Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Dansborg Hallen (6007)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
541460 20-01-18
kl. 12:00
3. Division Damer
Pulje 5
Hvidovre IF
HVI Himmelev
Dansborg Hallen 29 - 25
622486 20-01-18
kl. 13:30
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
DTH/Slagelse
Dansborg Hallen 24 - 23
645277 20-01-18
kl. 15:00
U-16 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Team Bornholm
Dansborg Hallen 27 - 20
622839 20-01-18
kl. 16:10
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF
Team Bornholm
Dansborg Hallen 19 - 21
625786 21-01-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 3
Gladsaxe HG
Dansborg Hallen
620626 21-01-18
kl. 09:50
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
HIK
Dansborg Hallen
624106 21-01-18
kl. 10:40
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF 2
Brøndby HK 2
Dansborg Hallen
539505 21-01-18
kl. 11:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Lyngby HK
Dansborg Hallen
540258 21-01-18
kl. 13:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
KSG
Dansborg Hallen
646703 21-01-18
kl. 14:10
U-16 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Furesø Håndbold 2
Dansborg Hallen
540924 23-01-18
kl. 19:45
2. Division Herrer
Pulje 3
Hvidovre IF
Roskilde Håndbold
Dansborg Hallen
649583 24-01-18
kl. 18:40
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Hvidovre IF
Team København (HK 94)
Dansborg Hallen
623714 24-01-18
kl. 19:45
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
HVI Himmelev
Dansborg Hallen
649643 25-01-18
U-10 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Hvidovre IF
Vallensbæk IF
Dansborg Hallen
622034 28-01-18
kl. 09:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Hvidovre IF 3
Ledøje-Smørum HK 2
Dansborg Hallen
621644 28-01-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF 2
BK Ydun
Dansborg Hallen
624824 28-01-18
kl. 10:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF
Ledøje-Smørum HK 2
Dansborg Hallen
622094 28-01-18
kl. 11:30
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Hillerød Håndbold Klub
Dansborg Hallen
621104 28-01-18
kl. 12:20
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 2
Rødovre HK 2
Dansborg Hallen
625244 28-01-18
kl. 13:10
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
BK Ydun
Dansborg Hallen
621434 28-01-18
kl. 14:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Ajax København
Dansborg Hallen
625274 28-01-18
kl. 14:50
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF 2
Hillerød Håndbold Klub
Dansborg Hallen
622244 28-01-18
kl. 15:40
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Team Helsinge Håndbold
Dansborg Hallen
619274 28-01-18
kl. 16:50
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Ajax København 2
Dansborg Hallen
549042 28-01-18
kl. 17:50
Serie 1 Damer
Pulje 5
Hvidovre IF 3
IF Stadion
Dansborg Hallen
622102 29-01-18
kl. 17:10
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
FIF 2
Dansborg Hallen
622844 29-01-18
kl. 18:30
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF
VSH 2
Dansborg Hallen
625252 30-01-18
kl. 17:45
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
BK Ydun 2
Dansborg Hallen
645282 30-01-18
kl. 18:35
U-16 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Vallensbæk IF
Dansborg Hallen
649760 01-02-18
kl. 17:45
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
Hvidovre IF
Greve Håndbold
Dansborg Hallen
622042 03-02-18
kl. 09:50
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Hvidovre IF 3
FHH 90
Dansborg Hallen
625793 03-02-18
kl. 10:40
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 3
Ledøje-Smørum HK 2
Dansborg Hallen
621652 03-02-18
kl. 11:30
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF 2
Rødovre HK
Dansborg Hallen
621442 03-02-18
kl. 12:20
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Roskilde Håndbold
Dansborg Hallen
625282 03-02-18
kl. 13:10
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF 2
Roskilde Håndbold
Dansborg Hallen
619282 03-02-18
kl. 14:00
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Løve-Høng Håndbold
Dansborg Hallen
620633 03-02-18
kl. 15:00
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Næstved/Herlufsholm
Dansborg Hallen
621112 03-02-18
kl. 15:50
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 2
Amager Håndbold 2
Dansborg Hallen
541473 04-02-18
kl. 16:15
3. Division Damer
Pulje 5
Hvidovre IF
HØJ
Dansborg Hallen
623722 04-02-18
kl. 17:30
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
KHKS Håndbold
Dansborg Hallen
624113 05-02-18
kl. 18:30
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF 2
BK Ydun 2
Dansborg Hallen
619964 05-02-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Ajax København
Dansborg Hallen
549065 07-02-18
kl. 19:45
Serie 1 Damer
Pulje 5
Hvidovre IF 3
BK Ydun 2
Dansborg Hallen
619934 07-02-18
kl. 20:55
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Vallensbæk IF
Dansborg Hallen
622252 08-02-18
kl. 18:15
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
HØJ
Dansborg Hallen
539516 08-02-18
kl. 19:25
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Tune IF
Dansborg Hallen
540271 08-02-18
kl. 20:35
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
VHC/Vidar
Dansborg Hallen
622852 19-02-18
kl. 18:30
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF
Rødovre HK 2
Dansborg Hallen
619942 19-02-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
BK Ydun
Dansborg Hallen
619972 21-02-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Tårnby HK
Dansborg Hallen
540937 25-02-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Hvidovre IF
TIK - Taastrup
Dansborg Hallen
549051 25-02-18
kl. 16:15
Serie 1 Damer
Pulje 5
Hvidovre IF 3
FIF 6
Dansborg Hallen
646706 25-02-18
kl. 17:30
U-16 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF 2
IF Stadion
Dansborg Hallen
549055 28-02-18
kl. 19:45
Serie 1 Damer
Pulje 5
Hvidovre IF 3
HIK 3
Dansborg Hallen
621455 03-03-18
kl. 13:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Næstved/Herlufsholm
Dansborg Hallen
540909 03-03-18
kl. 14:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Hvidovre IF
HIK
Dansborg Hallen
619284 10-03-18
kl. 08:30
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
FIF 3
Dansborg Hallen
619944 10-03-18
kl. 09:30
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
FHK/FIF
Dansborg Hallen
619974 10-03-18
kl. 10:30
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF 2
HIK
Dansborg Hallen
622254 10-03-18
kl. 11:30
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Team Stenhus/HK Isefjord-Holbæk
Dansborg Hallen
541484 10-03-18
kl. 12:40
3. Division Damer
Pulje 5
Hvidovre IF
Løve-Høng Håndbold
Dansborg Hallen
623724 10-03-18
kl. 13:55
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
FIF
Dansborg Hallen
540978 10-03-18
kl. 14:55
2. Division Herrer
Pulje 3
Hvidovre IF
Team Sydhavsøerne 2
Dansborg Hallen
539528 10-03-18
kl. 16:10
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
TIK - Taastrup 2
Dansborg Hallen
622104 11-03-18
kl. 09:00
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
FIF
Dansborg Hallen
625795 11-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Dansborg Hallen
625284 11-03-18
kl. 10:40
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF 2
Rødovre HK
Dansborg Hallen
622044 11-03-18
kl. 11:30
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Hvidovre IF 3
Rødovre HK 2
Dansborg Hallen
624834 11-03-18
kl. 12:20
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF
AG Håndbold 2
Dansborg Hallen
621444 11-03-18
kl. 13:10
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
FIF
Dansborg Hallen
621654 11-03-18
kl. 14:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF 2
Brøndby HK 2
Dansborg Hallen
620635 11-03-18
kl. 14:50
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
TMS, Ringsted ungdom
Dansborg Hallen
621114 11-03-18
kl. 15:40
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 2
Lyngby HK 2
Dansborg Hallen
622495 11-03-18
kl. 16:30
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Dansborg Hallen
621665 12-03-18
kl. 17:30
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF 2
Skovlunde IF
Dansborg Hallen
622865 12-03-18
kl. 18:20
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF
HUK-Øresund
Dansborg Hallen
540282 12-03-18
kl. 21:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
FIF 4
Dansborg Hallen
625254 13-03-18
kl. 17:45
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Amager SK
Dansborg Hallen
645292 13-03-18
kl. 18:35
U-16 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
HVI Himmelev
Dansborg Hallen
622265 13-03-18
kl. 19:45
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Helsingør Håndbold
Dansborg Hallen
539540 13-03-18
kl. 20:55
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
IF Stadion 2
Dansborg Hallen
621125 14-03-18
kl. 17:15
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 2
BK Ydun 2
Dansborg Hallen
622055 14-03-18
kl. 18:05
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Hvidovre IF 3
Gundsølille SG&I
Dansborg Hallen
619295 14-03-18
kl. 18:55
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
BK Ydun
Dansborg Hallen
622115 19-03-18
kl. 17:00
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Ajax København
Dansborg Hallen
625265 19-03-18
kl. 17:50
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Farum HF
Dansborg Hallen
625295 19-03-18
kl. 18:40
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF 2
Ajax København
Dansborg Hallen
619985 19-03-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Holte IF
Dansborg Hallen
624845 20-03-18
kl. 17:30
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Dansborg Hallen
645303 20-03-18
kl. 18:30
U-16 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF
Amager Håndbold
Dansborg Hallen
623735 21-03-18
kl. 19:45
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
BK Ydun
Dansborg Hallen
619955 21-03-18
kl. 20:45
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
Ledøje-Smørum HK
Dansborg Hallen
625801 08-04-18
kl. 09:00
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Hvidovre IF 3
Freja HK 2
Dansborg Hallen
620641 08-04-18
kl. 09:50
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
TIK - Taastrup
Dansborg Hallen
624121 08-04-18
kl. 10:50
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Hvidovre IF 2
AG Håndbold 2
Dansborg Hallen
622501 08-04-18
kl. 11:50
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Hvidovre IF
TIK - Taastrup
Dansborg Hallen
541502 08-04-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 5
Hvidovre IF
TMS, Ringsted 2
Dansborg Hallen
540964 08-04-18
kl. 14:15
2. Division Herrer
Pulje 3
Hvidovre IF
Næstved/Herlufsholm
Dansborg Hallen
540300 08-04-18
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Ajax København 4
Dansborg Hallen
646718 08-04-18
kl. 16:45
U-16 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Hvidovre IF 2
Gladsaxe HG
Dansborg Hallen