Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Frederikssund Hallen (5386)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
540388 25-01-18
kl. 20:45
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
Team Helsinge Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
625544 28-01-18
kl. 10:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
Ålholm IF, Hillerød
Frederikssund-hallerne 1
621672 28-01-18
kl. 10:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
Holte IF 2
Frederikssund-hallerne 1
624883 28-01-18
kl. 11:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Frederikssund-hallerne 1
624162 28-01-18
kl. 12:30
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Fjordbyerne 3
Gundsølille SG&I
Frederikssund-hallerne 1
620652 28-01-18
kl. 13:30
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
Helsingør Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
618853 28-01-18
kl. 14:20
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
Borsholm-S IF
Frederikssund-hallerne 1
625552 04-02-18
kl. 09:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
Hornbæk IF
Frederikssund-hallerne 1
624891 04-02-18
kl. 10:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund 2
HØJ 2
Frederikssund-hallerne 1
540406 04-02-18
kl. 11:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
Team NH
Frederikssund-hallerne 1
618861 04-02-18
kl. 12:40
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
Team Bornholm
Frederikssund-hallerne 1
539650 04-02-18
kl. 13:50
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Søborg
Frederikssund-hallerne 1
649694 06-02-18
kl. 18:00
U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Espergærde IF
Frederikssund-hallerne 1
623895 14-02-18
kl. 20:15
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
HIK
Frederikssund-hallerne 1
625217 18-02-18
kl. 10:00
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 3
Allerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 1
625905 18-02-18
kl. 10:50
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
Lyngby HK
Frederikssund-hallerne 1
625307 18-02-18
kl. 11:40
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
Team Helsinge Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
540394 18-02-18
kl. 12:50
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
Team København (HK 94)
Frederikssund-hallerne 1
539638 18-02-18
kl. 14:10
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Team København (HK 94)
Frederikssund-hallerne 1
619485 18-02-18
kl. 15:30
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 2
Ballerup HC
Frederikssund-hallerne 1
620145 18-02-18
kl. 16:40
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
Lyngby HK
Frederikssund-hallerne 1
621678 25-02-18
kl. 08:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
HIK 2
Frederikssund-hallerne 1
625909 25-02-18
kl. 09:40
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
VSH
Frederikssund-hallerne 1
625849 25-02-18
kl. 10:30
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
HØJ 2
Frederikssund-hallerne 1
625220 25-02-18
kl. 11:20
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 3
HIK 2
Frederikssund-hallerne 1
622069 25-02-18
kl. 12:10
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
Team Helsinge Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
621259 25-02-18
kl. 13:00
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund 3
Blovstrød HF 2
Frederikssund-hallerne 1
620989 25-02-18
kl. 13:50
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 2
Hundested HK
Frederikssund-hallerne 1
621559 25-02-18
kl. 14:40
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
HØJ
Frederikssund-hallerne 1
625310 25-02-18
kl. 15:30
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
VSH
Frederikssund-hallerne 1
624589 25-02-18
kl. 16:20
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Ledøje-Smørum HK
Frederikssund-hallerne 1
620658 25-02-18
kl. 17:10
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
FIF
Frederikssund-hallerne 1
619489 25-02-18
kl. 18:10
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 2
Gladsaxe HG
Frederikssund-hallerne 1
620149 25-02-18
kl. 19:20
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
Sierslev HK
Frederikssund-hallerne 1
649791 01-03-18
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 8
HK 73 - Frederikssund
FIF
Frederikssund-hallerne 1
649635 01-03-18
U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund
HUK Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
623159 01-03-18
kl. 20:45
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73/SHF 2
AG Håndbold 3
Frederikssund-hallerne 1
621687 03-03-18
kl. 14:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
VSH 2
Frederikssund-hallerne 1
620999 03-03-18
kl. 14:50
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 2
Ålholm IF, Hillerød
Frederikssund-hallerne 1
621269 03-03-18
kl. 15:40
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund 3
HUK Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
624177 03-03-18
kl. 16:30
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Fjordbyerne 3
Helsingør Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
622529 03-03-18
kl. 17:30
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
Amager Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
622977 03-03-18
kl. 18:40
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
Fjordbyerne 2
Team Helsinge Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
622079 04-03-18
kl. 08:10
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
Birkerød HK
Frederikssund-hallerne 1
625919 04-03-18
kl. 09:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 1
625859 04-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
Ålholm IF, Hillerød 2
Frederikssund-hallerne 1
624898 04-03-18
kl. 10:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund 2
HUK Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
621569 04-03-18
kl. 11:30
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 1
624599 04-03-18
kl. 12:20
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Værløse HK
Frederikssund-hallerne 1
620369 04-03-18
kl. 13:10
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Fjordbyerne 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Frederikssund-hallerne 1
620667 04-03-18
kl. 14:10
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
Brøndby HK
Frederikssund-hallerne 1
622769 04-03-18
kl. 15:10
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Fjordbyerne
Hillerød Håndbold Klub
Frederikssund-hallerne 1
539668 04-03-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
619499 04-03-18
kl. 17:50
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 2
Lyngby HK 2
Frederikssund-hallerne 1
620159 04-03-18
kl. 19:00
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
Tårnby HK
Frederikssund-hallerne 1
623909 07-03-18
kl. 20:15
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Team Kongevejen 2
Frederikssund-hallerne 1
622436 11-03-18
kl. 12:15
U-18 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
Team København (HK 94)
Frederikssund-hallerne 1
619196 11-03-18
kl. 13:30
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Fjordbyerne
TMS, Ringsted ungdom 2
Frederikssund-hallerne 1
623149 14-03-18
kl. 20:10
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73/SHF 2
Amager Sundby KFUM
Frederikssund-hallerne 1
625565 17-03-18
kl. 14:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
Helsingør Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
620673 17-03-18
kl. 14:50
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
Herlev/Hjorten Håndbold
Frederikssund-hallerne 1
624183 17-03-18
kl. 15:40
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
Fjordbyerne 3
Nordkysten 2
Frederikssund-hallerne 1
618874 17-03-18
kl. 16:40
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
Furesø Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
622983 17-03-18
kl. 17:50
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
Fjordbyerne 2
Nordkysten
Frederikssund-hallerne 1
623160 22-03-18
kl. 20:40
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73/SHF 2
KFUM 3
Frederikssund-hallerne 1
625845 24-03-18
kl. 14:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
Fredensborg HK 78 2
Frederikssund-hallerne 1
625554 24-03-18
kl. 14:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
Team Helsinge Håndbold 2
Frederikssund-hallerne 1
625226 24-03-18
kl. 15:40
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 3
Gilleleje HK
Frederikssund-hallerne 1
624904 24-03-18
kl. 16:30
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
HK 73 - Frederikssund 2
Holte IF
Frederikssund-hallerne 1
622065 25-03-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
Team Arresø
Frederikssund-hallerne 1
621693 25-03-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
HK 73 - Frederikssund 2
Slangerup HF
Frederikssund-hallerne 1
621255 25-03-18
kl. 10:40
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund 3
Fredensborg HK 78
Frederikssund-hallerne 1
625316 25-03-18
kl. 11:30
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HK 73 - Frederikssund
Team København (HK 94)
Frederikssund-hallerne 1
621555 25-03-18
kl. 12:20
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Team København (HK 94)
Frederikssund-hallerne 1
624585 25-03-18
kl. 13:10
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
AB
Frederikssund-hallerne 1
539686 25-03-18
kl. 14:20
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Hillerød Håndbold Klub 3
Frederikssund-hallerne 1
540442 25-03-18
kl. 15:35
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
HK 73/SHF
AB 2
Frederikssund-hallerne 1
623910 04-04-18
kl. 20:15
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Lyngby HK
Frederikssund-hallerne 1
625232 08-04-18
kl. 08:10
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 3
Gladsaxe HG
Frederikssund-hallerne 1
625860 08-04-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
Team Helsinge Håndbold 5
Frederikssund-hallerne 1
622080 08-04-18
kl. 09:50
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 3
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Frederikssund-hallerne 1
621270 08-04-18
kl. 10:40
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund 3
Gladsaxe HG 2
Frederikssund-hallerne 1
621000 08-04-18
kl. 11:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 7
HK 73 - Frederikssund 2
HØJ
Frederikssund-hallerne 1
621570 08-04-18
kl. 12:20
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
Lyngby HK
Frederikssund-hallerne 1
624600 08-04-18
kl. 13:10
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
VSH
Frederikssund-hallerne 1
622530 08-04-18
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Fjordbyerne
Ballerup HC
Frederikssund-hallerne 1
539680 08-04-18
kl. 15:40
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HK 73 - Frederikssund
KFUM
Frederikssund-hallerne 1
619500 08-04-18
kl. 16:55
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 6
HK 73 - Frederikssund 2
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Frederikssund-hallerne 1
620160 08-04-18
kl. 18:10
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
FIF/FHK
Frederikssund-hallerne 1