Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

AB-hallen (5572)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
541317 07-01-18
kl. 13:00
2. Division Damer
Pulje 3
AB
HIK
AB-hallen 1
539824 07-01-18
kl. 14:15
Serie 1 Herrer
Pulje 2
AB 2
FIF 3
AB-hallen 1
540379 07-01-18
kl. 15:25
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Freja HK
AB-hallen 1
625359 07-01-18
kl. 13:00
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB
AG Håndbold
AB-hallen 3
619266 11-01-18
kl. 18:15
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Ajax København 2
AB-hallen 3
622657 14-01-18
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Furesø Håndbold
AB-hallen 1
624576 14-01-18
kl. 13:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Værløse HK
AB-hallen 1
541193 14-01-18
kl. 14:20
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Helsingør Håndbold 2
AB-hallen 1
622388 14-01-18
kl. 15:35
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
HUK-Øresund
AB-hallen 1
622597 14-01-18
kl. 16:45
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
AB
VHC/Vidar
AB-hallen 1
621126 14-01-18
kl. 12:15
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
AB 2
Furesø Håndbold 2
AB-hallen 3
621726 14-01-18
kl. 13:05
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
AB
Værløse HK 2
AB-hallen 3
620438 14-01-18
kl. 13:55
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 3
AB 2
Rødovre HK 2
AB-hallen 3
623797 14-01-18
kl. 14:55
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
Værløse HK
AB-hallen 3
620046 14-01-18
kl. 15:55
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Selskov HK
AB-hallen 3
541329 16-01-18
kl. 20:30
2. Division Damer
Pulje 3
AB
VSH
AB-hallen 1
620018 17-01-18
kl. 19:15
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
IF Stadion
AB-hallen 3
618849 20-01-18
kl. 16:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Team Bornholm
AB-hallen 1
622395 21-01-18
kl. 12:30
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Team Bornholm
AB-hallen 1
539834 21-01-18
kl. 13:40
Serie 1 Herrer
Pulje 2
AB 2
HK Lammefjorden 2
AB-hallen 1
620025 21-01-18
kl. 14:50
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
Amager SK
AB-hallen 1
624405 21-01-18
kl. 12:30
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
AB 2
Gilleleje HK
AB-hallen 3
624675 21-01-18
kl. 13:30
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
AB 2
TIK - Taastrup
AB-hallen 3
620445 21-01-18
kl. 14:20
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 3
AB 2
Ajax København 3
AB-hallen 3
620897 21-01-18
kl. 15:20
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
AB
Brøndby HK 2
AB-hallen 3
645931 25-01-18
Santander Cup Damer LP 2017-19 Damer - 4. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
AB (2. Div)
Roskilde Håndbold (1. Div)
AB-hallen 1
622663 28-01-18
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Roskilde Håndbold
AB-hallen 1
624582 28-01-18
kl. 13:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Herlev/Hjorten Håndbold
AB-hallen 1
623803 28-01-18
kl. 14:30
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
Slangerup HF
AB-hallen 1
620052 28-01-18
kl. 15:30
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Team Helsinge Håndbold 2
AB-hallen 1
623832 28-01-18
kl. 16:30
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Ishøj HF
AB-hallen 1
625364 28-01-18
kl. 12:30
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Vallensbæk IF
AB-hallen 3
621732 28-01-18
kl. 13:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
AB
Herlev/Hjorten Håndbold 2
AB-hallen 3
618854 28-01-18
kl. 14:20
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Furesø Håndbold 2
AB-hallen 3
622603 28-01-18
kl. 15:30
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Hornbæk IF
AB-hallen 3
622671 04-02-18
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Greve Håndbold
AB-hallen 1
618862 04-02-18
kl. 13:30
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Borsholm-S IF
AB-hallen 1
623811 04-02-18
kl. 14:40
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
Greve Håndbold 2
AB-hallen 1
622611 04-02-18
kl. 15:40
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Fredensborg HK 78
AB-hallen 1
625372 04-02-18
kl. 12:30
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB
KHKS Håndbold
AB-hallen 3
620058 18-02-18
kl. 12:30
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Lynge-Uggeløse IF
AB-hallen 1
623838 18-02-18
kl. 13:30
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Jersie HK
AB-hallen 1
620029 18-02-18
kl. 14:30
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
Brøndby HK
AB-hallen 1
541204 20-02-18
kl. 20:45
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
KSI
AB-hallen 1
622399 20-02-18
kl. 19:00
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
VSH
AB-hallen 3
541217 24-02-18
kl. 14:20
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Føroyar
AB-hallen 1
541347 24-02-18
kl. 15:35
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Helsingør Håndbold
AB-hallen 1
539849 24-02-18
kl. 16:50
Serie 1 Herrer
Pulje 2
AB 2
Rørby-Værslev IF
AB-hallen 1
624588 25-02-18
kl. 12:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
VSH
AB-hallen 1
619278 25-02-18
kl. 13:20
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
AB
FIF 3
AB-hallen 1
620900 25-02-18
kl. 12:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
AB
VSH 2
AB-hallen 3
621138 25-02-18
kl. 13:20
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
AB 2
Allerød Håndbold Klub
AB-hallen 3
624679 25-02-18
kl. 14:10
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
AB 2
Brøndby HK 2
AB-hallen 3
624409 25-02-18
kl. 15:00
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
AB 2
Team Helsinge Håndbold 3
AB-hallen 3
540409 01-03-18
kl. 20:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Team Helsinge Håndbold
AB-hallen 1
622678 04-03-18
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Ledøje-Smørum HK
AB-hallen 1
624597 04-03-18
kl. 13:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Ledøje-Smørum HK
AB-hallen 1
619287 04-03-18
kl. 14:20
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Hvidovre IF
AB-hallen 1
541229 04-03-18
kl. 15:20
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
Herlev/Hjorten Håndbold
AB-hallen 1
622618 04-03-18
kl. 16:35
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Rødovre HK 2
AB-hallen 1
621747 04-03-18
kl. 12:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
AB
Ledøje-Smørum HK
AB-hallen 3
624419 04-03-18
kl. 13:20
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
AB 2
Ledøje-Smørum HK 3
AB-hallen 3
624689 04-03-18
kl. 14:20
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
AB 2
Vallensbæk IF
AB-hallen 3
620067 04-03-18
kl. 15:10
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Hillerød Håndbold Klub
AB-hallen 3
623818 04-03-18
kl. 16:10
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
HUK Håndbold
AB-hallen 3
539854 06-03-18
kl. 20:30
Serie 1 Herrer
Pulje 2
AB 2
Roskilde Håndbold 3
AB-hallen 1
622409 06-03-18
kl. 19:00
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Hillerød Håndbold Klub
AB-hallen 3
541353 10-03-18
kl. 14:30
2. Division Damer
Pulje 3
AB
Roskilde Håndbold 2
AB-hallen 1
540415 10-03-18
kl. 15:45
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Amager SK 2
AB-hallen 1
625374 11-03-18
kl. 12:30
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Ballerup - Skovlunde Håndbold
AB-hallen 1
620906 11-03-18
kl. 13:20
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
AB
TIK - Taastrup 2
AB-hallen 1
618864 11-03-18
kl. 14:10
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Fjordbyerne
AB-hallen 1
622684 18-03-18
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
AB
TMS, Ringsted ungdom
AB-hallen 1
624603 18-03-18
kl. 13:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
HK 73 - Frederikssund
AB-hallen 1
619293 18-03-18
kl. 14:20
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Løve-Høng Håndbold
AB-hallen 1
618875 18-03-18
kl. 15:20
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
HØJ
AB-hallen 1
622624 18-03-18
kl. 16:30
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Hillerød Håndbold Klub 2
AB-hallen 1
621753 18-03-18
kl. 12:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
AB
Øresund Håndbold
AB-hallen 3
621153 18-03-18
kl. 13:20
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
AB 2
Slangerup HF 2
AB-hallen 3
625385 18-03-18
kl. 14:10
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB
FK Odsherred
AB-hallen 3
623853 18-03-18
kl. 15:00
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Skensved IF
AB-hallen 3
620073 18-03-18
kl. 16:00
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
AB
Slangerup HF
AB-hallen 3
623824 18-03-18
kl. 17:00
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
Team Kongevejen
AB-hallen 3
621147 22-03-18
kl. 17:45
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
AB 2
Blovstrød HF
AB-hallen 1
541247 25-03-18
kl. 12:30
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
VSH
AB-hallen 1
623847 25-03-18
kl. 14:35
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 1
AB
Allerslev GF
AB-hallen 1
620039 25-03-18
kl. 15:35
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
Amager Sundby KFUM
AB-hallen 1
540433 05-04-18
kl. 20:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
AB 2
Tårnby HK
AB-hallen 1
541241 07-04-18
kl. 14:20
3. Division Herrer
Pulje 6
AB
FIF 2
AB-hallen 1
541371 07-04-18
kl. 15:35
2. Division Damer
Pulje 3
AB
BK Ydun
AB-hallen 1
539864 07-04-18
kl. 16:50
Serie 1 Herrer
Pulje 2
AB 2
Mørkøv KFUM
AB-hallen 1
622410 08-04-18
kl. 12:30
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
AB
Espergærde IF
AB-hallen 1
620040 08-04-18
kl. 13:40
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
AB 2
CIK
AB-hallen 1
624690 08-04-18
kl. 12:30
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
AB 2
HVI Himmelev
AB-hallen 3
620912 08-04-18
kl. 13:20
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
AB
FIF 2
AB-hallen 3
624420 08-04-18
kl. 14:10
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
AB 2
Håndboldklubben Sirius-Græsted
AB-hallen 3
620460 08-04-18
kl. 15:10
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 3
AB 2
TIK - Taastrup
AB-hallen 3