Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Tunehallerne (5450)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
415819 02-10-16
kl. 11:45
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Tune IF
Greve Håndbold 2
Tunehallerne 1
412262 02-10-16
kl. 12:45
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
FHH 90/Tune
FIF 2
Tunehallerne 1
413538 02-10-16
kl. 13:45
U-16 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
FHH 90/Tune
SMUT Holbæk
Tunehallerne 1
378787 02-10-16
kl. 15:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Slagelse Håndboldklub
Tunehallerne 1
430781 03-10-16
kl. 19:30
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Team København (HK 94)
Tunehallerne 1
417544 04-10-16
kl. 17:30
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 5
Tune IF 2
KGF - Vipperød
Tunehallerne 1
389431 04-10-16
kl. 19:30
Santander Cup Herrer LP 2016-18 Herrer - 1. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe 1. runde
Tune IF (KV)
Furesø Håndbold (3.div)
Tunehallerne 1
427322 05-10-16
kl. 20:15
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Jersie HK
Tunehallerne 1
423790 05-10-16
kl. 21:15
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Tårnby HK
Tunehallerne 1
378523 06-10-16
kl. 20:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
IF Stadion 2
Tunehallerne 1
412023 13-10-16
kl. 20:30
U-18 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
HIK/KFUM 2
Tunehallerne 1
430796 24-10-16
kl. 19:30
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
HIK/KFUM 3
Tunehallerne 1
417551 29-10-16
kl. 10:00
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 5
Tune IF 2
HVI Himmelev 2
Tunehallerne 1
427329 29-10-16
kl. 11:00
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
HVI Himmelev 2
Tunehallerne 1
412030 29-10-16
kl. 12:00
U-18 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Slagelse/Korsør 2
Tunehallerne 1
415826 31-10-16
kl. 18:00
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Tune IF
AG Håndbold 2
Tunehallerne 1
430800 31-10-16
kl. 19:00
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Greve Håndbold
Tunehallerne 1
378805 03-11-16
kl. 19:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Team Lejre Håndbold
Tunehallerne 1
412034 03-11-16
kl. 20:30
U-18 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Herlev/Hjorten Håndbold
Tunehallerne 1
423801 06-11-16
kl. 12:45
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
SMUT BG
Tunehallerne 1
415830 06-11-16
kl. 13:45
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Tune IF
Lyngby HK
Tunehallerne 1
378547 06-11-16
kl. 15:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
Team Nørrebro
Tunehallerne 1
378541 08-11-16
kl. 19:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
Roskilde Håndbold 2
Tunehallerne 1
417555 09-11-16
kl. 18:00
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 5
Tune IF 2
SMUT BG
Tunehallerne 1
430812 20-11-16
kl. 11:45
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Herlev/Hjorten Håndbold
Tunehallerne 1
415840 20-11-16
kl. 12:45
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Tune IF
HVI Himmelev
Tunehallerne 1
412044 20-11-16
kl. 13:45
U-18 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
HVI Himmelev
Tunehallerne 1
378829 20-11-16
kl. 15:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
HF Sorø
Tunehallerne 1
378565 20-11-16
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
VLI
Tunehallerne 1
427343 20-11-16
kl. 17:45
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Greve Håndbold 2
Tunehallerne 1
423811 20-11-16
kl. 18:45
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Skibby IK
Tunehallerne 1
427344 23-11-16
kl. 19:45
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
FHH 90
Tunehallerne 1
430821 30-11-16
kl. 18:30
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
HØJ 2
Tunehallerne 1
412045 01-12-16
kl. 20:30
U-18 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
AG Håndbold
Tunehallerne 1
417566 03-12-16
kl. 12:00
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 5
Tune IF 2
TIK -FHH 90 2
Tunehallerne 1
423812 03-12-16
kl. 13:00
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Vallensbæk IF
Tunehallerne 1
378835 03-12-16
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Dalby G&IF
Tunehallerne 1
378571 03-12-16
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
TIK - Taastrup 2
Tunehallerne 1
415841 05-12-16
kl. 18:00
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Tune IF
TIK -FHH 90
Tunehallerne 1
430827 05-12-16
kl. 19:30
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Tune IF
Ballerup HC
Tunehallerne 1
378589 15-01-17
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
VHC/Vidar
Tunehallerne 1
378853 15-01-17
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
HK Lammefjorden
Tunehallerne 1
378859 22-01-17
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Næstved/Herlufsholm
Tunehallerne 1
378595 22-01-17
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
Rødovre HK 2
Tunehallerne 1
378613 12-02-17
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
AG Håndbold
Tunehallerne 1
378877 12-02-17
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Rødby Håndboldklub
Tunehallerne 1
378889 04-03-17
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
SK 82, Nr. Vedby
Tunehallerne 1
378625 04-03-17
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
Hvidovre IF 2
Tunehallerne 1
378643 19-03-17
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
AB
Tunehallerne 1
378907 19-03-17
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Køge Håndbold
Tunehallerne 1
378637 01-04-17
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Tune IF
Greve Håndbold
Tunehallerne 1
378901 01-04-17
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 1
Tune IF
Team Bjæverskov/Jersie
Tunehallerne 1