Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Ølstykke-hallerne (5378)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
621857 21-01-18
kl. 09:50
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
HØJ 2
AG Håndbold
Ølstykke-hallerne
625515 21-01-18
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
FIF 2
Ølstykke-hallerne
620477 21-01-18
kl. 11:30
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
HØJ 2
Team Arresø
Ølstykke-hallerne
618856 21-01-18
kl. 12:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
AB
Ølstykke-hallerne
622245 21-01-18
kl. 13:40
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Lyngby HK
Ølstykke-hallerne
619066 21-01-18
kl. 15:00
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Ølstykke-hallerne
625967 21-01-18
kl. 16:15
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
TIK - Taastrup
Ølstykke-hallerne
645919 23-01-18
kl. 19:15
Santander Cup Herrer LP 2017-19 Herrer - 4. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
HØJ (1. Div)
Nordsjælland Håndbold (Liga)
Ølstykke-hallerne
619060 24-01-18
kl. 18:15
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
Amager Håndbold
Ølstykke-hallerne
618913 24-01-18
kl. 19:15
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ 2
Tune/FHH 90
Ølstykke-hallerne
531531 27-01-18
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ
TMS Ringsted
Ølstykke-hallerne
541071 27-01-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
HK Lammefjorden
Ølstykke-hallerne
625844 28-01-18
kl. 10:10
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
HØJ 2
Ålholm IF, Hillerød 2
Ølstykke-hallerne
624882 28-01-18
kl. 11:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HØJ 2
HUK Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
620983 28-01-18
kl. 11:50
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
HØJ
HK 73 - Frederikssund 2
Ølstykke-hallerne
624283 28-01-18
kl. 12:40
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
HØJ 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
621554 28-01-18
kl. 13:40
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Hillerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
549157 28-01-18
kl. 14:30
Serie 1 Herrer
Pulje 4
HØJ 3
Amager SK 2
Ølstykke-hallerne
541467 29-01-18
kl. 20:00
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Brøndby HK
Ølstykke-hallerne
649730 30-01-18
kl. 17:30
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 6
HØJ
Ledøje-Smørum HK 2
Ølstykke-hallerne
649628 31-01-18
kl. 16:40
U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 5
HØJ
Slangerup HF
Ølstykke-hallerne
625852 04-02-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
HØJ 2
HK 73 - Frederikssund 3
Ølstykke-hallerne
621562 04-02-18
kl. 09:50
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
HK 73 - Frederikssund
Ølstykke-hallerne
622761 04-02-18
kl. 10:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Fredensborg HK 78
Ølstykke-hallerne
618921 04-02-18
kl. 11:40
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ 2
HIK/KFUM 3
Ølstykke-hallerne
622433 04-02-18
kl. 12:50
U-18 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ 2
Fjordbyerne
Ølstykke-hallerne
618863 04-02-18
kl. 14:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Furesø Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
619073 04-02-18
kl. 15:10
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
TMS, Ringsted ungdom
Ølstykke-hallerne
622753 06-02-18
kl. 17:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Fjordbyerne
Ølstykke-hallerne
531544 09-02-18
kl. 19:30
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ
Skive fH
Ølstykke-hallerne
531518 20-02-18
kl. 19:30
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ
Team Sydhavsøerne
Ølstykke-hallerne
541478 24-02-18
kl. 13:45
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
TPI-Odense 2
Ølstykke-hallerne
541082 24-02-18
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
TPI Odense
Ølstykke-hallerne
625519 25-02-18
kl. 09:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
VSH 3
Ølstykke-hallerne
625130 25-02-18
kl. 10:40
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
HØJ 3
Ishøj HF
Ølstykke-hallerne
624888 25-02-18
kl. 11:30
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HØJ 2
HK 73 - Frederikssund 2
Ølstykke-hallerne
623750 25-02-18
kl. 13:10
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Team Helsinge Håndbold
Ølstykke-hallerne
622249 25-02-18
kl. 14:10
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Hvidovre IF
Ølstykke-hallerne
549168 25-02-18
kl. 15:20
Serie 1 Herrer
Pulje 4
HØJ 3
Espergærde IF
Ølstykke-hallerne
625970 26-02-18
kl. 20:00
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
GOG Håndbold
Ølstykke-hallerne
618928 02-03-18
kl. 19:00
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ 2
Køge Håndbold
Ølstykke-hallerne
531557 03-03-18
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ
Randers HH
Ølstykke-hallerne
625529 04-03-18
kl. 09:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Ledøje-Smørum HK
Ølstykke-hallerne
624897 04-03-18
kl. 09:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Helsingør Håndbold
Ølstykke-hallerne
620998 04-03-18
kl. 10:40
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
HØJ
Helsingør Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
624298 04-03-18
kl. 11:30
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
HØJ 2
Furesø Håndbold 4
Ølstykke-hallerne
624569 04-03-18
kl. 12:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Ajax København
Ølstykke-hallerne
622768 04-03-18
kl. 13:20
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Helsingør Håndbold
Ølstykke-hallerne
622259 04-03-18
kl. 14:20
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Team Helsinge Håndbold
Ølstykke-hallerne
531568 10-03-18
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ
Fredericia HK
Ølstykke-hallerne
618871 10-03-18
kl. 16:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Team Bornholm
Ølstykke-hallerne
620486 11-03-18
kl. 10:10
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
HØJ 2
Allerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
621564 11-03-18
kl. 11:10
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Lyngby HK
Ølstykke-hallerne
623756 11-03-18
kl. 12:00
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Lynge-Uggeløse IF
Ølstykke-hallerne
541483 11-03-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
AG Håndbold
Ølstykke-hallerne
619075 11-03-18
kl. 14:15
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
AG Håndbold
Ølstykke-hallerne
625976 11-03-18
kl. 15:15
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
HC Odense Ungdom
Ølstykke-hallerne
549173 11-03-18
kl. 16:35
Serie 1 Herrer
Pulje 4
HØJ 3
Pan Håndbold
Ølstykke-hallerne
618865 14-03-18
kl. 19:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Borsholm-S IF
Ølstykke-hallerne
625865 18-03-18
kl. 11:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
HØJ 2
Helsingør Håndbold 2
Ølstykke-hallerne
624903 18-03-18
kl. 11:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HØJ 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Ølstykke-hallerne
621004 18-03-18
kl. 12:40
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
HØJ
Ålholm IF, Hillerød
Ølstykke-hallerne
624304 18-03-18
kl. 13:30
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
HØJ 2
Ålholm IF, Hillerød
Ølstykke-hallerne
622774 18-03-18
kl. 14:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Hillerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
618934 18-03-18
kl. 15:30
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ 2
Hillerød Håndbold Klub
Ølstykke-hallerne
622260 20-03-18
kl. 18:45
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk
Ølstykke-hallerne
619081 21-03-18
kl. 18:00
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
FIF
Ølstykke-hallerne
625982 21-03-18
kl. 19:10
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ
HIK/KFUM
Ølstykke-hallerne
531582 23-03-18
kl. 19:30
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ
Ajax København
Ølstykke-hallerne
624570 25-03-18
kl. 10:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Amager SK
Ølstykke-hallerne
622531 25-03-18
kl. 10:50
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
LS-HØJ
Team Arresø
Ølstykke-hallerne
622441 25-03-18
kl. 12:00
U-18 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
HØJ 2
Team København (HK 94)
Ølstykke-hallerne
623762 25-03-18
kl. 13:10
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HØJ
Gentofte-Vangede HK
Ølstykke-hallerne
541501 05-04-18
kl. 20:15
3. Division Damer
Pulje 5
HØJ
Næstved/Herlufsholm
Ølstykke-hallerne
621872 08-04-18
kl. 10:00
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
HØJ 2
Gladsaxe HG
Ølstykke-hallerne
625530 08-04-18
kl. 10:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HØJ
Team Helsinge Håndbold 3
Ølstykke-hallerne
625142 08-04-18
kl. 11:40
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
HØJ 3
Brøndby HK 3
Ølstykke-hallerne
541105 08-04-18
kl. 12:30
3. Division Herrer
Pulje 5
HØJ 2
Ajax København 2
Ølstykke-hallerne
549191 08-04-18
kl. 13:45
Serie 1 Herrer
Pulje 4
HØJ 3
Gentofte-Vangede HK
Ølstykke-hallerne
531596 14-04-18
kl. 16:00
1. Division Herrer
Pulje 1
HØJ
HEI, Skæring
Ølstykke-hallerne