Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ramløse-hallen (5360)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
621464 28-01-18
kl. 09:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Helsingør Håndbold
Ramløse-hallen
650375 28-01-18
kl. 09:50
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 5
Team Helsinge Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Ramløse-hallen
622514 28-01-18
kl. 10:40
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Amager Håndbold 2
Ramløse-hallen
622754 28-01-18
kl. 11:50
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Ramløse-hallen
622964 28-01-18
kl. 12:50
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK 2
Ramløse-hallen
619214 28-01-18
kl. 13:50
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold 2
AG Håndbold 2
Ramløse-hallen
619154 28-01-18
kl. 14:50
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Helsingør Håndbold
Ramløse-hallen
618914 28-01-18
kl. 15:50
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Helsinge Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Ramløse-hallen
619962 28-01-18
kl. 17:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Holte IF
Ramløse-hallen
618922 08-02-18
kl. 18:45
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Team Helsinge Håndbold
Tune/FHH 90
Ramløse-hallen
624509 04-03-18
kl. 10:00
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Ramløse-hallen
622167 04-03-18
kl. 10:50
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Brøndby HK
Ramløse-hallen
624749 04-03-18
kl. 11:40
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Team Helsinge Håndbold 2
Ålholm IF, Hillerød
Ramløse-hallen
625019 04-03-18
kl. 12:30
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
Ålholm IF, Hillerød 2
Ramløse-hallen
619977 04-03-18
kl. 13:20
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Hvidovre IF 2
Ramløse-hallen
650363 15-03-18
kl. 19:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 5
Team Helsinge Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Ramløse-hallen
622535 15-03-18
kl. 20:15
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
LS-HØJ
Ramløse-hallen
622522 05-04-18
kl. 20:15
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Fjordbyerne
Ramløse-hallen
624750 08-04-18
kl. 09:40
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Team Helsinge Håndbold 2
Lynge-Uggeløse IF
Ramløse-hallen
625020 08-04-18
kl. 10:30
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Team Helsinge Håndbold 3
VSH 3
Ramløse-hallen
624510 08-04-18
kl. 11:20
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold
HIK
Ramløse-hallen
622262 08-04-18
kl. 12:10
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Hvidovre IF
Ramløse-hallen
623761 08-04-18
kl. 13:20
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Helsinge Håndbold
Lynge-Uggeløse IF
Ramløse-hallen
620071 08-04-18
kl. 14:20
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Helsinge Håndbold 2
AB
Ramløse-hallen