Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Værløsehallerne (5580)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
540804 21-12-17
kl. 20:15
2. Division Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold
TMS, Ringsted 2
Værløse-hallen
619120 04-01-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Korsør/Tårnborg HK
Værløse-hallen
625481 05-01-18
kl. 17:15
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Herlev/Hjorten Håndbold
Værløse-hallen
624851 05-01-18
kl. 18:05
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Værløse HK 2
Amager SK 2
Værløse-hallen
620349 06-01-18
kl. 11:45
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 2
Espergærde IF
Værløse-hallen
618789 06-01-18
kl. 12:45
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
HIK/KFUM 2
Værløse-hallen
618851 06-01-18
kl. 13:55
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
Borsholm-S IF
Værløse-hallen
618639 06-01-18
kl. 15:15
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
FIF
Værløse-hallen
539625 06-01-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold 2
HK 73 - Frederikssund
Værløse-hallen
621131 07-01-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Furesø Håndbold 2
Slangerup HF 2
Værløse-hallen
624280 07-01-18
kl. 09:50
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 4
HØJ 2
Værløse-hallen
621731 07-01-18
kl. 10:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK 2
Øresund Håndbold
Værløse-hallen
624581 07-01-18
kl. 11:40
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK
HK 73 - Frederikssund
Værløse-hallen
624131 07-01-18
kl. 12:30
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 3
Lyngby HK 2
Værløse-hallen
622721 07-01-18
kl. 13:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
Roskilde Håndbold 2
Værløse-hallen
622659 07-01-18
kl. 14:40
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Greve Håndbold
Værløse-hallen
540945 07-01-18
kl. 16:05
2. Division Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold
TIK - Taastrup
Værløse-hallen
541319 07-01-18
kl. 17:30
2. Division Damer
Pulje 3
Furesø Håndbold
Team Amager
Værløse-hallen
623799 07-01-18
kl. 18:45
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Greve Håndbold 2
Værløse-hallen
575179 09-01-18
kl. 21:10
Old Boys Veteran Masters
Pulje 1
Værløse HK
HGI
Værløse-hallen
624967 13-01-18
kl. 12:15
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK 3
VHC/Vidar
Værløse-hallen
626949 14-01-18
kl. 11:00
Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 14. januar 2018 (07)
Pulje 1
Farum HF
Værløse HK
Værløse-hallen
626951 14-01-18
kl. 11:45
Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 14. januar 2018 (07)
Pulje 1
Værløse HK
KFUM
Værløse-hallen
626950 14-01-18
kl. 12:30
Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 14. januar 2018 (07)
Pulje 1
KFUM
Farum HF
Værløse-hallen
623108 14-01-18
kl. 14:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
Værløse HK 2
CBS Sport 2
Værløse-hallen
625990 16-01-18
kl. 19:15
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
FIF
Værløse-hallen
625487 21-01-18
kl. 10:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Brøndby HK
Værløse-hallen
624857 21-01-18
kl. 11:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Værløse HK 2
Freja HK
Værløse-hallen
624587 21-01-18
kl. 12:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK
VSH
Værløse-hallen
625996 21-01-18
kl. 13:30
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
HIK/KFUM
Værløse-hallen
540917 21-01-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold
Hvidovre IF
Værløse-hallen
623115 21-01-18
kl. 16:15
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
Værløse HK 2
Jersie HK 4
Værløse-hallen
575189 23-01-18
kl. 21:10
Old Boys Veteran Masters
Pulje 1
Værløse HK
Freja HK
Værløse-hallen
620651 24-01-18
kl. 17:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Værløse-hallen
645920 25-01-18
Santander Cup Herrer LP 2017-19 Herrer - 4. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
Furesø Håndbold (2. Div)
Team Sydhavsøerne (1. Div)
Værløse-hallen
619126 25-01-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
KFUM/GVH
Værløse-hallen
624973 28-01-18
kl. 10:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK 3
FHH 90 2
Værløse-hallen
620354 28-01-18
kl. 10:50
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Værløse-hallen
622664 28-01-18
kl. 11:50
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Værløse-hallen
618794 28-01-18
kl. 12:50
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
Rudersdal Håndbold
Værløse-hallen
622334 28-01-18
kl. 14:00
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Værløse-hallen
540925 28-01-18
kl. 15:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold
Køge Håndbold
Værløse-hallen
539643 28-01-18
kl. 16:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold 2
Helsingør Håndbold 3
Værløse-hallen
623804 28-01-18
kl. 17:55
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Team Kongevejen
Værløse-hallen
620657 31-01-18
kl. 17:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
FIF
Værløse-hallen
620362 04-02-18
kl. 10:10
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 2
Fjordbyerne 2
Værløse-hallen
623812 04-02-18
kl. 11:10
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Slangerup HF
Værløse-hallen
624293 04-02-18
kl. 12:10
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 4
Ålholm IF, Hillerød
Værløse-hallen
626003 04-02-18
kl. 13:25
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Ajax København
Værløse-hallen
539649 04-02-18
kl. 14:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold 2
Team København (HK 94)
Værløse-hallen
541343 16-02-18
kl. 19:00
2. Division Damer
Pulje 3
Furesø Håndbold
Herlev/Hjorten Håndbold
Værløse-hallen
621740 25-02-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Værløse-hallen
624860 25-02-18
kl. 10:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Værløse HK 2
VSH 2
Værløse-hallen
625490 25-02-18
kl. 11:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Birkerød HK
Værløse-hallen
624590 25-02-18
kl. 12:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK
Herlev/Hjorten Håndbold
Værløse-hallen
623119 25-02-18
kl. 13:20
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
Værløse HK 2
Team Nørrebro 4
Værløse-hallen
624988 04-03-18
kl. 10:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK 3
Ishøj HF 2
Værløse-hallen
623129 04-03-18
kl. 10:50
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
Værløse HK 2
Ledøje-Smørum HK 2
Værløse-hallen
625496 10-03-18
kl. 12:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Lyngby HK
Værløse-hallen
624146 10-03-18
kl. 12:50
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 3
KFUM
Værløse-hallen
624295 10-03-18
kl. 13:50
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Værløse-hallen
622736 10-03-18
kl. 14:50
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
FIF 2
Værløse-hallen
619135 10-03-18
kl. 15:50
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
HIK
Værløse-hallen
626005 10-03-18
kl. 17:00
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Gudme Oure GOG Sydfyn
Værløse-hallen
621746 11-03-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK 2
AB
Værløse-hallen
624866 11-03-18
kl. 09:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Værløse HK 2
Team København (HK 94)
Værløse-hallen
620666 11-03-18
kl. 10:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
HK 73 - Frederikssund
Værløse-hallen
624596 11-03-18
kl. 11:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK
AB
Værløse-hallen
618866 11-03-18
kl. 12:20
U-18 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold 2
Team Bornholm
Værløse-hallen
622344 11-03-18
kl. 13:30
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
VSH
Værløse-hallen
540980 11-03-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold
Roskilde Håndbold
Værløse-hallen
541355 11-03-18
kl. 17:00
2. Division Damer
Pulje 3
Furesø Håndbold
FIF 2
Værløse-hallen
618804 11-03-18
kl. 18:45
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Furesø Håndbold
Freja / Rødovre
Værløse-hallen
623814 11-03-18
kl. 20:00
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
AB 2
Værløse-hallen
539661 12-03-18
kl. 20:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold 2
HIK 2
Værløse-hallen
575209 13-03-18
kl. 21:10
Old Boys Veteran Masters
Pulje 1
Værløse HK
B 1978
Værløse-hallen
619133 15-03-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Vallensbæk IF
Værløse-hallen
618665 17-03-18
kl. 13:30
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
HUK-Øresund
Værløse-hallen
541367 17-03-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
Furesø Håndbold
AB
Værløse-hallen
624994 18-03-18
kl. 10:50
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK 3
Ledøje-Smørum HK 3
Værløse-hallen
622685 18-03-18
kl. 11:50
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Furesø Håndbold
Ledøje-Smørum HK
Værløse-hallen
623825 18-03-18
kl. 12:50
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
HUK Håndbold
Værløse-hallen
539673 18-03-18
kl. 13:50
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 3
Værløse-hallen
620375 18-03-18
kl. 15:10
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Furesø Håndbold 2
Skjold, Skævinge
Værløse-hallen
575219 20-03-18
kl. 21:10
Old Boys Veteran Masters
Pulje 1
Værløse HK
HK Viking
Værløse-hallen
623130 21-03-18
kl. 20:30
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
Værløse HK 2
VHC/Vidar 4
Værløse-hallen
624872 07-04-18
kl. 12:15
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Værløse HK 2
AG Håndbold 3
Værløse-hallen
625502 08-04-18
kl. 10:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK
Rødovre HK 2
Værløse-hallen
621752 08-04-18
kl. 11:40
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Værløse HK 2
Ledøje-Smørum HK
Værløse-hallen
621152 08-04-18
kl. 12:30
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Furesø Håndbold 2
Blovstrød HF
Værløse-hallen
624602 08-04-18
kl. 13:20
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Værløse HK
Ledøje-Smørum HK
Værløse-hallen
540966 08-04-18
kl. 14:30
2. Division Herrer
Pulje 3
Furesø Håndbold
Hillerød Håndbold Klub 2
Værløse-hallen