Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Virum-hallerne (5590)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
649592 20-01-18
kl. 11:00
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
VSH
FIF 2 - U-12D
Virum-hallen 1
625433 20-01-18
kl. 14:00
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Øresund Håndbold
Virum-hallen 1
622389 20-01-18
kl. 15:00
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Team Bornholm
Virum-hallen 1
622155 20-01-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Team Helsinge Håndbold
Virum-hallen 2
621375 20-01-18
kl. 10:00
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Espergærde IF
Virum-hallen 2
619426 21-01-18
kl. 16:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Lynge - Blovstrød HF
Virum-hallen 1
622634 24-01-18
kl. 18:30
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
Ajax København
Virum-hallen 1
541203 27-01-18
kl. 15:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Team Nørrebro
Virum-hallen 1
624856 27-01-18
kl. 09:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
AG Håndbold 3
Virum-hallen 2
620746 27-01-18
kl. 10:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
Lyngby HK
Virum-hallen 2
621674 28-01-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Birkerød HK
Virum-hallen 1
625514 28-01-18
kl. 09:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH 3
Ledøje-Smørum HK
Virum-hallen 1
625783 28-01-18
kl. 10:40
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 4
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Virum-hallen 1
625904 28-01-18
kl. 11:30
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Hillerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
625003 28-01-18
kl. 12:20
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Team Helsinge Håndbold 3
Virum-hallen 1
624583 28-01-18
kl. 13:10
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
HK 73 - Frederikssund
Virum-hallen 1
622333 28-01-18
kl. 14:00
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Ajax København
Virum-hallen 1
622394 28-01-18
kl. 16:10
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Hillerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
540686 28-01-18
kl. 17:20
Serie 1 Damer
Pulje 3
VSH 2
KSI 3
Virum-hallen 1
622341 29-01-18
kl. 18:15
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
FIF 2
Virum-hallen 1
619299 30-01-18
kl. 17:15
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
Greve Håndbold
Virum-hallen 1
623325 31-01-18
kl. 19:15
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
VSH 3
KSG 3
Virum-hallen 1
621682 03-02-18
kl. 14:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Slangerup HF
Virum-hallen 1
622402 03-02-18
kl. 14:50
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
AB
Virum-hallen 1
619433 03-02-18
kl. 16:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
VLI 2
Virum-hallen 1
618983 03-02-18
kl. 17:10
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Hillerød Håndbold Klub 2
Virum-hallen 1
625426 03-02-18
kl. 10:00
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Stenløse HK
Virum-hallen 2
620903 04-02-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
AB
Virum-hallen 1
625912 04-02-18
kl. 09:50
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
HK 73 - Frederikssund
Virum-hallen 1
625791 04-02-18
kl. 10:40
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 4
Freja HK 2
Virum-hallen 1
625522 04-02-18
kl. 11:30
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH 3
HØJ
Virum-hallen 1
624863 04-02-18
kl. 12:20
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Værløse HK 2
Virum-hallen 1
625313 04-02-18
kl. 13:10
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
HK 73 - Frederikssund
Virum-hallen 1
624591 04-02-18
kl. 14:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
AB
Virum-hallen 1
624143 04-02-18
kl. 14:50
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Furesø Håndbold 3
Virum-hallen 1
622642 04-02-18
kl. 15:50
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
Rødovre HK
Virum-hallen 1
618976 08-02-18
kl. 17:25
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Lyngby HK
Virum-hallen 1
621465 24-02-18
kl. 14:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
FIF 2
Virum-hallen 1
620896 24-02-18
kl. 15:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
FIF 2
Virum-hallen 1
619304 24-02-18
kl. 16:00
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
Helsingør Håndbold 2
Virum-hallen 1
622850 24-02-18
kl. 17:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
VSH 2
HUK-Øresund
Virum-hallen 1
622159 25-02-18
kl. 10:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Brøndby HK
Virum-hallen 1
621379 25-02-18
kl. 10:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Team Helsinge Håndbold 3
Virum-hallen 1
621469 25-02-18
kl. 11:40
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Team Helsinge Håndbold
Virum-hallen 1
623329 25-02-18
kl. 12:30
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
VSH 3
Gentofte-Vangede HK
Virum-hallen 1
618650 25-02-18
kl. 13:45
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
HUK-Øresund
Virum-hallen 1
541346 25-02-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
VSH
HIK
Virum-hallen 1
541214 25-02-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
FIF 2
Virum-hallen 1
540697 25-02-18
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 3
VSH 2
Føroyar
Virum-hallen 1
624598 28-02-18
kl. 17:15
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
Herlev/Hjorten Håndbold
Virum-hallen 1
625018 04-03-18
kl. 09:00
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Birkerød HK 2
Virum-hallen 1
625798 04-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 4
Hvidovre IF 3
Virum-hallen 1
622169 04-03-18
kl. 10:40
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Ålholm IF, Hillerød
Virum-hallen 1
621389 04-03-18
kl. 11:30
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Helsingør Håndbold 3
Virum-hallen 1
621479 04-03-18
kl. 12:20
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Helsingør Håndbold
Virum-hallen 1
622348 04-03-18
kl. 13:10
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
HUK-Øresund
Virum-hallen 1
623339 07-03-18
kl. 19:15
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
VSH 3
BK Ydun 3
Virum-hallen 1
624865 10-03-18
kl. 14:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Amager SK 2
Virum-hallen 1
541351 10-03-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
VSH
Team Amager
Virum-hallen 1
541219 10-03-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Team Helsinge Håndbold 2
Virum-hallen 1
624145 11-03-18
kl. 09:00
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Lyngby HK 2
Virum-hallen 1
625315 11-03-18
kl. 10:00
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Borsholm-S IF
Virum-hallen 1
620755 11-03-18
kl. 10:50
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
KFUM
Virum-hallen 1
619314 11-03-18
kl. 11:40
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
Lyngby HK
Virum-hallen 1
618656 11-03-18
kl. 12:40
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
FIF
Virum-hallen 1
619435 11-03-18
kl. 13:55
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Tårnby HK
Virum-hallen 1
622644 11-03-18
kl. 15:05
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
FIF
Virum-hallen 1
623906 11-03-18
kl. 16:05
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Team Kongevejen 2
HIK
Virum-hallen 1
622404 11-03-18
kl. 17:05
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Espergærde IF
Virum-hallen 1
621684 11-03-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
HIK 2
Virum-hallen 2
625435 11-03-18
kl. 10:40
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Borsholm-S IF 2
Virum-hallen 2
625524 11-03-18
kl. 11:30
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH 3
Team Helsinge Håndbold 3
Virum-hallen 2
622856 11-03-18
kl. 12:20
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
VSH 2
Team Bornholm
Virum-hallen 2
618985 11-03-18
kl. 13:20
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Greve Håndbold
Virum-hallen 2
618647 13-03-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
Oure I.E. HK
Virum-hallen 1
540677 15-03-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
VSH 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Virum-hallen 1
625024 18-03-18
kl. 09:10
U-12 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Ålholm IF, Hillerød 2
Virum-hallen 1
624604 18-03-18
kl. 10:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
Værløse HK
Virum-hallen 1
622655 18-03-18
kl. 10:50
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
Køge Håndbold
Virum-hallen 1
622354 18-03-18
kl. 11:50
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Hillerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
619325 18-03-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
HUK-Øresund 2
Virum-hallen 1
622415 18-03-18
kl. 14:00
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
HUK-Øresund
Virum-hallen 1
621695 18-03-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Holte IF 2
Virum-hallen 2
625925 18-03-18
kl. 10:50
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Ajax København
Virum-hallen 2
625804 18-03-18
kl. 11:40
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 4
Ledøje-Smørum HK 2
Virum-hallen 2
625535 18-03-18
kl. 12:30
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH 3
Gundsølille SG&I
Virum-hallen 2
541369 05-04-18
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 3
VSH
Furesø Håndbold
Virum-hallen 1
619441 07-04-18
kl. 15:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
AG Håndbold 2
Virum-hallen 1
541237 07-04-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Føroyar
Virum-hallen 1
620761 08-04-18
kl. 10:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
VSH
Team København (HK 94)
Virum-hallen 1
621480 08-04-18
kl. 10:50
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Brøndby HK
Virum-hallen 1
624151 08-04-18
kl. 11:40
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
KFUM
Virum-hallen 1
622862 08-04-18
kl. 12:40
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
VSH 2
Hvidovre IF
Virum-hallen 1
618662 08-04-18
kl. 13:50
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
VSH
Furesø Håndbold
Virum-hallen 1
540712 08-04-18
kl. 15:05
Serie 1 Damer
Pulje 3
VSH 2
KSG 2
Virum-hallen 1
623822 08-04-18
kl. 16:15
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Team Kongevejen
Værløse HK
Virum-hallen 1
622170 08-04-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
HVI Himmelev
Virum-hallen 2
625441 08-04-18
kl. 09:50
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Fredensborg HK 78
Virum-hallen 2
620911 08-04-18
kl. 10:40
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
TIK - Taastrup 2
Virum-hallen 2
624871 08-04-18
kl. 11:30
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 2
Team København (HK 94)
Virum-hallen 2
621390 08-04-18
kl. 12:20
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 4
VSH 3
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Virum-hallen 2
625321 08-04-18
kl. 13:10
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Team København (HK 94)
Virum-hallen 2
618991 08-04-18
kl. 14:00
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
VSH
Fredensborg HK 78
Virum-hallen 2
623340 08-04-18
kl. 15:10
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
VSH 3
SG Mojn København
Virum-hallen 2