Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Herlev-Hallen (5568)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
621736 21-01-18
kl. 08:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK
Herlev-hallen 1
625485 21-01-18
kl. 09:20
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Lyngby HK
Herlev-hallen 1
625785 21-01-18
kl. 10:10
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Freja HK 2
Herlev-hallen 1
621077 21-01-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
HVI Himmelev
Herlev-hallen 1
624826 21-01-18
kl. 11:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Hvidovre IF
Herlev-hallen 1
620655 21-01-18
kl. 12:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Herlev-hallen 1
624586 21-01-18
kl. 13:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
Ledøje-Smørum HK
Herlev-hallen 1
622906 21-01-18
kl. 14:20
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
HK Lammefjorden
Herlev-hallen 1
539637 21-01-18
kl. 15:20
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Furesø Håndbold 2
Herlev-hallen 1
649662 25-01-18
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold 1
DTH/Slagelse
Herlev-hallen 1
618735 25-01-18
kl. 19:40
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Strib Idrætsefterskole
Herlev-hallen 1
622306 30-01-18
kl. 19:15
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Hjemly IE Hillerslev
Herlev-hallen 1
539660 01-02-18
kl. 20:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Team Arresø
Herlev-hallen 1
624833 04-02-18
kl. 13:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK 2
Herlev-hallen 1
621743 04-02-18
kl. 13:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Værløse HK 2
Herlev-hallen 1
623271 04-02-18
kl. 14:40
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 3
Team Faxe Håndbold 3
Herlev-hallen 1
621503 04-02-18
kl. 15:50
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Køge Håndbold
Herlev-hallen 1
622913 04-02-18
kl. 16:40
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Løve-Høng Håndbold
Herlev-hallen 1
622373 04-02-18
kl. 17:40
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Herlev-hallen 1
619193 05-02-18
kl. 17:45
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Fjordbyerne
Herlev-hallen 1
624593 06-02-18
kl. 17:50
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
Værløse HK
Herlev-hallen 2
541206 06-02-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør Håndbold 2
Herlev-hallen 2
620115 07-02-18
kl. 21:00
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
HIK
Herlev-hallen 1
649573 08-02-18
U-16 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
FIF
Herlev-hallen 1
541338 08-02-18
kl. 19:45
2. Division Damer
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
AB
Herlev-hallen 2
623263 18-02-18
kl. 14:00
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 3
Skensved IF
Herlev-hallen 1
540593 18-02-18
kl. 15:10
Serie 1 Damer
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Slagelse Håndboldklub 2
Herlev-hallen 1
622313 22-02-18
kl. 19:15
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Tune/FHH 90
Herlev-hallen 1
625789 25-02-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Gladsaxe HG
Herlev-hallen 1
621080 25-02-18
kl. 09:50
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Skovlunde IF 2
Herlev-hallen 1
624289 25-02-18
kl. 10:40
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Hundested HK
Herlev-hallen 1
540603 25-02-18
kl. 11:40
Serie 1 Damer
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Team Lejre Håndbold 2
Herlev-hallen 1
620659 25-02-18
kl. 12:50
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Brøndby HK
Herlev-hallen 1
618739 25-02-18
kl. 13:40
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Gunslevholm Idrætsefterskole
Herlev-hallen 1
541350 25-02-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
BK Ydun
Herlev-hallen 1
625489 27-02-18
kl. 17:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Rødovre HK 2
Herlev-hallen 1
541218 27-02-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Herlev/Hjorten Håndbold
Team Nørrebro
Herlev-hallen 2
649576 01-03-18
U-16 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
HK Lammefjorden
Herlev-hallen 1
649665 01-03-18
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold 1
FIF
Herlev-hallen 1
620669 04-03-18
kl. 13:00
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Furesø Håndbold
Herlev-hallen 1
623278 04-03-18
kl. 13:50
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 3
STG / Vallø
Herlev-hallen 1
625499 04-03-18
kl. 15:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Værløse HK
Herlev-hallen 1
625799 04-03-18
kl. 15:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK 2
Herlev-hallen 1
624299 04-03-18
kl. 16:40
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Ålholm IF, Hillerød
Herlev-hallen 1
620129 04-03-18
kl. 17:40
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Birkerød HK
Herlev-hallen 1
618749 04-03-18
kl. 18:40
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Team Sydhavsøerne
Herlev-hallen 1
622366 08-03-18
kl. 19:15
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
AG Håndbold
Herlev-hallen 1
624595 11-03-18
kl. 11:50
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Herlev-hallen 1
619195 11-03-18
kl. 12:40
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Roskilde Håndbold 2
Herlev-hallen 1
622315 11-03-18
kl. 13:40
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Roskilde Håndbold
Herlev-hallen 1
541356 11-03-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
Ajax København 2
Herlev-hallen 1
541224 11-03-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Herlev/Hjorten Håndbold
KSG
Herlev-hallen 1
621745 11-03-18
kl. 13:00
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Øresund Håndbold
Herlev-hallen 2
621505 11-03-18
kl. 13:50
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Ejby IF
Herlev-hallen 2
622375 11-03-18
kl. 14:40
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
FHH 90
Herlev-hallen 2
621086 12-03-18
kl. 17:30
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
H.S.G. 91 2
Herlev-hallen 1
541368 15-03-18
kl. 19:45
2. Division Damer
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
VSH
Herlev-hallen 2
623284 18-03-18
kl. 14:00
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 3
Ishøj HF
Herlev-hallen 1
540613 18-03-18
kl. 15:10
Serie 1 Damer
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Løve-Høng Håndbold 2
Herlev-hallen 1
541236 18-03-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Herlev/Hjorten Håndbold
VSH
Herlev-hallen 1
539672 18-03-18
kl. 17:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Helsingør Håndbold 3
Herlev-hallen 1
620648 19-03-18
kl. 17:30
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Helsingør Håndbold
Herlev-hallen 1
622915 20-03-18
kl. 18:00
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
KHKS Håndbold
Herlev-hallen 2
621751 08-04-18
kl. 12:00
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
AB
Herlev-hallen 1
624300 08-04-18
kl. 12:50
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
HØJ 2
Herlev-hallen 1
621511 08-04-18
kl. 13:50
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Herlev-hallen 1
622381 08-04-18
kl. 14:40
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Greve Håndbold
Herlev-hallen 1
618750 08-04-18
kl. 15:50
U-16 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
Oure I.E. HK
Herlev-hallen 1
625500 08-04-18
kl. 12:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Brøndby HK
Herlev-hallen 2
625800 08-04-18
kl. 12:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
VSH 4
Herlev-hallen 2
624841 08-04-18
kl. 13:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
FIF 3
Herlev-hallen 2
624601 08-04-18
kl. 14:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Herlev/Hjorten Håndbold
AB
Herlev-hallen 2
620670 08-04-18
kl. 15:20
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Herlev/Hjorten Håndbold
FIF
Herlev-hallen 2
619201 08-04-18
kl. 16:10
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Herlev/Hjorten Håndbold
TMS, Ringsted ungdom 2
Herlev-hallen 2