Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Tunehallerne (5450)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
468440 01-04-17
kl. 11:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Tune IF
AG Håndbold
Tunehallerne 1
469760 01-04-17
kl. 12:45
Old Boys B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Tune IF
Såby Hvalsø Håndbold
Tunehallerne 1
474545 01-04-17
kl. 13:55
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Tune IF 2
Jernløse Håndbold 2
Tunehallerne 1
378901 01-04-17
kl. 15:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Team Bjæverskov/Jersie
Tunehallerne 1
378637 01-04-17
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
Greve Håndbold
Tunehallerne 1
472580 04-04-17
kl. 18:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Tune IF
Brøndby HK
Tunehallerne 1
511369 23-04-17
kl. 10:00
U-14 Pige 2. Division A - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 1 i pulje 3
Tunehallerne 1
511593 23-04-17
kl. 11:00
U-16 Pige A1 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 1 i pulje 3
Tunehallerne 1
511370 23-04-17
kl. 12:00
U-14 Pige 2. Division A - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 3
Nr. 1 i pulje 1
Tunehallerne 1
511594 23-04-17
kl. 13:00
U-16 Pige A1 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 3
Nr. 1 i pulje 1
Tunehallerne 1
511372 23-04-17
kl. 14:00
U-14 Pige 2. Division A - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 1 i pulje 2
Tunehallerne 1
511596 23-04-17
kl. 15:15
U-16 Pige A1 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 1 i pulje 2
Tunehallerne 1
511546 23-04-17
kl. 16:30
U-14 Pige B2 - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 og 2 og 5
Nr. 1 i pulje 3 og 4
Tunehallerne 1
510536 23-04-17
kl. 09:00
Old Boys B1 - Slutspil
Semifinale 1
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 2 i pulje 2
Tune-hallerne 2
510546 23-04-17
kl. 10:00
Old Boys B1 - Slutspil
Semifinale 2
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 2 i pulje 1
Tune-hallerne 2
510216 23-04-17
kl. 11:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel - Slutspil
Semifinale 1
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 2 i pulje 2
Tune-hallerne 2
510226 23-04-17
kl. 12:15
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel - Slutspil
Semifinale 2
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 2 i pulje 1
Tune-hallerne 2
510556 23-04-17
kl. 13:30
Old Boys B1 - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 / Nr. 2 i pulje 2
Nr. 1 i pulje 2 / Nr. 2 i pulje 1
Tune-hallerne 2
510236 23-04-17
kl. 14:40
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 / Nr. 2 i pulje 2
Nr. 1 i pulje 2 / Nr. 2 i pulje 1
Tune-hallerne 2
511362 23-04-17
kl. 16:10
U-12 Pige B1 - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 og 2 og 5
Nr. 1 i pulje 3 og 4
Tune-hallerne 2
511464 23-04-17
kl. 17:15
U-12 Pige A2 - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 - 3
Nr. 1 i pulje 4 - 5
Tune-hallerne 2
510821 23-04-17
kl. 09:00
U-12 Drenge C2 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 1 i pulje 3
Tunehallerne 3
510693 23-04-17
kl. 09:50
U-12 Drenge A2 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 2
Nr. 1 i pulje 3
Tunehallerne 3
510822 23-04-17
kl. 10:40
U-12 Drenge C2 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 3
Nr. 1 i pulje 1
Tunehallerne 3
510694 23-04-17
kl. 11:30
U-12 Drenge A2 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 3
Nr. 1 i pulje 1
Tunehallerne 3
510824 23-04-17
kl. 12:20
U-12 Drenge C2 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 1 i pulje 2
Tunehallerne 3
510696 23-04-17
kl. 13:30
U-12 Drenge A2 - Slutspil
Finalerunde
Nr. 1 i pulje 1
Nr. 1 i pulje 2
Tunehallerne 3
510804 23-04-17
kl. 14:40
U-12 Drenge B2 - Slutspil - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 - 3
Nr. 1 i pulje 4 - 6
Tunehallerne 3
511232 23-04-17
kl. 16:00
U-12 Pige C2 - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 - 3
Nr. 1 i pulje 4 - 5
Tunehallerne 3
511292 23-04-17
kl. 17:10
U-12 Pige B2 - Slutspil
Finale
Nr. 1 i pulje 1 - 3
Nr. 1 i pulje 4 - 6
Tunehallerne 3