Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Emdrup Hallen (6009)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
761669 19-02-19
kl. 18:40
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM
Ledøje-Smørum HK
Emdrup Hallen
756101 22-02-19
kl. 17:50
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
KFUM
Sakskøbing/Slemminge Håndboldklub
Emdrup Hallen
722198 23-02-19
kl. 13:10
Old Boys Veteran B
Pulje 1
KFUM
Herlev/Hjorten Håndbold
Emdrup Hallen
756552 23-02-19
kl. 14:20
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 4
KFUM 3
Tårnby HK 2
Emdrup Hallen
755623 23-02-19
kl. 15:40
Serie 1 Damer
Pulje 6
KFUM 2
HØJ 2
Emdrup Hallen
758594 24-02-19
kl. 14:05
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 2
VHC/Vidar
Emdrup Hallen
762243 24-02-19
kl. 14:55
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 5
KFUM 2
Gladsaxe HG
Emdrup Hallen
756104 24-02-19
kl. 15:45
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
KFUM
Lyngby HK
Emdrup Hallen
760431 24-02-19
kl. 16:45
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 7
KFUM 4
Herlev/Hjorten Håndbold 3
Emdrup Hallen
760731 24-02-19
kl. 17:55
Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 5
Ishøj HF 2
Emdrup Hallen
759253 27-02-19
kl. 18:45
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
Herlev/Hjorten Håndbold
Emdrup Hallen
684412 28-02-19
kl. 20:10
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KFUM
BK Ydun 2
Emdrup Hallen
681446 02-03-19
kl. 13:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
KFUM
Gudrun
Emdrup Hallen
684448 02-03-19
kl. 14:45
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KFUM
CBS Sport
Emdrup Hallen
755633 02-03-19
kl. 16:00
Serie 1 Damer
Pulje 6
KFUM 2
Holmegaard Håndbold
Emdrup Hallen
722185 02-03-19
kl. 17:15
Old Boys Veteran B
Pulje 1
HK 73 - Frederikssund
KFUM
Emdrup Hallen
760441 03-03-19
kl. 10:00
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 7
KFUM 4
BK Ydun 3
Emdrup Hallen
760741 03-03-19
kl. 11:15
Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 5
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik
Emdrup Hallen
761261 03-03-19
kl. 12:20
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
KFUM
Furesø Håndbold 3
Emdrup Hallen
784264 03-03-19
kl. 13:25
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 2
VHC/Vidar
Emdrup Hallen
761471 03-03-19
kl. 14:30
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 2
AG Håndbold 2
Emdrup Hallen
681427 04-03-19
kl. 20:20
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
KFUM
AG Håndbold
Emdrup Hallen
759357 07-03-19
kl. 18:45
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
Fjordbyerne
Emdrup Hallen
758418 09-03-19
kl. 13:10
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
KFUM
Københavns Håndboldklub
Emdrup Hallen
763059 09-03-19
kl. 14:05
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
KFUM
Freja HK 2
Emdrup Hallen
758600 09-03-19
kl. 15:00
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 2
HUK Håndbold
Emdrup Hallen
762249 10-03-19
kl. 14:05
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 5
KFUM 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Emdrup Hallen
756110 10-03-19
kl. 14:55
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
KFUM
AG Håndbold
Emdrup Hallen
761678 10-03-19
kl. 15:55
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM
Team Helsinge Håndbold
Emdrup Hallen
755809 10-03-19
kl. 16:50
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM 2
AG Håndbold
Emdrup Hallen
761108 10-03-19
kl. 18:05
U-16 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK/KFUM 2
Team Helsinge Håndbold 2
Emdrup Hallen
760136 10-03-19
kl. 19:10
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
KFUM 3
Øresund Håndbold 2
Emdrup Hallen
681464 14-03-19
kl. 21:20
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
KFUM
VHC/Vidar
Emdrup Hallen
757951 17-03-19
kl. 10:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
KFUM
Ajax København 2
Emdrup Hallen
761450 17-03-19
kl. 10:55
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 2
Helsingør Håndbold 2
Emdrup Hallen
758429 17-03-19
kl. 12:00
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
KFUM
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik
Emdrup Hallen
761684 17-03-19
kl. 12:55
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM
HK 73 - Frederikssund
Emdrup Hallen
722213 17-03-19
kl. 14:00
Old Boys Veteran B
Pulje 1
KFUM
FIF/FHK
Emdrup Hallen
760126 20-03-19
kl. 20:15
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
KFUM 3
Skovlunde IF 2
Emdrup Hallen
763070 23-03-19
kl. 13:05
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
KFUM
Holte IF 2
Emdrup Hallen
756567 23-03-19
kl. 14:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 4
KFUM 3
IF Stadion 3
Emdrup Hallen
682918 23-03-19
kl. 15:20
Serie 1 Herrer
Pulje 3
KFUM 2
AB 2
Emdrup Hallen
684454 23-03-19
kl. 16:40
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KFUM
Fremad Valby
Emdrup Hallen
681452 23-03-19
kl. 18:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
KFUM
HIK 2
Emdrup Hallen
757978 24-03-19
kl. 13:55
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
KFUM
BK Ydun 2
Emdrup Hallen
760147 24-03-19
kl. 14:45
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
KFUM 3
Team Nørrebro 4
Emdrup Hallen
761267 24-03-19
kl. 15:55
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 5
KFUM
Ålholm IF, Hillerød
Emdrup Hallen
784270 24-03-19
kl. 16:55
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 2
HK Lammefjorden
Emdrup Hallen
755998 24-03-19
kl. 18:00
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
HIK/KFUM 3
Helsingør Håndbold
Emdrup Hallen
684466 28-03-19
kl. 20:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KFUM
VHC/Vidar 2
Emdrup Hallen
756116 30-03-19
kl. 13:20
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
KFUM
SMUT BG
Emdrup Hallen
755634 30-03-19
kl. 14:35
Serie 1 Damer
Pulje 6
KFUM 2
CIK 2
Emdrup Hallen
758606 31-03-19
kl. 09:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 2
Hvidovre IF 2
Emdrup Hallen
762255 31-03-19
kl. 10:20
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 5
KFUM 2
HIK 3
Emdrup Hallen
757135 31-03-19
kl. 11:15
U-18 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM 2
AB 2
Emdrup Hallen
761114 31-03-19
kl. 12:20
U-16 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK/KFUM 2
Fredensborg HK 78
Emdrup Hallen
755815 31-03-19
kl. 13:25
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM 2
HUK Øresund
Emdrup Hallen
759264 31-03-19
kl. 14:50
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
Oure Elite Håndbold
Emdrup Hallen
760442 31-03-19
kl. 16:20
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 7
KFUM 4
Amager Sundby KFUM
Emdrup Hallen
760742 31-03-19
kl. 17:40
Serie 4 Damer A2 - 2. halvdel
Pulje 3
KFUM 5
Ballerup HC
Emdrup Hallen