Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Stenløse-hallen (5376)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
748845 23-01-19
kl. 19:15
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Stenløse HK
HIK 2
Stenløse-hallen
760756 23-01-19
kl. 20:15
Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel
Pulje 4
Stenløse HK
Øresund Håndbold 3
Stenløse-hallen
756968 24-01-19
kl. 20:15
Old Boys B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Stenløse HK
Brøndby HK
Stenløse-hallen
759068 27-01-19
kl. 09:30
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 9
Stenløse HK
HØJ 3
Stenløse-hallen
762267 27-01-19
kl. 10:20
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK 2
Lyngby HK 2
Stenløse-hallen
758288 27-01-19
kl. 11:10
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK
Furesø Håndbold 2
Stenløse-hallen
761967 27-01-19
kl. 12:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Stenløse HK
HØJ 3
Stenløse-hallen
759076 03-02-19
kl. 09:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 9
Stenløse HK
Slangerup HF
Stenløse-hallen
762275 03-02-19
kl. 09:50
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK 2
Team Helsinge Håndbold 3
Stenløse-hallen
758296 03-02-19
kl. 10:40
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK
Team Helsinge Håndbold 3
Stenløse-hallen
761975 03-02-19
kl. 11:30
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Stenløse HK
Hornbæk IF
Stenløse-hallen
784288 03-02-19
kl. 12:20
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Stenløse HK
VSH 2
Stenløse-hallen
757126 03-02-19
kl. 13:20
U-18 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Stenløse HK
Lyngby HK
Stenløse-hallen
760764 03-02-19
kl. 14:20
Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel
Pulje 4
Stenløse HK
Blistrup
Stenløse-hallen
759078 10-03-19
kl. 09:30
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 9
Stenløse HK
HK 73 - Frederikssund 2
Stenløse-hallen
762277 10-03-19
kl. 10:20
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK 2
Hillerød Håndbold Klub 3
Stenløse-hallen
758298 10-03-19
kl. 11:10
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK
HØJ 2
Stenløse-hallen
761977 10-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Stenløse HK
Lyngby HK
Stenløse-hallen
784290 10-03-19
kl. 12:50
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Stenløse HK
HIK 2
Stenløse-hallen
757128 10-03-19
kl. 13:50
U-18 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Stenløse HK
Team Arresø
Stenløse-hallen
756978 10-03-19
kl. 14:50
Old Boys B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Stenløse HK
Skibby IK
Stenløse-hallen
760766 10-03-19
kl. 15:50
Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel
Pulje 4
Stenløse HK
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Stenløse-hallen
759089 24-03-19
kl. 09:30
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 9
Stenløse HK
Hundested HK
Stenløse-hallen
762288 24-03-19
kl. 10:20
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK 2
Holte IF 2
Stenløse-hallen
758309 24-03-19
kl. 11:10
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Stenløse HK
Ledøje-Smørum HK
Stenløse-hallen
761988 24-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Stenløse HK
Birkerød HK
Stenløse-hallen
784301 24-03-19
kl. 12:50
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Stenløse HK
Gladsaxe HG
Stenløse-hallen
757139 24-03-19
kl. 13:50
U-18 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Stenløse HK
HIK/KFUM 2
Stenløse-hallen
756989 24-03-19
kl. 14:50
Old Boys B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Stenløse HK
AG Håndbold
Stenløse-hallen
760777 24-03-19
kl. 15:50
Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel
Pulje 4
Stenløse HK
Hundested HK 2
Stenløse-hallen