Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Virum-hallerne (5590)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
709773 25-10-18
kl. 17:45
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
VSH 2
Furesø Håndbold 2
Virum-hallen 2
708127 28-10-18
kl. 09:30
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
VSH 2
Gentofte-Vangede HK
Virum-hallen 1
712183 28-10-18
kl. 10:20
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
VSH
VHC/Vidar
Virum-hallen 1
715293 28-10-18
kl. 11:10
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
VSH
KFUM
Virum-hallen 1
709508 28-10-18
kl. 12:00
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH 2
Team Arresø
Virum-hallen 1
706208 28-10-18
kl. 13:15
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Ajax København 2
Virum-hallen 1
682553 28-10-18
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
Team Amager
Virum-hallen 1
682289 28-10-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Herlev/Hjorten Håndbold
Virum-hallen 1
709323 29-10-18
kl. 18:45
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Rudersdal Håndbold
Virum-hallen 1
709413 30-10-18
kl. 20:15
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Team Helsinge Håndbold
Virum-hallen 2
709658 01-11-18
kl. 18:00
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 4
VSH
Team Helsinge Håndbold
Virum-hallen 2
709121 03-11-18
kl. 14:00
U-9 Drenge B - 1. halvdel
Pulje 1
VSH
TMS, Ringsted ungdom
Virum-hallen 1
722255 03-11-18
kl. 14:50
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
VSH 3
Gladsaxe HG
Virum-hallen 1
711281 03-11-18
kl. 15:40
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
VSH
HIK
Virum-hallen 1
709329 03-11-18
kl. 16:30
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
HUK Øresund
Virum-hallen 1
737707 04-11-18
kl. 09:00
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
FIF 2
Virum-hallen 1
715296 04-11-18
kl. 10:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
VSH
Hillerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
709661 04-11-18
kl. 10:50
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 4
VSH
Furesø Håndbold
Virum-hallen 1
709779 04-11-18
kl. 11:50
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
VSH 2
HUK Håndbold
Virum-hallen 1
713652 04-11-18
kl. 12:50
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 7
VSH 3
Fredensborg HK 78
Virum-hallen 1
709419 04-11-18
kl. 14:00
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
HUK Øresund
Virum-hallen 1
709511 04-11-18
kl. 15:10
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH 2
Rudersdal Håndbold 2
Virum-hallen 1
706211 05-11-18
kl. 20:15
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
HØJ 2
Virum-hallen 1
737564 08-11-18
kl. 19:10
U-18P Piger - Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 3
VSH
HIK/KFUM
Virum-hallen 1
705972 08-11-18
kl. 19:30
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
VSH
Gudme Håndboldklub
Virum-hallen 2
682565 10-11-18
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
Lyngby HK 2
Virum-hallen 1
682301 10-11-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
KSI
Virum-hallen 1
708394 10-11-18
kl. 09:00
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
VSH 3
Øresund Håndbold
Virum-hallen 2
714684 10-11-18
kl. 10:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
VSH
Furesø Håndbold
Virum-hallen 2
712608 11-11-18
kl. 09:00
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
VSH 3
HØJ 2
Virum-hallen 1
708733 11-11-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
VSH 2
HØJ 2
Virum-hallen 1
708402 11-11-18
kl. 10:40
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
VSH 3
HØJ 2
Virum-hallen 1
712190 11-11-18
kl. 11:30
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
VSH
Tårnby HK
Virum-hallen 1
712248 11-11-18
kl. 12:20
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
VSH 2
Lyngby HK
Virum-hallen 1
722263 11-11-18
kl. 13:10
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
VSH 3
HVI Himmelev 3
Virum-hallen 1
707473 11-11-18
kl. 14:50
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
VSH 2
AB
Virum-hallen 1
737735 17-11-18
kl. 13:30
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Rudersdal Håndbold 2
Virum-hallen 1
682577 17-11-18
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
Team Helsinge Håndbold
Virum-hallen 1
682313 17-11-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Helsingør Håndbold 2
Virum-hallen 1
712255 17-11-18
kl. 09:00
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
VSH 2
Farum HF
Virum-hallen 2
712615 17-11-18
kl. 09:50
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
VSH 3
Holte IF 2
Virum-hallen 2
708409 18-11-18
kl. 10:40
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
VSH 3
Blovstrød HF 2
Virum-hallen 1
709788 18-11-18
kl. 11:30
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
VSH 2
HØJ
Virum-hallen 1
709428 18-11-18
kl. 12:30
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
HØJ
Virum-hallen 1
705979 18-11-18
kl. 13:45
U-18 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
VSH
HC Odense Ungdom
Virum-hallen 1
709338 18-11-18
kl. 15:00
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Rødovre HK
Virum-hallen 1
715302 25-11-18
kl. 09:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
VSH
Hvidovre IF
Virum-hallen 1
714686 25-11-18
kl. 09:50
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
VSH
Rødovre HK
Virum-hallen 1
711291 25-11-18
kl. 10:40
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
VSH
Herlev/Hjorten Håndbold
Virum-hallen 1
707475 25-11-18
kl. 11:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
VSH 2
HIK 2
Virum-hallen 1
706217 25-11-18
kl. 12:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
FIF 2
Virum-hallen 1
709517 25-11-18
kl. 13:45
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH 2
Hornbæk IF
Virum-hallen 1
713814 25-11-18
kl. 15:00
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
VSH 2
Freja HK 2
Virum-hallen 1
709127 25-11-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B - 1. halvdel
Pulje 1
VSH
Ajax København
Virum-hallen 2
712192 25-11-18
kl. 09:50
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
VSH
Ajax København 2
Virum-hallen 2
722265 25-11-18
kl. 10:40
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
VSH 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Virum-hallen 2
719519 25-11-18
kl. 11:30
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 7
VSH 2
Amager SK 2
Virum-hallen 2
711075 25-11-18
kl. 12:20
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
VSH 3
HØJ 2
Virum-hallen 2
708735 25-11-18
kl. 13:20
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
VSH 2
Lyngby HK
Virum-hallen 2
708136 25-11-18
kl. 14:10
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
VSH 2
Tårnby HK
Virum-hallen 2
737739 25-11-18
kl. 15:00
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Rødovre HK
Virum-hallen 2
709673 29-11-18
kl. 18:00
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 4
VSH
AB
Virum-hallen 2
713834 01-12-18
kl. 14:00
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
VSH 2
Amager SK 3
Virum-hallen 1
682319 01-12-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Team Helsinge Håndbold 2
Virum-hallen 1
708142 02-12-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
VSH 2
Allerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
709133 02-12-18
kl. 09:50
U-9 Drenge B - 1. halvdel
Pulje 1
VSH
Hillerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
712198 02-12-18
kl. 10:40
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
VSH
Team København (HK 94)
Virum-hallen 1
715308 02-12-18
kl. 11:30
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
VSH
Herlev/Hjorten Håndbold
Virum-hallen 1
714692 02-12-18
kl. 12:20
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
VSH
Team København (HK 94)
Virum-hallen 1
737720 02-12-18
kl. 13:10
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
AG Håndbold
Virum-hallen 1
706223 02-12-18
kl. 14:20
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Team Helsinge Håndbold
Virum-hallen 1
709523 02-12-18
kl. 15:30
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH 2
Hillerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
713666 02-12-18
kl. 16:40
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 7
VSH 3
CIK 3
Virum-hallen 1
708746 08-12-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
VSH 2
Farum HF
Virum-hallen 2
708415 08-12-18
kl. 09:50
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
VSH 3
Furesø Håndbold 2
Virum-hallen 2
711086 09-12-18
kl. 10:40
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
VSH 3
Ålholm IF, Hillerød 2
Virum-hallen 1
712261 09-12-18
kl. 11:40
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
VSH 2
Holte IF
Virum-hallen 1
712621 09-12-18
kl. 12:30
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
VSH 3
Ålholm IF, Hillerød 2
Virum-hallen 1
719530 09-12-18
kl. 13:20
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 7
VSH 2
Holte IF
Virum-hallen 1
722276 09-12-18
kl. 14:10
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
VSH 3
Holte IF 2
Virum-hallen 1
711302 09-12-18
kl. 15:00
U-12 Pige A - 1.halvdel
Pulje 5
VSH
Farum HF
Virum-hallen 1
707486 09-12-18
kl. 15:50
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
VSH 2
Furesø Håndbold 2
Virum-hallen 1
709794 09-12-18
kl. 16:50
U-14 Pige 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
VSH 2
Borsholm-S IF
Virum-hallen 1
737724 09-12-18
kl. 17:50
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Furesø Håndbold
Virum-hallen 1
709434 15-12-18
kl. 13:00
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Roskilde Håndbold 2
Virum-hallen 1
709344 15-12-18
kl. 14:15
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
VSH
Ajax København
Virum-hallen 1
682601 12-01-19
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
Rudersdal Håndbold
Virum-hallen 1
682337 12-01-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Rudersdal Håndbold
Virum-hallen 1
682607 20-01-19
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
Amager SK
Virum-hallen 2
682343 20-01-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
KSG
Virum-hallen 2
682619 02-02-19
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
Hillerød Håndbold Klub
Virum-hallen 1
682355 02-02-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
AB
Virum-hallen 1
682637 02-03-19
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
VHC/Vidar
Virum-hallen 1
682373 02-03-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
HIK
Virum-hallen 1
682655 16-03-19
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
Gladsaxe HG
Virum-hallen 1
682391 16-03-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
Øresund Håndbold
Virum-hallen 1
682385 31-03-19
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
VSH
HK 73 - Frederikssund
Virum-hallen 2
682649 31-03-19
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
VSH
HIK 2
Virum-hallerne bane 1