Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ølstykke-hallerne (5378)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
712270 27-10-18
kl. 13:10
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HØJ
Øresund Håndbold
Ølstykke-hallerne
709506 27-10-18
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Hornbæk IF
Ølstykke-hallerne
711313 27-10-18
kl. 15:10
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
HØJ
Hillerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
708726 28-10-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
HØJ 2
Allerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
711584 28-10-18
kl. 09:50
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
HØJ 3
Fredensborg HK 78
Ølstykke-hallerne
708546 28-10-18
kl. 10:40
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HØJ
HK 73 - Frederikssund
Ølstykke-hallerne
707437 28-10-18
kl. 11:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
BK Ydun 3
Ølstykke-hallerne
710617 28-10-18
kl. 12:30
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Team Helsinge Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
706207 28-10-18
kl. 13:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ 2
Team Helsinge Håndbold
Ølstykke-hallerne
706027 28-10-18
kl. 14:40
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
AG Håndbold
Ølstykke-hallerne
682156 28-10-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
Rødovre HK
Ølstykke-hallerne
709415 01-11-18
kl. 20:15
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Hillerød Håndbold Klub 2
Ølstykke-hallerne
712605 04-11-18
kl. 10:50
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HØJ 2
VSH 3
Ølstykke-hallerne
708730 04-11-18
kl. 11:40
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
HØJ 2
VSH 2
Ølstykke-hallerne
708399 04-11-18
kl. 12:30
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
HØJ 2
VSH 3
Ølstykke-hallerne
711587 04-11-18
kl. 13:20
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
HØJ 3
Team Helsinge Håndbold
Ølstykke-hallerne
711467 04-11-18
kl. 14:10
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Gundsølille SG&I
Ølstykke-hallerne
708550 04-11-18
kl. 15:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HØJ
Hillerød Håndbold Klub 2
Ølstykke-hallerne
709510 04-11-18
kl. 15:50
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Hillerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
737578 08-11-18
kl. 18:45
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 2
HØJ
FIF
Ølstykke-hallerne
721635 10-11-18
kl. 11:05
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
HØJ 4
Tune IF
Ølstykke-hallerne
711320 10-11-18
kl. 11:55
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
HØJ
Helsingør Håndbold
Ølstykke-hallerne
709423 10-11-18
kl. 12:45
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Roskilde Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
676058 10-11-18
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ Elite
Fredericia Håndboldklub
Ølstykke-hallerne
682167 10-11-18
kl. 17:00
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
Hvidovre IF
Ølstykke-hallerne
712278 11-11-18
kl. 09:10
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HØJ
HK 73 - Frederikssund 2
Ølstykke-hallerne
711072 11-11-18
kl. 10:00
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
HØJ 2
Allerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
707862 11-11-18
kl. 11:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
HØJ
Lyngby HK
Ølstykke-hallerne
707444 11-11-18
kl. 11:50
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Skovlunde-Ledøje Smørum
Ølstykke-hallerne
706214 11-11-18
kl. 12:50
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ 2
VSH
Ølstykke-hallerne
706034 11-11-18
kl. 14:00
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Ajax København
Ølstykke-hallerne
705944 11-11-18
kl. 15:15
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
TMS, Ringsted
Ølstykke-hallerne
715176 11-11-18
kl. 16:30
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
HØJ 3
HK 73 - Frederikssund 2
Ølstykke-hallerne
704559 11-11-18
kl. 17:40
Serie 1 Damer
Pulje 5
HØJ
KFUM 2
Ølstykke-hallerne
709783 13-11-18
kl. 19:10
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
HØJ
Borsholm-S IF
Ølstykke-hallerne
712614 18-11-18
kl. 09:00
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HØJ 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Ølstykke-hallerne
709038 18-11-18
kl. 09:50
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
HØJ 3
HVI Himmelev 2
Ølstykke-hallerne
712285 18-11-18
kl. 10:40
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HØJ
Team Helsinge Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
708740 18-11-18
kl. 11:30
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
HØJ 2
Birkerød HK
Ølstykke-hallerne
708408 18-11-18
kl. 12:20
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
HØJ 2
Stenløse HK
Ølstykke-hallerne
711079 18-11-18
kl. 13:10
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
HØJ 2
Ålholm IF, Hillerød 2
Ølstykke-hallerne
708560 18-11-18
kl. 14:10
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HØJ
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik
Ølstykke-hallerne
707869 18-11-18
kl. 15:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
HØJ
Gundsølille SG&I
Ølstykke-hallerne
709520 18-11-18
kl. 15:50
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
VSH 2
Ølstykke-hallerne
682407 22-11-18
kl. 20:15
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Holbæk HK
Ølstykke-hallerne
710632 24-11-18
kl. 15:00
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Team Bornholm
Ølstykke-hallerne
709425 24-11-18
kl. 16:00
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
HUK Øresund
Ølstykke-hallerne
710236 24-11-18
kl. 17:10
Old Girls Elite - 1.halvdel
Pulje 1
HØJ
HVI Himmelev
Ølstykke-hallerne
721637 25-11-18
kl. 09:00
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
HØJ 4
TIK - Taastrup
Ølstykke-hallerne
711593 25-11-18
kl. 09:50
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
HØJ 3
Espergærde IF
Ølstykke-hallerne
711473 25-11-18
kl. 10:40
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Hvidovre IF 2
Ølstykke-hallerne
707446 25-11-18
kl. 11:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Roskilde Håndbold 3
Ølstykke-hallerne
709785 25-11-18
kl. 12:30
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
HØJ
HUK Håndbold
Ølstykke-hallerne
710626 25-11-18
kl. 13:30
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Ajax København 2
Ølstykke-hallerne
706216 25-11-18
kl. 14:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ 2
HIK/KFUM 3
Ølstykke-hallerne
682143 25-11-18
kl. 15:45
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
Holbæk HK
Ølstykke-hallerne
706036 25-11-18
kl. 17:00
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
HIK/KFUM
Ølstykke-hallerne
709521 29-11-18
kl. 18:45
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Team Arresø
Ølstykke-hallerne
707875 30-11-18
kl. 17:30
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
HØJ
Holte IF
Ølstykke-hallerne
708741 02-12-18
kl. 10:10
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
HØJ 2
Lyngby HK
Ølstykke-hallerne
711479 02-12-18
kl. 11:00
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Rødovre HK 2
Ølstykke-hallerne
711599 02-12-18
kl. 11:50
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 9
HØJ 3
Stenløse HK
Ølstykke-hallerne
711328 02-12-18
kl. 12:40
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
HØJ
HK 73 - Frederikssund
Ølstykke-hallerne
706222 02-12-18
kl. 13:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ 2
FIF 2
Ølstykke-hallerne
705952 02-12-18
kl. 14:45
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Team Sydhavsøerne
Ølstykke-hallerne
710242 02-12-18
kl. 16:00
Old Girls Elite - 1.halvdel
Pulje 1
HØJ
FIF
Ølstykke-hallerne
706042 03-12-18
kl. 18:00
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
FIF
Ølstykke-hallerne
682455 06-12-18
kl. 20:15
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
AG Håndbold
Ølstykke-hallerne
709436 08-12-18
kl. 14:30
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
HØJ
Team Helsinge Håndbold
Ølstykke-hallerne
704572 08-12-18
kl. 15:40
Serie 1 Damer
Pulje 5
HØJ
Holmegaard Håndbold
Ølstykke-hallerne
709044 09-12-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
HØJ 3
Freja HK
Ølstykke-hallerne
712291 09-12-18
kl. 09:50
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HØJ
Ålholm IF, Hillerød
Ølstykke-hallerne
721648 09-12-18
kl. 10:40
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
HØJ 4
Ishøj HF
Ølstykke-hallerne
708414 09-12-18
kl. 11:30
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
HØJ 2
Øresund Håndbold
Ølstykke-hallerne
711085 09-12-18
kl. 12:20
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
HØJ 2
Lyngby HK 3
Ølstykke-hallerne
709796 09-12-18
kl. 13:20
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
HØJ
Furesø Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
715191 09-12-18
kl. 14:20
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
HØJ 3
Hillerød Håndbold Klub 4
Ølstykke-hallerne
682191 09-12-18
kl. 15:45
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
HK Lammefjorden
Ølstykke-hallerne
682420 13-12-18
kl. 20:15
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Næstved/Herlufsholm
Ølstykke-hallerne
676086 15-12-18
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ Elite
Team Sydhavsøerne
Ølstykke-hallerne
682461 06-01-19
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
HVI Himmelev
Ølstykke-hallerne
682197 06-01-19
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
HVI Himmelev
Ølstykke-hallerne
682210 20-01-19
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
Dianalund/Tersløse
Ølstykke-hallerne
682474 20-01-19
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Rødovre HK 2
Ølstykke-hallerne
676117 02-02-19
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ Elite
Ajax København
Ølstykke-hallerne
682485 03-02-19
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Dalby G&IF
Ølstykke-hallerne
682221 03-02-19
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
FIF 2
Ølstykke-hallerne
676143 02-03-19
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ Elite
Otterup HK
Ølstykke-hallerne
682497 10-03-19
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Slagelse Håndboldklub
Ølstykke-hallerne
682233 10-03-19
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
TIK - Taastrup
Ølstykke-hallerne
682245 24-03-19
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
TMS, Ringsted 3
Ølstykke-hallerne
682509 24-03-19
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Ajax København 3
Ølstykke-hallerne
676168 30-03-19
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ Elite
Skive fH
Ølstykke-hallerne