Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Frederikssund Hallen (5386)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
711939 21-10-18
kl. 14:10
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HK 73 - Frederikssund 3
Team Helsinge Håndbold 3
Frederikssund-hallerne 1
711309 21-10-18
kl. 15:00
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
HØJ
Frederikssund-hallerne 1
715160 21-10-18
kl. 16:00
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 2
HUK HÅNDBOLD 2
Frederikssund-hallerne 1
710403 21-10-18
kl. 17:10
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund
Team Kongevejen
Frederikssund-hallerne 1
722135 21-10-18
kl. 18:10
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
Tårnby HK
Frederikssund-hallerne 1
712630 23-10-18
kl. 17:10
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 12
HK 73 - Frederikssund 3
Team Helsinge Håndbold 3
Frederikssund-hallerne 1
712269 23-10-18
kl. 18:00
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 2
Team Helsinge Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
682278 23-10-18
kl. 20:45
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Rudersdal Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
711610 24-10-18
kl. 18:45
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 10
HK 73 - Frederikssund 2
Borsholm-S IF
Frederikssund-hallerne 1
707883 25-10-18
kl. 18:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Team Helsinge Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
709083 26-10-18
kl. 16:45
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HK 73 - Frederikssund 2
Ålholm IF, Hillerød
Frederikssund-hallerne 1
708428 28-10-18
kl. 10:00
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 3
Fredensborg HK 78
Frederikssund-hallerne 1
708186 28-10-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
HK 73 - Frederikssund 2
Espergærde IF
Frederikssund-hallerne 1
712032 28-10-18
kl. 12:50
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
FIF
Frederikssund-hallerne 1
710886 28-10-18
kl. 13:40
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 9
Fjordbyerne 2
Hornbæk IF
Frederikssund-hallerne 1
707526 28-10-18
kl. 14:40
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Fjordbyerne 2
Team Arresø
Frederikssund-hallerne 1
709626 28-10-18
kl. 15:40
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne
Lyngby HK
Frederikssund-hallerne 1
706146 28-10-18
kl. 16:45
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne
TMS, Ringsted 2
Frederikssund-hallerne 1
737529 29-10-18
kl. 18:00
U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund
Øresund Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
709236 29-10-18
kl. 19:10
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
HIK/KFUM
Frederikssund-hallerne 1
739851 01-11-18
Santander Cup Herrer LP 2016-18 Herrer - 2. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
HK 73 - Frederikssund (3. Div)
AB (3. Div)
Frederikssund-hallerne 1
737520 01-11-18
kl. 18:00
U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
HIK
Frederikssund-hallerne 1
684126 01-11-18
kl. 20:40
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
Rudersdal Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
708543 02-11-18
kl. 16:45
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund
Team Helsinge Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
709619 02-11-18
kl. 18:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne
Rudersdal Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
712036 03-11-18
kl. 14:15
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Ledøje-Smørum HK
Frederikssund-hallerne 1
710890 03-11-18
kl. 15:10
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 9
Fjordbyerne 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Frederikssund-hallerne 1
707381 03-11-18
kl. 16:10
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
Fjordbyerne
Helsingør Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
709630 03-11-18
kl. 17:10
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 1
708431 04-11-18
kl. 08:35
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 3
Team Helsinge Håndbold 3
Frederikssund-hallerne 1
709089 04-11-18
kl. 09:25
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HK 73 - Frederikssund 2
Team Arresø
Frederikssund-hallerne 1
712275 04-11-18
kl. 10:15
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 2
HØJ
Frederikssund-hallerne 1
711945 04-11-18
kl. 11:05
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HK 73 - Frederikssund 3
Espergærde IF 2
Frederikssund-hallerne 1
708190 04-11-18
kl. 11:55
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
HK 73 - Frederikssund 2
Hundested HK
Frederikssund-hallerne 1
711315 04-11-18
kl. 12:45
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
HUK HÅNDBOLD
Frederikssund-hallerne 1
706270 04-11-18
kl. 13:35
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 1
709240 04-11-18
kl. 14:35
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
BK Ydun
Frederikssund-hallerne 1
684136 04-11-18
kl. 15:50
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
682290 04-11-18
kl. 17:00
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Herlev/Hjorten Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
715169 04-11-18
kl. 18:15
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 2
Rudersdal Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
710409 04-11-18
kl. 19:25
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund
HUK HÅNDBOLD
Frederikssund-hallerne 1
722145 04-11-18
kl. 20:25
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
Sierslev HK
Frederikssund-hallerne 1
713773 05-11-18
kl. 20:30
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne 2
Team København (HK 94)
Frederikssund-hallerne 1
737652 07-11-18
kl. 18:45
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund
Amager SK
Frederikssund-hallerne 1
737655 08-11-18
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund
HIK
Frederikssund-hallerne 1
737526 12-11-18
kl. 18:00
U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund
Rødovre HK
Frederikssund-hallerne 1
712638 13-11-18
kl. 18:00
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 12
HK 73 - Frederikssund 3
Gilleleje HK
Frederikssund-hallerne 1
711618 14-11-18
kl. 19:00
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 10
HK 73 - Frederikssund 2
Hornbæk IF
Frederikssund-hallerne 1
708200 18-11-18
kl. 08:40
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
HK 73 - Frederikssund 2
Helsingør Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
710900 18-11-18
kl. 09:30
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 9
Fjordbyerne 2
Ålholm IF, Hillerød
Frederikssund-hallerne 1
707540 18-11-18
kl. 10:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Fjordbyerne 2
Helsingør Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
709640 18-11-18
kl. 11:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne
Helsingør Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
706280 18-11-18
kl. 12:30
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
FIF
Frederikssund-hallerne 1
706160 18-11-18
kl. 13:30
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 1
684146 18-11-18
kl. 14:40
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
Ledøje-Smørum HK
Frederikssund-hallerne 1
682308 18-11-18
kl. 15:50
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
KSG
Frederikssund-hallerne 1
715181 18-11-18
kl. 17:15
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 2
Hillerød Håndbold Klub 4
Frederikssund-hallerne 1
710418 18-11-18
kl. 18:30
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund
Hundested HK
Frederikssund-hallerne 1
722155 18-11-18
kl. 19:30
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
HIK
Frederikssund-hallerne 1
709098 18-11-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HK 73 - Frederikssund 2
Hundested HK
Frederikssund-hallerne 2
711954 18-11-18
kl. 09:50
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HK 73 - Frederikssund 3
Helsingør Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 2
712645 18-11-18
kl. 10:40
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 12
HK 73 - Frederikssund 3
Skjold, Skævinge
Frederikssund-hallerne 2
711625 18-11-18
kl. 11:30
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 10
HK 73 - Frederikssund 2
Team Helsinge Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 2
712284 18-11-18
kl. 12:20
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 2
Helsingør Håndbold
Frederikssund-hallerne 2
712046 18-11-18
kl. 13:10
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Team Helsinge Håndbold
Frederikssund-hallerne 2
711324 18-11-18
kl. 14:00
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 2
708558 18-11-18
kl. 14:50
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund
Hillerød Håndbold Klub 2
Frederikssund-hallerne 2
707898 18-11-18
kl. 15:40
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 2
708437 25-11-18
kl. 11:00
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 3
Espergærde IF 2
Frederikssund-hallerne 1
707387 25-11-18
kl. 12:00
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
Fjordbyerne
Team Bornholm
Frederikssund-hallerne 1
713788 25-11-18
kl. 13:05
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne 2
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Frederikssund-hallerne 1
684518 29-11-18
kl. 20:40
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
KSG
Frederikssund-hallerne 1
708443 02-12-18
kl. 10:00
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 3
Hillerød Håndbold Klub 2
Frederikssund-hallerne 1
708201 02-12-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
HK 73 - Frederikssund 2
HUK Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
715186 02-12-18
kl. 12:10
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 2
Espergærde IF
Frederikssund-hallerne 1
684156 08-12-18
kl. 14:15
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
Furesø Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
684530 08-12-18
kl. 15:25
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
Ajax København 4
Frederikssund-hallerne 1
682320 08-12-18
kl. 16:45
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
VSH
Frederikssund-hallerne 1
712651 09-12-18
kl. 09:30
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 12
HK 73 - Frederikssund 3
Helsingør Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
711960 09-12-18
kl. 10:20
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
HK 73 - Frederikssund 3
Borsholm-S IF 2
Frederikssund-hallerne 1
712290 09-12-18
kl. 11:10
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund 2
Øresund Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
708564 09-12-18
kl. 12:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund
HØJ
Frederikssund-hallerne 1
707904 09-12-18
kl. 12:50
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Slangerup HF
Frederikssund-hallerne 1
710424 09-12-18
kl. 14:00
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund
Slangerup HF
Frederikssund-hallerne 1
722165 09-12-18
kl. 15:00
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
Helsingør Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
722175 13-01-19
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
Herlev/Hjorten Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
682332 13-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
HIK
Frederikssund-hallerne 1
684166 13-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
Team Helsinge Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
684542 13-01-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
Amager SK 2
Frederikssund-hallerne 1
684554 27-01-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
KSI 2
Frederikssund-hallerne 1
684176 27-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
HUK HÅNDBOLD
Frederikssund-hallerne 1
682344 27-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
KSI
Frederikssund-hallerne 1
682356 24-02-19
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Team Helsinge Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
684186 24-02-19
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
Søborg
Frederikssund-hallerne 1
684566 24-02-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
AB 2
Frederikssund-hallerne 1
722195 24-02-19
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
FIF/FHK
Frederikssund-hallerne 1
684578 03-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
Gundsølille SG&I
Frederikssund-hallerne 1
682368 03-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Øresund Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
682386 17-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
Ajax København 2
Frederikssund-hallerne 1
682374 24-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
AB
Frederikssund-hallerne 1
684196 24-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 4
HK 73/SHF 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Frederikssund-hallerne 1
684584 24-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
Borsholm-S IF
Frederikssund-hallerne 1