Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Slangerup Idrætshal (5374)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
759073 24-02-19
kl. 08:50
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 9
Slangerup HF
Stenløse HK
Slangerup Idrætshal 2
757514 24-02-19
kl. 09:40
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Fjordbyerne 3
Skovlunde-Ledøje Smørum 2
Slangerup Idrætshal 2
761281 24-02-19
kl. 10:40
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 6
Fjordbyerne 2
Team Helsinge Håndbold 2
Slangerup Idrætshal 2
784380 24-02-19
kl. 11:40
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne 2
Allerød Håndbold Klub
Slangerup Idrætshal 2
759740 24-02-19
kl. 12:40
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
AB
Slangerup Idrætshal 2
759351 24-02-19
kl. 13:40
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
Slagelse Håndboldklub
Slangerup Idrætshal 2
757692 24-02-19
kl. 14:55
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Slangerup HF
BK Ydun
Slangerup Idrætshal 2
761011 24-02-19
kl. 15:45
U-18 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne 2
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Slangerup Idrætshal 2
760861 24-02-19
kl. 16:45
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Slangerup HF
HUK HÅNDBOLD
Slangerup Idrætshal 2
755863 24-02-19
kl. 17:45
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
Freja / Rødovre HK 2
Slangerup Idrætshal 2
756913 24-02-19
kl. 18:55
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Slangerup HF
Tårnby HK
Slangerup Idrætshal 2
759083 26-02-19
kl. 17:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 9
Slangerup HF
HØJ 3
Slangerup Idrætshal 2
762522 26-02-19
kl. 17:50
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Slangerup HF
Farum HF
Slangerup Idrætshal 2
792884 26-02-19
kl. 19:00
U-18 Piger Cup kampe - Intersport Ungdomspokal 2
Semifinaler
Fjordbyerne
Greve Håndbold
Slangerup Idrætshal 2
756923 26-02-19
kl. 20:15
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Slangerup HF
Amager SK
Slangerup Idrætshal 2
757520 05-03-19
kl. 18:00
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 5
Fjordbyerne 3
Espergærde IF
Slangerup Idrætshal 2
762512 17-03-19
kl. 09:10
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Slangerup HF
Lyngby HK
Slangerup Idrætshal 2
759084 17-03-19
kl. 10:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 9
Slangerup HF
HK 73 - Frederikssund 2
Slangerup Idrætshal 2
757701 17-03-19
kl. 10:50
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Slangerup HF
Blovstrød HF
Slangerup Idrætshal 2
757158 17-03-19
kl. 11:40
U-16 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
IF Frem, Bjæverskov
Slangerup Idrætshal 2
760870 17-03-19
kl. 12:40
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Slangerup HF
Lyngby HK
Slangerup Idrætshal 2
756924 17-03-19
kl. 13:40
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Slangerup HF
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup Idrætshal 2
757707 24-03-19
kl. 10:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Slangerup HF
Ajax København
Slangerup Idrætshal 2
759755 24-03-19
kl. 10:50
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
Amager Håndbold
Slangerup Idrætshal 2
761026 24-03-19
kl. 11:50
U-18 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Slangerup Idrætshal 2
762508 30-03-19
kl. 10:00
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Slangerup HF
Team Helsinge Håndbold 2
Slangerup Idrætshal 2