 25-03-18
kl. 16:10
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Helsinge Håndbold
HØJ 2
Helsinge-hallen 3
541248 25-03-18
kl. 17:20
3. Division Herrer
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
Helsingør Håndbold 2
Helsinge-hallen 3
619495 25-03-18
kl. 18:35
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 3
HK 73 - Frederikssund 2
Helsinge-hallen 3
541242 08-04-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 2
KSG
Helsinge-hallen 3
540432 08-04-18
kl. 15:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
Team København (HK 94)
Helsinge-hallen 3
619501 08-04-18
kl. 16:30
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 6
Team Helsinge Håndbold 3
Ballerup HC
Helsinge-hallen 3