Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Roskilde Hallerne (5462)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
621855 23-01-18
kl. 17:30
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
Allerød Håndbold Klub
Roskilde Hallerne C 1
619178 23-01-18
kl. 18:30
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Roskilde Hallerne C 1
549018 23-01-18
kl. 19:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
Roskilde Håndbold 3
FIF 6
Roskilde Hallerne C 1
539374 25-01-18
kl. 20:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Hallerne C 2
620563 27-01-18
kl. 13:00
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
Løve-Høng Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 2
531729 27-01-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Vendsyssel Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
623623 28-01-18
kl. 16:30
Serie 4 Damer B - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 5
NFØ Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 2
621439 06-02-18
kl. 18:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hvidovre IF
Roskilde Hallerne C 1
623060 06-02-18
kl. 19:45
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 4
FK Odsherred
Roskilde Hallerne C 2
622309 06-02-18
kl. 18:50
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hjemly IE Hillerslev
Roskilde Hallerne D 2
539386 06-02-18
kl. 20:05
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Løve-Høng Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
623631 07-02-18
kl. 20:00
Serie 4 Damer B - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 5
FHH 90 2
Roskilde Hallerne D 2
625729 08-02-18
kl. 17:20
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
SMUT BG 2
Roskilde Hallerne D 2
619099 08-02-18
kl. 18:15
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
HUK-Øresund
Roskilde Hallerne D 2
622669 08-02-18
kl. 19:15
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Furesø Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
622790 09-02-18
kl. 19:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 3
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
625760 10-02-18
kl. 11:15
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
Køge Håndbold 2
Roskilde Hallerne C 1
625279 10-02-18
kl. 12:15
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hvidovre IF 2
Roskilde Hallerne C 1
541360 10-02-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Furesø Håndbold
Roskilde Hallerne C 1
618830 10-02-18
kl. 15:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Køge Håndbold
Roskilde Hallerne C 1
620720 10-02-18
kl. 11:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
Gundsølille SG&I
Roskilde Hallerne D 2
619189 10-02-18
kl. 12:00
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
620840 10-02-18
kl. 13:10
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Jersie HK
Roskilde Hallerne D 2
531742 10-02-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hadsten Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
621350 11-02-18
kl. 12:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
KGF - Vipperød
Roskilde Hallerne C 1
549053 11-02-18
kl. 13:45
Serie 1 Damer
Pulje 5
Roskilde Håndbold 3
Jersie HK 3
Roskilde Hallerne C 1
625939 28-02-18
kl. 19:45
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Gudme Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
624959 02-03-18
kl. 18:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
HK Lammefjorden 2
Roskilde Hallerne D 2
622739 02-03-18
kl. 19:00
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Furesø Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 2
621869 03-03-18
kl. 09:10
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
HØJ 2
Roskilde Hallerne B
625739 03-03-18
kl. 10:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
STG / Vallø
Roskilde Hallerne B
621629 03-03-18
kl. 10:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Fuglede IF
Roskilde Hallerne B
620578 03-03-18
kl. 11:40
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
STG / Vallø
Roskilde Hallerne B
622679 03-03-18
kl. 12:45
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Roskilde Hallerne B
621435 03-03-18
kl. 13:50
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Roskilde Hallerne B
625949 03-03-18
kl. 15:00
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Team Sydhavsøerne
Roskilde Hallerne B
622199 03-03-18
kl. 16:20
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Rødovre HK
Roskilde Hallerne B
622559 03-03-18
kl. 17:35
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Svend Gønge IF
Roskilde Hallerne B
625289 04-03-18
kl. 09:10
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Roskilde Hallerne B
621449 04-03-18
kl. 10:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Ajax København
Roskilde Hallerne B
619199 04-03-18
kl. 10:50
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Fjordbyerne
Roskilde Hallerne B
619109 04-03-18
kl. 11:50
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Roskilde Hallerne B
622319 04-03-18
kl. 12:55
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Tune/FHH 90
Roskilde Hallerne B
531755 04-03-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
TMS, Ringsted
Roskilde Hallerne B
540910 04-03-18
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
TMS, Ringsted 2
Roskilde Hallerne B
539404 04-03-18
kl. 18:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Dianalund/Tersløse
Roskilde Hallerne B
623638 04-03-18
kl. 19:15
Serie 4 Damer B - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 5
Kirke Helsinge IF
Roskilde Hallerne B
625928 14-03-18
kl. 19:00
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
GOG Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
531768 17-03-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Bjerringbro FH
Roskilde Hallerne D 2
624206 25-03-18
kl. 12:00
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 4
Næstved/Herlufsholm 2
Roskilde Hallerne C 1
620584 25-03-18
kl. 13:00
U-14 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
KGF - Vipperød
Roskilde Hallerne C 1
618836 25-03-18
kl. 14:00
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Team Faxe/Dalby
Roskilde Hallerne C 1
623066 25-03-18
kl. 15:15
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 4
Holbæk HK 2
Roskilde Hallerne C 1
623644 25-03-18
kl. 16:30
Serie 4 Damer B - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 5
HK Lammefjorden 3
Roskilde Hallerne C 1
621356 25-03-18
kl. 09:10
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
FHH 90
Roskilde Hallerne D 2
625766 25-03-18
kl. 10:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
HVI Himmelev 3
Roskilde Hallerne D 2
620726 25-03-18
kl. 10:50
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
Greve Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
622796 25-03-18
kl. 11:40
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 3
Greve Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 2
620846 25-03-18
kl. 12:40
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Dalby G&IF 2
Roskilde Hallerne D 2
625950 25-03-18
kl. 13:45
U-18 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
SUS Nyborg
Roskilde Hallerne D 2
540974 25-03-18
kl. 15:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
IF Stadion
Roskilde Hallerne D 2
541378 25-03-18
kl. 16:45
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
Helsingør Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
539422 25-03-18
kl. 18:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Nykøbing F. Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
623072 03-04-18
kl. 19:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 4
HK Lammefjorden 2
Roskilde Hallerne C 2
549068 03-04-18
kl. 20:10
Serie 1 Damer
Pulje 5
Roskilde Håndbold 3
TMS, Ringsted 3
Roskilde Hallerne C 2
539416 03-04-18
kl. 19:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Team Faxe Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
621870 05-04-18
kl. 18:10
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
AG Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
619200 05-04-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
539865 05-04-18
kl. 20:00
Serie 1 Herrer
Pulje 2
Roskilde Håndbold 3
HVI Himmelev 2
Roskilde Hallerne D 2
620732 06-04-18
kl. 17:40
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold
BK Ydun
Roskilde Hallerne D 2
624212 06-04-18
kl. 18:30
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 4
Sydsjællands HK
Roskilde Hallerne D 2
622560 06-04-18
kl. 19:30
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
Næstved/Herlufsholm
Roskilde Hallerne D 2
620852 07-04-18
kl. 10:05
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Frem 83, Skælskør
Roskilde Hallerne D 2
624450 07-04-18
kl. 10:55
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Slagelse Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
622740 07-04-18
kl. 11:45
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Amager Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
622320 07-04-18
kl. 12:45
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Oure I.E. HK
Roskilde Hallerne D 2
531780 07-04-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Roskilde Håndbold
SønderjyskE
Roskilde Hallerne D 2
540967 07-04-18
kl. 16:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Roskilde Håndbold
Korsør Slagelse Elitehåndbold
Roskilde Hallerne D 2
541372 07-04-18
kl. 18:00
2. Division Damer
Pulje 3
Roskilde Håndbold 2
FIF 2
Roskilde Hallerne D 2
625740 08-04-18
kl. 09:15
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
HVI Himmelev 2
Roskilde Hallerne D 2
624960 08-04-18
kl. 10:05
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 2
Roskilde Håndbold 2
Raklev G&I 3
Roskilde Hallerne D 2
625772 08-04-18
kl. 10:55
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 3
Roskilde Håndbold 3
AG Håndbold 2
Roskilde Hallerne D 2
625290 08-04-18
kl. 11:45
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Rødovre HK
Roskilde Hallerne D 2
619110 08-04-18
kl. 12:35
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Rødovre HK
Roskilde Hallerne D 2
622680 08-04-18
kl. 13:35
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
AB
Roskilde Hallerne D 2
621450 08-04-18
kl. 14:35
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
FIF
Roskilde Hallerne D 2
622802 08-04-18
kl. 15:25
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 3
Nykøbing F. Håndboldklub
Roskilde Hallerne D 2
622200 08-04-18
kl. 16:25
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold
Amager Håndbold
Roskilde Hallerne D 2
618842 08-04-18
kl. 17:40
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Roskilde Håndbold 2
HK Lammefjorden
Roskilde Hallerne D 2