Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

AB-hallen (5572)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
711294 18-11-18
kl. 13:30
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
AB
VSH
AB-hallen 1
710870 18-11-18
kl. 14:20
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 8
AB 2
Rudersdal Håndbold 2
AB-hallen 1
683452 18-11-18
kl. 15:20
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Helsingør Håndbold
AB-hallen 1
682312 18-11-18
kl. 16:35
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Rudersdal Håndbold
AB-hallen 1
708080 18-11-18
kl. 13:20
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
AB 2
Skovlunde IF 2
AB-hallen 3
710269 18-11-18
kl. 14:30
Old Girls A - 1.halvdel
Pulje 1
AB
Team Helsinge Håndbold
AB-hallen 3
710358 18-11-18
kl. 15:30
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 3
AB 2
Damsø/Mariendal
AB-hallen 3
709655 20-11-18
kl. 18:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 4
AB
VSH
AB-hallen 1
706129 20-11-18
kl. 19:15
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
AB
Køge Håndbold
AB-hallen 3
709676 22-11-18
kl. 18:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 4
AB
Furesø Håndbold
AB-hallen 1
712493 24-11-18
kl. 16:00
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
AB
AG Håndbold 2
AB-hallen 1
707266 25-11-18
kl. 14:40
U-18 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
AB 2
HIK/KFUM 2
AB-hallen 1
707776 25-11-18
kl. 15:40
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
AB
Roskilde Håndbold
AB-hallen 1
709665 25-11-18
kl. 16:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 4
AB
Team Helsinge Håndbold
AB-hallen 1
707656 25-11-18
kl. 15:30
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 4
AB 2
HVI Himmelev
AB-hallen 3
682318 01-12-18
kl. 15:35
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
HK 73 - Frederikssund
AB-hallen 1
682873 01-12-18
kl. 16:50
Serie 1 Herrer
Pulje 3
AB 2
KFUM 2
AB-hallen 1
710871 02-12-18
kl. 12:30
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 8
AB 2
Greve Håndbold 2
AB-hallen 1
707481 02-12-18
kl. 13:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
AB
HIK 2
AB-hallen 1
707782 02-12-18
kl. 14:30
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
AB
Greve Håndbold
AB-hallen 1
707272 02-12-18
kl. 15:20
U-18 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
AB 2
Hvidovre IF
AB-hallen 1
735819 02-12-18
kl. 16:20
Old Boys A - 1.halvdel
Pulje 1
AB
FHK/FIF
AB-hallen 1
712499 02-12-18
kl. 12:30
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
AB
BK Ydun 3
AB-hallen 3
708081 02-12-18
kl. 14:30
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
AB 2
Herlev/Hjorten Håndbold
AB-hallen 3
707662 02-12-18
kl. 15:20
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 4
AB 2
AG Håndbold 2
AB-hallen 3
710456 09-12-18
kl. 12:30
U-18 Pige A - 1.halvdel
Pulje 1
AB
Næstved/Herlufsholm
AB-hallen 1
683466 09-12-18
kl. 13:30
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Roskilde Håndbold 2
AB-hallen 1
706135 09-12-18
kl. 14:45
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
AB
Lyngby HK
AB-hallen 1
684532 09-12-18
kl. 15:55
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
KSI 2
AB-hallen 1
710275 09-12-18
kl. 13:20
Old Girls A - 1.halvdel
Pulje 1
AB
Freja HK
AB-hallen 3
706945 09-12-18
kl. 14:20
Old Boys A - 1.halvdel
Pulje 2
AB 2
Tårnby HK
AB-hallen 3
710364 09-12-18
kl. 15:20
Old Girls B - 1.halvdel
Pulje 3
AB 2
Tårnby HK
AB-hallen 3
684478 15-12-18
kl. 14:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
VLI
AB-hallen 1
682883 06-01-19
Serie 1 Herrer
Pulje 3
AB 2
FIF 3
AB-hallen 1
682336 13-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Øresund Håndbold
AB-hallen 1
683529 13-01-19
2. Division Damer
Pulje 3
AB
HIK
AB-hallen 1
684544 13-01-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
KSG
AB-hallen 1
684548 20-01-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Team Arresø
AB-hallen 1
683493 20-01-19
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Herlev/Hjorten Håndbold
AB-hallen 1
682893 20-01-19
Serie 1 Herrer
Pulje 3
AB 2
CBS Sport
AB-hallen 1
682347 27-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Team Helsinge Håndbold 2
AB-hallen 1
684561 03-02-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Gundsølille SG&I
AB-hallen 1
683473 10-02-19
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Furesø Håndbold
AB-hallen 1
683480 17-02-19
2. Division Damer
Pulje 3
AB
FIF 2
AB-hallen 1
683515 24-02-19
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Rødovre HK
AB-hallen 1
682360 24-02-19
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Ajax København 2
AB-hallen 1
682908 24-02-19
Serie 1 Herrer
Pulje 3
AB 2
Team Nørrebro 2
AB-hallen 1
682372 03-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
KSG
AB-hallen 1
684580 03-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Tårnby HK
AB-hallen 1
682913 10-03-19
Serie 1 Herrer
Pulje 3
AB 2
Viking/Rønne Håndbold
AB-hallen 1
684598 17-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Amager SK 2
AB-hallen 1
682390 17-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Helsingør Håndbold 2
AB-hallen 1
683550 17-03-19
2. Division Damer
Pulje 3
AB
BK Ydun
AB-hallen 1
684586 24-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Ajax København 4
AB-hallen 1
683536 24-03-19
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Ajax København 2
AB-hallen 1
682923 31-03-19
Serie 1 Herrer
Pulje 3
AB 2
Pan Håndbold
AB-hallen 1
682384 31-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Herlev/Hjorten Håndbold
AB-hallen 1