Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Emdrup Hallen (6009)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
540329 21-10-17
kl. 14:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
Team Helsinge Håndbold
Emdrup Hallen
539573 21-10-17
kl. 15:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
Helsingør Håndbold 3
Emdrup Hallen
575759 21-10-17
kl. 17:00
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 3
Søborg
Emdrup Hallen
575462 22-10-17
kl. 11:20
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 3
Fredensborg HK 78
Emdrup Hallen
572199 22-10-17
kl. 12:40
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
KFUM 4
Fremad Valby 2
Emdrup Hallen
591976 25-10-17
kl. 18:30
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
HIK/KFUM 3
Freja / Rødovre
Emdrup Hallen
595019 26-10-17
kl. 20:15
Santander Cup Damer LP 2017-19 Damer - 2. Runde HRØ - FHF
HRØ Kampe 2. runde
KFUM (KV)
Gladsaxe HG (3. Div)
Emdrup Hallen
570732 28-10-17
kl. 13:05
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 3
AG Håndbold
Emdrup Hallen
570462 28-10-17
kl. 13:55
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
KFUM 2
Amager SK
Emdrup Hallen
570192 28-10-17
kl. 15:45
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
KFUM
TIK - Taastrup
Emdrup Hallen
569502 28-10-17
kl. 16:40
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
KFUM
Herlev/Hjorten Håndbold
Emdrup Hallen
572952 29-10-17
kl. 09:00
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM
TIK - Taastrup
Emdrup Hallen
568992 29-10-17
kl. 10:00
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
KFUM/GVH
HIK
Emdrup Hallen
570942 29-10-17
kl. 11:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM
FIF 2
Emdrup Hallen
576697 29-10-17
kl. 11:50
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
KFUM
FIF 2
Emdrup Hallen
571092 29-10-17
kl. 12:40
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 2
FIF 3
Emdrup Hallen
573912 29-10-17
kl. 13:30
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
KFUM
Ajax København 3
Emdrup Hallen
568399 29-10-17
kl. 14:30
U-18 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
FIF
Emdrup Hallen
591918 29-10-17
kl. 17:20
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM 2
Tune/FHH 90
Emdrup Hallen
574908 29-10-17
kl. 18:30
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 5
KFUM 2
Tårnby HK
Emdrup Hallen
559735 30-10-17
kl. 18:45
U-16 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 4
HIK/KFUM
Rudersdal Håndbold
Emdrup Hallen
594907 30-10-17
kl. 20:10
Santander Cup Herrer LP 2016-18 Herrer - 2. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe 2. runde
KFUM (KV)
VSH (3. Div)
Emdrup Hallen
559762 31-10-17
kl. 18:40
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 4
KFUM/GVH
FIF
Emdrup Hallen
540341 31-10-17
kl. 21:40
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
Freja HK
Emdrup Hallen
559766 02-11-17
U-14 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 4
KFUM/GVH
Furesø Håndbold
Emdrup Hallen
560046 02-11-17
kl. 18:30
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 4
HIK/KFUM
Brøndby HK
Emdrup Hallen
539585 04-11-17
kl. 13:10
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
Team Arresø
Emdrup Hallen
540643 04-11-17
kl. 14:25
Serie 1 Damer
Pulje 3
KFUM 2
KSG 2
Emdrup Hallen
575471 04-11-17
kl. 15:40
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 3
Rudersdal Håndbold 2
Emdrup Hallen
572205 04-11-17
kl. 16:50
Serie 3 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
KFUM 4
Amager Sundby KFUM 2
Emdrup Hallen
568996 04-11-17
kl. 18:00
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
KFUM/GVH
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Emdrup Hallen
576701 05-11-17
kl. 14:00
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
KFUM
HIK
Emdrup Hallen
573916 05-11-17
kl. 14:50
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
KFUM
Brøndby HK 3
Emdrup Hallen
570736 05-11-17
kl. 15:40
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 3
VHC/Vidar
Emdrup Hallen
571096 05-11-17
kl. 16:30
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 2
Brøndby HK 2
Emdrup Hallen
570466 05-11-17
kl. 17:20
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
KFUM 2
Hvidovre IF 2
Emdrup Hallen
570946 05-11-17
kl. 18:10
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM
Lyngby HK
Emdrup Hallen
570196 05-11-17
kl. 19:00
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
KFUM
Hvidovre IF
Emdrup Hallen
569506 05-11-17
kl. 19:50
Old Boys Veteran B - 1.halvdel
Pulje 1
KFUM
Sierslev HK
Emdrup Hallen
572956 07-11-17
kl. 18:30
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM
Team København (HK 94)
Emdrup Hallen
573226 07-11-17
kl. 19:30
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 2
Furesø Håndbold 4
Emdrup Hallen
574919 11-11-17
kl. 13:15
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 5
KFUM 2
KSG 3
Emdrup Hallen
575767 11-11-17
kl. 14:35
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 3
Tårnby HK 2
Emdrup Hallen
569868 12-11-17
kl. 10:00
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM/GVH 2
Ajax København 2
Emdrup Hallen
580002 12-11-17
kl. 11:20
U-16 Pige 2. Division B - 1. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM 2
Team Arresø
Emdrup Hallen
591762 12-11-17
kl. 12:30
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
HIK/KFUM
Team Bornholm
Emdrup Hallen
568557 12-11-17
kl. 13:45
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
FIF
Emdrup Hallen
591984 12-11-17
kl. 15:05
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
HIK/KFUM 3
FIF 2
Emdrup Hallen
568549 16-11-17
kl. 18:30
U-16 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
Hillerød Håndbold Klub
Emdrup Hallen
576711 18-11-17
kl. 14:45
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
KFUM
Tårnby HK 2
Emdrup Hallen
571106 18-11-17
kl. 15:45
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 2
BK Ydun
Emdrup Hallen
539603 18-11-17
kl. 16:35
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
Team København (HK 94)
Emdrup Hallen
540359 18-11-17
kl. 17:50
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
Team København (HK 94)
Emdrup Hallen
570476 19-11-17
kl. 14:00
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
KFUM 2
Ajax København 2
Emdrup Hallen
573926 19-11-17
kl. 14:50
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
KFUM
Brøndby Strand IK
Emdrup Hallen
573236 19-11-17
kl. 15:40
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 2
Gladsaxe HG 2
Emdrup Hallen
570956 19-11-17
kl. 16:40
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM
Herlev/Hjorten Håndbold
Emdrup Hallen
572966 19-11-17
kl. 17:30
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM
BK Ydun 2
Emdrup Hallen
569006 19-11-17
kl. 18:30
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
KFUM/GVH
Køge Håndbold
Emdrup Hallen
569875 19-11-17
kl. 19:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM/GVH 2
Hvidovre IF
Emdrup Hallen
591991 20-11-17
kl. 18:45
U-16 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
HIK/KFUM 3
HØJ 2
Emdrup Hallen
574925 20-11-17
kl. 20:20
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 5
KFUM 2
VHC/Vidar 3
Emdrup Hallen
570746 21-11-17
kl. 18:40
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 3
Gladsaxe HG 2
Emdrup Hallen
575483 21-11-17
kl. 20:30
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 3
HUK - Øresund 3
Emdrup Hallen
573927 02-12-17
kl. 13:00
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
KFUM
Greve Håndbold 3
Emdrup Hallen
573237 02-12-17
kl. 13:50
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 2
Amager Håndbold 4
Emdrup Hallen
569007 02-12-17
kl. 14:50
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
KFUM/GVH
TMS, Ringsted ungdom
Emdrup Hallen
575780 02-12-17
kl. 15:50
Serie 3 Herrer - 1.halvdel
Pulje 6
KFUM 3
Pan Håndbold 2
Emdrup Hallen
570957 03-12-17
kl. 09:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM
Ajax København
Emdrup Hallen
570207 03-12-17
kl. 09:50
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
KFUM
Freja HK
Emdrup Hallen
571107 03-12-17
kl. 10:40
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 2
Amager SK
Emdrup Hallen
570747 03-12-17
kl. 11:30
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 4
KFUM 3
BK Ydun 3
Emdrup Hallen
576712 03-12-17
kl. 12:20
U-10 Pige B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 5
KFUM
Værløse HK
Emdrup Hallen
570477 03-12-17
kl. 13:10
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
KFUM 2
Freja HK 2
Emdrup Hallen
569881 05-12-17
kl. 18:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
KFUM/GVH 2
VSH 2
Emdrup Hallen
540371 09-12-17
kl. 13:05
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
HK 73/SHF
Emdrup Hallen
539615 09-12-17
kl. 14:25
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
HK 73 - Frederikssund
Emdrup Hallen
574935 09-12-17
kl. 15:40
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 5
KFUM 2
VLI 2
Emdrup Hallen
540663 09-12-17
kl. 16:50
Serie 1 Damer
Pulje 3
KFUM 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Emdrup Hallen
540633 14-12-17
kl. 20:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
KFUM 2
Team København (HK 94) 3
Emdrup Hallen
540673 13-01-18
Serie 1 Damer
Pulje 3
KFUM 2
Team Nørrebro 3
Emdrup Hallen
539627 13-01-18
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Emdrup Hallen
540383 13-01-18
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
Tårnby HK
Emdrup Hallen
540395 27-01-18
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
Amager SK 2
Emdrup Hallen
539639 27-01-18
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
KSG 2
Emdrup Hallen
540683 27-01-18
Serie 1 Damer
Pulje 3
KFUM 2
FIF 5
Emdrup Hallen
540693 24-02-18
Serie 1 Damer
Pulje 3
KFUM 2
KSI 3
Emdrup Hallen
539651 24-02-18
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
HIK 2
Emdrup Hallen
540407 24-02-18
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
Allerød Håndbold Klub
Emdrup Hallen
540419 03-03-18
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
AB 2
Emdrup Hallen
539663 03-03-18
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
Hillerød Håndbold Klub 3
Emdrup Hallen
539669 17-03-18
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
Søborg
Emdrup Hallen
540703 17-03-18
Serie 1 Damer
Pulje 3
KFUM 2
VSH 2
Emdrup Hallen
540425 17-03-18
kl. 14:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KFUM
Team NH
Emdrup Hallen
539681 24-03-18
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KFUM
Furesø Håndbold 2
Emdrup Hallen