Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Holte Hallerne (5594)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
708483 24-10-18
kl. 17:45
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Holte IF
FIF
Holte Hallerne 2 (ny)
712603 27-10-18
kl. 09:00
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
Holte IF 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Holte Hallerne 2 (ny)
722257 27-10-18
kl. 09:50
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Holte IF 2
VSH 3
Holte Hallerne 2 (ny)
712244 27-10-18
kl. 10:40
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF
VSH 2
Holte Hallerne 2 (ny)
708098 27-10-18
kl. 11:30
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF 2
Freja HK 2
Holte Hallerne 2 (ny)
719511 27-10-18
kl. 12:20
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 7
Holte IF
VSH 2
Holte Hallerne 2 (ny)
707858 27-10-18
kl. 13:10
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Holte IF
HØJ
Holte Hallerne 2 (ny)
706813 28-10-18
kl. 00:00
Old Boys Elite
Pulje 1
Holte IF
TIK - Taastrup
Holte Hallerne 2 (ny) UDS
710858 28-10-18
kl. 10:40
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 8
Rudersdal Håndbold 2
Greve Håndbold 2
Holte Hallerne 2 (ny)
708487 28-10-18
kl. 11:40
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Holte IF
BK Ydun
Holte Hallerne 2 (ny)
709507 28-10-18
kl. 12:30
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub
Holte Hallerne 2 (ny)
705998 28-10-18
kl. 13:45
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
HUK Øresund
Holte Hallerne 2 (ny)
709327 28-10-18
kl. 15:00
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Rødovre HK
Holte Hallerne 2 (ny)
682285 28-10-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Ajax København 2
Holte Hallerne 2 (ny)
684132 28-10-18
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 4
Rudersdal Håndbold 2
Helsingør Håndbold 2
Holte Hallerne 2 (ny)
715163 28-10-18
kl. 18:55
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
Rudersdal Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 4
Holte Hallerne 2 (ny)
737473 02-11-18
kl. 19:10
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Nykøbing F. Håndboldklub
Holte Hallerne 2 (ny)
737514 03-11-18
kl. 14:15
U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 3
Holte IF
FIF
Holte Hallerne 2 (ny)
712247 04-11-18
kl. 09:30
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF
Farum HF
Holte Hallerne 2 (ny)
709031 04-11-18
kl. 10:20
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Holte IF 2
Gundsølille SG&I
Holte Hallerne 2 (ny)
708101 04-11-18
kl. 11:10
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF 2
Birkerød HK
Holte Hallerne 2 (ny)
709634 04-11-18
kl. 12:00
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Rudersdal Håndbold
Helsingør Håndbold
Holte Hallerne 2 (ny)
707861 04-11-18
kl. 13:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Holte IF
Gundsølille SG&I
Holte Hallerne 2 (ny)
709334 04-11-18
kl. 13:50
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold
Ledøje-Smørum HK
Holte Hallerne 2 (ny)
706001 04-11-18
kl. 15:05
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Gunslevholm HK
Holte Hallerne 2 (ny)
710861 04-11-18
kl. 16:20
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 8
Rudersdal Håndbold 2
Furesø Håndbold 3
Holte Hallerne 2 (ny)
739856 06-11-18
kl. 20:00
Santander Cup Herrer LP 2016-18 Herrer - 2. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
Rudersdal (3. Div)
HVI Himmelev (3. Div)
Holte Hallerne 1 (gl)
709627 08-11-18
kl. 19:30
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Rudersdal Håndbold
Hillerød Håndbold Klub
Holte Hallerne 2 (ny)
737517 10-11-18
kl. 14:15
U-12 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 3
Holte IF
Furesø Håndbold
Holte Hallerne 1 (gl)
722264 11-11-18
kl. 09:30
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Holte IF 2
Gladsaxe HG
Holte Hallerne 2 (ny)
712610 11-11-18
kl. 10:20
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
Holte IF 2
Ålholm IF, Hillerød 2
Holte Hallerne 2 (ny)
719518 11-11-18
kl. 11:10
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 7
Holte IF
Freja HK 2
Holte Hallerne 2 (ny)
707714 11-11-18
kl. 12:00
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 6
Rudersdal Håndbold 3
Fjordbyerne 3
Holte Hallerne 2 (ny)
708494 11-11-18
kl. 13:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Holte IF
HIK
Holte Hallerne 2 (ny)
706274 11-11-18
kl. 13:50
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
FIF
Holte Hallerne 2 (ny)
709514 11-11-18
kl. 14:50
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
VSH 2
Holte Hallerne 2 (ny)
682562 13-11-18
kl. 19:15
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Gladsaxe HG
Holte Hallerne 2 (ny)
706753 22-11-18
kl. 21:00
Old Boys Elite
Pulje 1
Holte IF
BK Ydun
Holte Hallerne 2 (ny)
712253 25-11-18
kl. 09:50
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF
Lyngby HK
Holte Hallerne 2 (ny)
709037 25-11-18
kl. 10:40
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Holte IF 2
HØJ 3
Holte Hallerne 2 (ny)
722266 25-11-18
kl. 11:30
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Holte IF 2
HVI Himmelev 3
Holte Hallerne 2 (ny)
708107 25-11-18
kl. 12:20
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF 2
KFUM
Holte Hallerne 2 (ny)
707716 25-11-18
kl. 13:10
U-14 Drenge B - 1.halvdel
Pulje 6
Rudersdal Håndbold 3
Fredensborg HK 78
Holte Hallerne 2 (ny)
708496 25-11-18
kl. 14:10
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Holte IF
Vallensbæk IF
Holte Hallerne 2 (ny)
707867 25-11-18
kl. 15:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Holte IF
Lyngby HK
Holte Hallerne 2 (ny)
706276 25-11-18
kl. 15:50
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
Fjordbyerne
Holte Hallerne 2 (ny)
709516 25-11-18
kl. 16:50
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
HØJ
Holte Hallerne 2 (ny)
705992 25-11-18
kl. 18:00
U-16 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
Rudersdal Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Holte Hallerne 2 (ny)
706743 29-11-18
kl. 21:00
Old Boys Elite
Pulje 1
Holte IF
Hvidovre IF
Holte Hallerne 2 (ny)
719526 01-12-18
kl. 15:30
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 7
Holte IF
Allerød Håndbold Klub 1
Holte Hallerne 2 (ny)
722272 01-12-18
kl. 16:20
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Holte IF 2
Lyngby HK 2
Holte Hallerne 2 (ny)
712259 02-12-18
kl. 09:30
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF
HIK
Holte Hallerne 2 (ny)
708113 02-12-18
kl. 10:20
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Holte IF 2
BK Ydun 2
Holte Hallerne 2 (ny)
712618 02-12-18
kl. 11:10
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
Holte IF 2
HØJ 2
Holte Hallerne 2 (ny)
709043 02-12-18
kl. 12:00
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 9
Holte IF 2
HVI Himmelev 2
Holte Hallerne 2 (ny)
707873 02-12-18
kl. 12:50
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Holte IF
Blovstrød HF
Holte Hallerne 2 (ny)
708502 02-12-18
kl. 13:40
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
Holte IF
FIF
Holte Hallerne 2 (ny)
682579 02-12-18
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
VHC/Vidar
Holte Hallerne 2 (ny)
682315 02-12-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
HIK
Holte Hallerne 2 (ny)
684152 02-12-18
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 4
Rudersdal Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK
Holte Hallerne 2 (ny)
715183 02-12-18
kl. 18:55
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 7
Rudersdal Håndbold 2
HØJ 3
Holte Hallerne 2 (ny)
706793 06-12-18
kl. 21:00
Old Boys Elite
Pulje 1
Holte IF
Ajax København
Holte Hallerne 2 (ny)
737723 07-12-18
kl. 19:15
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
Rudersdal Håndbold 2
AG Håndbold
Holte Hallerne 2 (ny)
682591 06-01-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Allerød Håndbold Klub
Holte Hallerne 2 (ny)
682327 06-01-19
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Team Helsinge Håndbold 2
Holte Hallerne 2 (ny)
684162 06-01-19
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 4
Rudersdal Håndbold 2
HUK HÅNDBOLD
Holte Hallerne 2 (ny)
682616 03-02-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Team Helsinge Håndbold
Holte Hallerne 2 (ny)
682352 03-02-19
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Helsingør Håndbold 2
Holte Hallerne 2 (ny)
682645 31-03-19
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
Amager SK
Holte Hallerne 2 (ny)
682381 31-03-19
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Rudersdal Håndbold
KSG
Holte Hallerne 2 (ny)
684202 31-03-19
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 4
Rudersdal Håndbold 2
Team Helsinge Håndbold 2
Holte Hallerne 2 (ny)