Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Roskilde Hallerne (5462)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
709926 24-10-18
kl. 20:00
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
Roskilde Håndbold 4
Borup IF
Roskilde Hallerne D 1
706263 25-10-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Rudersdal Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
709416 25-10-18
kl. 20:00
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
VSH
Roskilde Hallerne D 2
737666 26-10-18
kl. 17:00
U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Rødovre HK
Roskilde Hallerne C 1
742827 27-10-18
kl. 09:00
Stævne 2: U- 5 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (13)
Pulje 2
Tune IF 2
Roskilde Håndbold 1
Roskilde Hallerne , Bane 1
742826 27-10-18
kl. 09:15
Stævne 2: U- 5 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (13)
Pulje 2
Roskilde Håndbold 1
Tune IF 1
Roskilde Hallerne , Bane 1
742825 27-10-18
kl. 09:30
Stævne 2: U- 5 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (13)
Pulje 2
Tune IF 1
Tune IF 2
Roskilde Hallerne , Bane 1
742785 27-10-18
kl. 09:50
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 3
Team Ramsø 1
Rødovre HK 3
Roskilde Hallerne , Bane 1
742784 27-10-18
kl. 10:05
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 3
Roskilde Håndbold 5
Tune IF 3
Roskilde Hallerne , Bane 1
742783 27-10-18
kl. 10:20
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 3
Rødovre HK 3
Greve Håndbold 1
Roskilde Hallerne , Bane 1
742782 27-10-18
kl. 10:40
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 3
Tune IF 3
Team Ramsø 1
Roskilde Hallerne , Bane 1
742781 27-10-18
kl. 10:55
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 3
Greve Håndbold 1
Roskilde Håndbold 5
Roskilde Hallerne , Bane 1
742754 27-10-18
kl. 11:10
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 5
Vindinge IF 2
HVI Himmelev 3
Roskilde Hallerne , Bane 1
742753 27-10-18
kl. 11:30
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 5
Rødovre HK 4
HVI Himmelev 1
Roskilde Hallerne , Bane 1
742752 27-10-18
kl. 11:45
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 5
HVI Himmelev 3
Rødovre HK 4
Roskilde Hallerne , Bane 1
742751 27-10-18
kl. 12:00
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 5
HVI Himmelev 1
Vindinge IF 2
Roskilde Hallerne , Bane 1
742708 27-10-18
kl. 12:20
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
Greve Håndbold 4
Roskilde Håndbold 7
Roskilde Hallerne , Bane 1
742707 27-10-18
kl. 12:35
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
Rødovre HK 7
Brøndby HK 1
Roskilde Hallerne , Bane 1
742706 27-10-18
kl. 12:50
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
Roskilde Håndbold 7
Rødovre HK 7
Roskilde Hallerne , Bane 1
742705 27-10-18
kl. 13:10
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
Brøndby HK 1
Greve Håndbold 4
Roskilde Hallerne , Bane 1
742811 27-10-18
kl. 09:00
Stævne 2: U-6 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (12)
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Roskilde Håndbold 3
Roskilde Hallerne , Bane 2
742790 27-10-18
kl. 09:15
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 4
Roskilde Håndbold 4
SSS Kilden 1
Roskilde Hallerne , Bane 2
742810 27-10-18
kl. 09:30
Stævne 2: U-6 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (12)
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
Roskilde Håndbold 2
Roskilde Hallerne , Bane 2
742789 27-10-18
kl. 09:50
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 4
Tune IF 4 (U7øv)
Rødovre HK 1
Roskilde Hallerne , Bane 2
742788 27-10-18
kl. 10:05
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 4
SSS Kilden 1
Rødovre HK 2
Roskilde Hallerne , Bane 2
742787 27-10-18
kl. 10:20
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 4
Rødovre HK 1
Roskilde Håndbold 4
Roskilde Hallerne , Bane 2
742786 27-10-18
kl. 10:40
Stævne 2: U- 7 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (11)
Pulje 4
Rødovre HK 2
Tune IF 4 (U7øv)
Roskilde Hallerne , Bane 2
742750 27-10-18
kl. 10:55
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
Roskilde Håndbold 6
Vindinge IF 1
Roskilde Hallerne , Bane 2
742749 27-10-18
kl. 11:10
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
HVI Himmelev 2
SSS Kilden 2
Roskilde Hallerne , Bane 2
742748 27-10-18
kl. 11:30
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
Vindinge IF 1
Greve Håndbold 2
Roskilde Hallerne , Bane 2
742747 27-10-18
kl. 11:45
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
SSS Kilden 2
Roskilde Håndbold 6
Roskilde Hallerne , Bane 2
742746 27-10-18
kl. 12:00
Stævne 2: U-8 år uøvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 4
Greve Håndbold 2
HVI Himmelev 2
Roskilde Hallerne , Bane 2
742704 27-10-18
kl. 12:20
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 3
Greve Håndbold 3
Rødovre HK 6
Roskilde Hallerne , Bane 2
742703 27-10-18
kl. 12:35
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 3
Brøndby HK 2
Rødovre HK 5
Roskilde Hallerne , Bane 2
742702 27-10-18
kl. 12:50
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 3
Rødovre HK 6
Brøndby HK 2
Roskilde Hallerne , Bane 2
742701 27-10-18
kl. 13:10
Stævne 2: U-8 år øvede - Mix, total håndbold den 27. oktober 2018 (10)
Pulje 3
Rødovre HK 5
Greve Håndbold 3
Roskilde Hallerne , Bane 2
710526 27-10-18
kl. 11:45
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Dalby G&IF 2
Roskilde Hallerne D 2
709536 27-10-18
kl. 13:15
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
HVI Himmelev
Roskilde Hallerne D 2
715027 27-10-18
kl. 14:30
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 4
Roskilde Håndbold 3
Jersie HK 2
Roskilde Hallerne D 2
710766 28-10-18
kl. 10:40
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
IF Frem, Bjæverskov 2
Roskilde Hallerne D 1
711432 28-10-18
kl. 11:40
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 4
Roskilde Håndbold 2
HVI Himmelev
Roskilde Hallerne D 1
717992 28-10-18
kl. 12:30
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Roskilde Håndbold 3
Dalby G&IF
Roskilde Hallerne D 1
711702 28-10-18
kl. 13:20
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
Løve-Høng Håndbold
Roskilde Hallerne D 1
706176 28-10-18
kl. 14:10
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
AG Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 1
707436 28-10-18
kl. 15:25
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
FIF 3
Roskilde Hallerne D 1
708906 28-10-18
kl. 10:00
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
IF Frem, Bjæverskov
Roskilde Hallerne D 2
712122 28-10-18
kl. 10:50
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
KHKS Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
711192 28-10-18
kl. 11:50
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
AG Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
711972 28-10-18
kl. 12:40
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
AG Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
706326 28-10-18
kl. 13:30
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Roskilde Hallerne D 2
708456 28-10-18
kl. 14:30
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Roskilde Hallerne D 2
709566 28-10-18
kl. 15:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Greve Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
709266 28-10-18
kl. 16:30
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
TPI-Odense
Roskilde Hallerne D 2
707770 30-10-18
kl. 18:35
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
Brøndby HK
Roskilde Hallerne C 1
709420 30-10-18
kl. 19:30
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
HØJ
Roskilde Hallerne C 1
735232 01-11-18
kl. 17:35
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Roskilde Håndbold 2
Hvidovre IF 2
Roskilde Hallerne D 2
706257 01-11-18
kl. 18:30
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
FIF
Roskilde Hallerne D 2
709540 01-11-18
kl. 19:30
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Halstedhus IF
Roskilde Hallerne D 2
710770 03-11-18
kl. 09:50
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
CIK
Roskilde Hallerne D 1
717996 03-11-18
kl. 10:50
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Roskilde Håndbold 3
Greve Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 1
706330 03-11-18
kl. 11:40
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Næstved/Herlufsholm
Roskilde Hallerne D 1
735236 03-11-18
kl. 10:30
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Roskilde Håndbold 2
Rødovre HK 2
Roskilde Hallerne D 2
711976 03-11-18
kl. 11:20
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
708460 03-11-18
kl. 12:10
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Næstved/Herlufsholm
Roskilde Hallerne D 2
706269 03-11-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
675899 03-11-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
TMS, Ringsted
Roskilde Hallerne D 2
682030 03-11-18
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Hillerød Håndbold Klub 2
Roskilde Hallerne D 2
683429 03-11-18
kl. 18:00
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
711706 04-11-18
kl. 10:25
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
SMUT BG
Roskilde Hallerne D 1
706180 04-11-18
kl. 11:15
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Halstedhus IF
Roskilde Hallerne D 1
710530 04-11-18
kl. 12:30
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
SMUT BG
Roskilde Hallerne D 1
706239 04-11-18
kl. 13:45
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Ajax København 3
Roskilde Hallerne D 1
683960 04-11-18
kl. 16:15
Serie 1 Damer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Team Nørrebro 3
Roskilde Hallerne D 1
709930 04-11-18
kl. 17:30
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
Roskilde Håndbold 4
Ganløse HK
Roskilde Hallerne D 1
708910 04-11-18
kl. 10:00
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
Køge Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 2
711196 04-11-18
kl. 10:50
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
711436 04-11-18
kl. 11:40
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 4
Roskilde Håndbold 2
AG Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 2
707440 04-11-18
kl. 12:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
BK Ydun 3
Roskilde Hallerne D 2
709570 04-11-18
kl. 13:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
BK Ydun
Roskilde Hallerne D 2
705910 04-11-18
kl. 14:45
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
GOG Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
681238 04-11-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Løve-Høng Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
707766 06-11-18
kl. 17:35
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
Greve Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
709270 06-11-18
kl. 19:30
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Rødovre HK
Roskilde Hallerne D 2
737477 07-11-18
kl. 18:00
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 2
Roskilde Håndbold
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
705906 07-11-18
kl. 19:00
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
FIF
Roskilde Hallerne D 2
683970 14-11-18
kl. 18:45
Serie 1 Damer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
FIF 5
Roskilde Hallerne D 1
709940 14-11-18
kl. 20:00
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
Roskilde Håndbold 4
KGF - Vipperød 2
Roskilde Hallerne D 1
709581 15-11-18
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Næstved/Herlufsholm
Roskilde Hallerne D 2
709430 15-11-18
kl. 20:00
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Roskilde Hallerne D 2
706340 17-11-18
kl. 12:30
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Nykøbing F. Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 1
710780 17-11-18
kl. 13:45
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
Stenhus Idræts Klub
Roskilde Hallerne D 1
715044 17-11-18
kl. 14:45
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 4
Roskilde Håndbold 3
STG / Vallø
Roskilde Hallerne D 1
711716 17-11-18
kl. 10:10
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
H.S.G. 91 3
Roskilde Hallerne D 2
707450 17-11-18
kl. 11:00
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Skovlunde-Ledøje Smørum
Roskilde Hallerne D 2
711446 17-11-18
kl. 12:00
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 4
Roskilde Håndbold 2
Ballerup- Skovlunde Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
735246 17-11-18
kl. 12:50
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Roskilde Håndbold 2
Lyngby HK 2
Roskilde Hallerne D 2
706278 17-11-18
kl. 13:45
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Roskilde Hallerne D 2
705920 17-11-18
kl. 15:00
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Ajax København
Roskilde Hallerne D 2
681256 17-11-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
HF Kalundborg
Roskilde Hallerne D 2
708920 18-11-18
kl. 09:50
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
FK Odsherred
Roskilde Hallerne D 1
712136 18-11-18
kl. 10:40
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
HVI Himmelev
Roskilde Hallerne D 1
706190 18-11-18
kl. 11:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Køge Håndbold
Roskilde Hallerne D 1
718006 18-11-18
kl. 12:45
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Roskilde Håndbold 3
HVI Himmelev 2
Roskilde Hallerne D 1
706248 18-11-18
kl. 13:35
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 1
710540 18-11-18
kl. 09:45
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
HVI Himmelev 2
Roskilde Hallerne D 2
707780 18-11-18
kl. 11:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
FIF 2
Roskilde Hallerne D 2
711986 18-11-18
kl. 11:50
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Brøndby HK
Roskilde Hallerne D 2
708470 18-11-18
kl. 12:40
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
HVI Himmelev
Roskilde Hallerne D 2
709580 18-11-18
kl. 13:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Roskilde Hallerne D 2
682048 18-11-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
BK Ydun
Roskilde Hallerne D 2
683450 18-11-18
kl. 16:30
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
TMS, Ringsted 2
Roskilde Hallerne D 2
709550 18-11-18
kl. 17:45
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Roskilde Hallerne D 2
709529 22-11-18
kl. 19:30
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Roskilde Hallerne D 1
681262 27-11-18
kl. 20:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Team Faxe Håndbold
Roskilde Hallerne C 1
683975 29-11-18
kl. 20:00
Serie 1 Damer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Hvidovre IF 2
Roskilde Hallerne D 2
708921 01-12-18
kl. 11:15
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
Sierslev HK
Roskilde Hallerne D 2
707451 01-12-18
kl. 12:15
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Herlev/Hjorten Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
735247 02-12-18
kl. 10:20
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Roskilde Håndbold 2
Ajax København 2
Roskilde Hallerne B
718007 02-12-18
kl. 11:10
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Roskilde Håndbold 3
FHH 90
Roskilde Hallerne B
712137 02-12-18
kl. 12:00
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Holbæk HK
Roskilde Hallerne B
711717 02-12-18
kl. 12:50
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
TMS, Ringsted ungdom 4
Roskilde Hallerne B
706191 02-12-18
kl. 10:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 1
706341 02-12-18
kl. 11:45
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 1
710781 02-12-18
kl. 12:45
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
Roskilde Håndbold 2
TIK - Taastrup
Roskilde Hallerne D 1
707781 02-12-18
kl. 13:45
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
TIK - Taastrup
Roskilde Hallerne D 1
710541 02-12-18
kl. 18:00
U-16 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Holbæk HK 2
Roskilde Hallerne D 1
711207 02-12-18
kl. 10:10
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
FHH 90
Roskilde Hallerne D 2
711987 02-12-18
kl. 11:00
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
TIK - Taastrup
Roskilde Hallerne D 2
708471 02-12-18
kl. 11:50
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Ejby IF
Roskilde Hallerne D 2
709281 02-12-18
kl. 12:45
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Roskilde Hallerne D 2
675917 02-12-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
SønderjyskE
Roskilde Hallerne D 2
682054 02-12-18
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
FIF
Roskilde Hallerne D 2
683457 02-12-18
kl. 18:00
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Lyngby HK
Roskilde Hallerne D 2
709551 02-12-18
kl. 19:15
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Greve Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
709431 04-12-18
kl. 20:00
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
HUK Øresund
Roskilde Hallerne C 1
705921 05-12-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
TIK - Taastrup
Roskilde Hallerne D 2
706284 08-12-18
kl. 12:00
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Fjordbyerne
Roskilde Hallerne D 2
715054 09-12-18
kl. 13:00
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 4
Roskilde Håndbold 3
NFØ Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 1
675923 09-12-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Bjerringbro FH
Roskilde Hallerne D 2
706254 09-12-18
kl. 16:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Vallensbæk IF
Roskilde Hallerne D 2
682072 12-01-19
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Furesø Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
683527 12-01-19
kl. 16:30
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
BK Ydun
Roskilde Hallerne D 2
683990 13-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
AG Håndbold 3
Roskilde Hallerne C
681280 13-01-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Svend Gønge IF
Roskilde Hallerne C
675941 19-01-19
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hadsten Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
681291 27-01-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Dalby G&IF 2
Roskilde Hallerne C
683999 27-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Greve Håndbold
Roskilde Hallerne C
682083 27-01-19
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Dalby G&IF
Roskilde Hallerne D 2
683499 27-01-19
kl. 16:30
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
FIF 2
Roskilde Hallerne D 2
683471 09-02-19
kl. 15:30
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
KSI
Roskilde Hallerne D 2
681304 24-02-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Dianalund/Tersløse 2
Roskilde Hallerne C
684010 24-02-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Team København (HK 94)
Roskilde Hallerne C
675965 24-02-19
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Horsens Håndbold Elite
Roskilde Hallerne D 2
682096 24-02-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Korsør Slagelse Elitehåndbold
Roskilde Hallerne D 2
683513 24-02-19
kl. 18:00
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Ajax København 2
Roskilde Hallerne D 2
675971 03-03-19
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Gudme HK
Roskilde Hallerne B
682108 03-03-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
TMS, Ringsted 2
Roskilde Hallerne B
683484 03-03-19
kl. 18:00
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Furesø Håndbold
Roskilde Hallerne B
681316 03-03-19
kl. 19:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Køge Håndbold 2
Roskilde Hallerne B
675983 16-03-19
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Oddense-Otting Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
682126 16-03-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Næstved/Herlufsholm
Roskilde Hallerne D 2
683548 16-03-19
kl. 18:00
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Helsingør Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
681334 17-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Nykøbing F. Håndboldklub
Roskilde Hallerne C
681328 31-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Hallerne C
684025 31-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Raklev G&I
Roskilde Hallerne C
675989 31-03-19
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Fredericia Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
682120 31-03-19
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Team Sydhavsøerne 2
Roskilde Hallerne D 2
683541 31-03-19
kl. 18:00
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
AB
Roskilde Hallerne D 2