Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Frederiksberg-Hallerne (6010)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
649637 25-01-18
U-10 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
BK Ydun 2
TMS, Ringsted ungdom
Frederiksberg Hal 1
649649 25-01-18
U-10 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
BK Ydun
Team København (HK 94)
Frederiksberg Hal 1
649571 25-01-18
U-16 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
FIF
HK Lammefjorden
Frederiksberg Hal 1
649601 25-01-18
U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
FIF 2
TMS, Ringsted ungdom
Frederiksberg Hal 1
649661 25-01-18
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
FIF
Holbæk HK
Frederiksberg Hal 1
622722 25-01-18
kl. 17:55
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Rudersdal Håndbold
Frederiksberg Hal 1
625993 25-01-18
kl. 19:00
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Gudme Oure GOG Sydfyn
Frederiksberg Opvisning
621404 28-01-18
kl. 09:00
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
BK Ydun 3
Frederiksberg Hal 1
620894 28-01-18
kl. 09:50
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
FIF 2
AB
Frederiksberg Hal 1
621433 28-01-18
kl. 10:40
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Roskilde Håndbold
Frederiksberg Hal 1
624492 28-01-18
kl. 11:30
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF
HUK Håndbold
Frederiksberg Hal 1
622124 28-01-18
kl. 12:20
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Ajax København 2
Frederiksberg Hal 1
619062 28-01-18
kl. 13:10
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HØJ
Frederiksberg Hal 1
618642 28-01-18
kl. 14:10
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HUK-Øresund
Frederiksberg Hal 1
622332 28-01-18
kl. 15:25
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
HUK-Øresund
Frederiksberg Hal 1
541202 28-01-18
kl. 16:35
3. Division Herrer
Pulje 6
FIF 2
Team Helsinge Håndbold 2
Frederiksberg Hal 1
541602 28-01-18
kl. 17:50
3. Division Damer
Pulje 6
VLI
Hillerød Håndbold Klub
Frederiksberg Hal 1
622093 28-01-18
kl. 09:00
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
FIF 2
Frederiksberg Hal 2
621763 28-01-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Amager SK
Frederiksberg Hal 2
621462 28-01-18
kl. 10:40
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Holte IF
Frederiksberg Hal 2
622122 28-01-18
kl. 11:30
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 3
Farum HF
Frederiksberg Hal 2
624822 28-01-18
kl. 12:20
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Frederiksberg Hal 2
620653 28-01-18
kl. 13:10
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF
Herlev/Hjorten Håndbold
Frederiksberg Hal 2
620714 28-01-18
kl. 14:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Roskilde Håndbold
Frederiksberg Hal 2
619273 28-01-18
kl. 14:50
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 3
Løve-Høng Håndbold
Frederiksberg Hal 2
620143 28-01-18
kl. 15:50
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF/FHK
HK 73 - Frederikssund
Frederiksberg Hal 2
549041 28-01-18
kl. 16:50
Serie 1 Damer
Pulje 5
FIF 6
Jersie HK 3
Frederiksberg Hal 2
539512 28-01-18
kl. 18:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
VLI
Holte/Rudersdal Håndbold
Frederiksberg Hal 2
625872 28-01-18
kl. 09:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HIK
Frederiksberg Opvisning
625512 28-01-18
kl. 09:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 2
Gundsølille SG&I
Frederiksberg Opvisning
625242 28-01-18
kl. 10:40
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Farum HF
Frederiksberg Opvisning
624552 28-01-18
kl. 11:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
FK Odsherred
Frederiksberg Opvisning
619933 28-01-18
kl. 12:20
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FHK/FIF
BK Ydun
Frederiksberg Opvisning
626022 28-01-18
kl. 13:45
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
GOG Håndbold
Frederiksberg Opvisning
539838 28-01-18
kl. 15:05
Serie 1 Herrer
Pulje 2
FIF 3
Dianalund/Tersløse 2
Frederiksberg Opvisning
622633 28-01-18
kl. 16:15
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Rødovre HK
Frederiksberg Opvisning
624460 29-01-18
kl. 18:15
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Raklev G&I
Frederiksberg Hal 1
645935 29-01-18
kl. 20:15
Santander Cup Damer LP 2017-19 Damer - 4. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
BK Ydun (2. Div)
TMS, Ringsted (1. Div)
Frederiksberg Hal 2
619462 30-01-18
kl. 21:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
BK Ydun 2
B 09 København
Frederiksberg Hal 2
541589 30-01-18
kl. 20:00
3. Division Damer
Pulje 6
FIF 3
Hillerød Håndbold Klub
Frederiksberg Opvisning
549044 31-01-18
kl. 18:45
Serie 1 Damer
Pulje 5
BK Ydun 2
Farum HF
Frederiksberg Hal 1
541077 31-01-18
kl. 20:10
3. Division Herrer
Pulje 5
BK Ydun
HØJ 2
Frederiksberg Hal 1
649727 31-01-18
kl. 18:30
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 6
BK Ydun
HØJ
Frederiksberg Hal 2
537940 31-01-18
kl. 18:30
HTH GO Ligaen
Pulje 1
København Håndbold
FC Midtjylland
Frederiksberg Opvisning
622627 01-02-18
kl. 18:00
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
VSH
Frederiksberg Hal 1
650115 01-02-18
kl. 20:30
Øst Pokalturnering Damer Række 1- Cup kampe
Kampe 3. runde
FIF (S4)
VHC/Vidar (KV)
Frederiksberg Hal 1
541340 03-02-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 3
FIF 2
AB
Frederiksberg Hal 1
541207 03-02-18
kl. 15:15
3. Division Herrer
Pulje 6
FIF 2
KSG
Frederiksberg Hal 1
649781 03-02-18
kl. 16:30
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 7
FIF 2
Ajax København
Frederiksberg Hal 1
649769 03-02-18
kl. 13:30
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 5
BK Ydun 2
Ajax København 2
Frederiksberg Hal 2
549029 03-02-18
kl. 14:50
Serie 1 Damer
Pulje 5
BK Ydun 2
TMS, Ringsted 3
Frederiksberg Hal 2
621771 03-02-18
kl. 12:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
KFUM 2
Frederiksberg Opvisning
622101 03-02-18
kl. 13:20
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
TMS, Ringsted ungdom
Frederiksberg Opvisning
623078 03-02-18
kl. 14:10
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
FIF 7
Ledøje-Smørum HK
Frederiksberg Opvisning
649787 03-02-18
kl. 15:20
U-12 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 8
FIF
Team Helsinge Håndbold
Frederiksberg Opvisning
624111 04-02-18
kl. 09:00
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
AG Håndbold 2
Frederiksberg Hal 1
619161 04-02-18
kl. 10:00
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Team København (HK 94)
Frederiksberg Hal 1
621441 04-02-18
kl. 11:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Frederiksberg Hal 1
620151 04-02-18
kl. 11:50
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF/FHK
Lyngby HK
Frederiksberg Hal 1
619281 04-02-18
kl. 12:50
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 3
AB
Frederiksberg Hal 1
539842 04-02-18
kl. 13:50
Serie 1 Herrer
Pulje 2
FIF 3
Mørkøv KFUM
Frederiksberg Hal 1
623541 04-02-18
kl. 15:00
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 8
AG Håndbold 4
Frederiksberg Hal 1
549045 04-02-18
kl. 16:00
Serie 1 Damer
Pulje 5
FIF 6
Avedøre IF
Frederiksberg Hal 1
622641 04-02-18
kl. 17:10
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HIK
Frederiksberg Hal 1
621113 04-02-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
BK Ydun 2
Rødovre HK 2
Frederiksberg Hal 2
622132 04-02-18
kl. 09:50
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Borsholm-S IF
Frederiksberg Hal 2
620722 04-02-18
kl. 10:40
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Rødovre HK
Frederiksberg Hal 2
622823 04-02-18
kl. 11:30
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Rudersdal Håndbold 2
Frederiksberg Hal 2
624473 04-02-18
kl. 12:30
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Lyngby HK
Frederiksberg Hal 2
619283 04-02-18
kl. 13:20
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Ajax København 2
Frederiksberg Hal 2
621412 04-02-18
kl. 15:30
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
Amager Håndbold 3
Frederiksberg Hal 2
622221 04-02-18
kl. 16:20
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 2
Slagelse Håndboldklub
Frederiksberg Hal 2
605404 04-02-18
kl. 14:00
EC Damer
Pulje 1
København Håndbold
Handball Club Lada
Frederiksberg Opvisning
531539 04-02-18
kl. 14:45
1. Division Herrer
Pulje 1
FIF
Lemvig-Thyborøn Håndbold
Frederiksberg Opvisning
541600 06-02-18
kl. 19:30
3. Division Damer
Pulje 6
FIF 3
KSI
Frederiksberg Hal 1
540266 06-02-18
kl. 20:45
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
FIF 4
KSI 2
Frederiksberg Hal 1
623723 06-02-18
kl. 19:40
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
HVI Himmelev
Frederiksberg Hal 2
619928 06-02-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Ledøje-Smørum HK
Frederiksberg Hal 2
626032 07-02-18
kl. 17:20
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Amager Håndbold
Frederiksberg Hal 1
541342 07-02-18
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 3
BK Ydun
Roskilde Håndbold 2
Frederiksberg Hal 1
649622 08-02-18
U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
FIF
Blovstrød HF
Frederiksberg Hal 1
649651 08-02-18
U-10 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
FIF
BK Ydun
Frederiksberg Hal 1
626001 08-02-18
kl. 19:00
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HC Odense Ungdom
Frederiksberg Hal 1
540681 08-02-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
FIF 5
VSH 2
Frederiksberg Hal 1
549009 09-02-18
kl. 20:00
Serie 1 Damer
Pulje 5
BK Ydun 2
HIK 3
Frederiksberg Hal 2
537953 15-02-18
kl. 20:30
HTH GO Ligaen
Pulje 1
København Håndbold
Odense HC
Frederiksberg Opvisning
540255 17-02-18
kl. 15:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
FIF 4
CBS Sport
Frederiksberg Hal 1
622116 18-02-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 3
Ajax København 2
Frederiksberg Hal 1
625236 18-02-18
kl. 09:50
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
BK Ydun
Frederiksberg Hal 1
622088 18-02-18
kl. 10:40
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 2
Ajax København
Frederiksberg Hal 1
621757 18-02-18
kl. 12:20
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Lyngby HK 2
Frederiksberg Hal 1
539828 18-02-18
kl. 13:10
Serie 1 Herrer
Pulje 2
FIF 3
SMUT BG
Frederiksberg Hal 1
619267 18-02-18
kl. 12:30
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 3
Hvidovre IF
Frederiksberg Hal 2
619147 18-02-18
kl. 13:30
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Team Helsinge Håndbold
Frederiksberg Hal 2
619927 18-02-18
kl. 14:30
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FHK/FIF
Hvidovre IF
Frederiksberg Hal 2
549031 18-02-18
kl. 15:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
FIF 6
BK Ydun 2
Frederiksberg Hal 2
540676 18-02-18
kl. 16:40
Serie 1 Damer
Pulje 3
FIF 5
VHC/Vidar 2
Frederiksberg Hal 2
625866 18-02-18
kl. 09:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Ajax København2
Frederiksberg Opvisning
621456 18-02-18
kl. 09:50
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Helsingør Håndbold
Frederiksberg Opvisning
625506 18-02-18
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 2
Ledøje-Smørum HK
Frederiksberg Opvisning
625808 18-02-18
kl. 11:30
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
Fremad Valby
Frederiksberg Opvisning
624097 18-02-18
kl. 12:20
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Brøndby HK 2
Frederiksberg Opvisning
624816 18-02-18
kl. 13:20
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Ledøje-Smørum HK 2
Frederiksberg Opvisning
623707 18-02-18
kl. 14:10
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Hvidovre IF
Frederiksberg Opvisning
620137 18-02-18
kl. 15:10
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF/FHK
Sierslev HK
Frederiksberg Opvisning
618788 20-02-18
kl. 19:20
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
HUK-Øresund
Frederiksberg Hal 1
618636 20-02-18
kl. 20:30
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
VSH
Frederiksberg Hal 1
549049 20-02-18
kl. 21:00
Serie 1 Damer
Pulje 5
BK Ydun 2
Roskilde Håndbold 3
Frederiksberg Hal 2
622228 20-02-18
kl. 18:40
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 2
Lynge-Broby IF
Frederiksberg Opvisning
541331 21-02-18
kl. 18:45
2. Division Damer
Pulje 3
BK Ydun
Furesø Håndbold
Frederiksberg Hal 1
541614 21-02-18
kl. 19:30
3. Division Damer
Pulje 6
VLI
HUK - Øresund
Frederiksberg Hal 2
619430 21-02-18
kl. 20:45
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VLI 2
VSH 2
Frederiksberg Hal 2
619939 22-02-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Hvidovre IF
Frederiksberg Hal 2
625958 23-02-18
kl. 20:30
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
GOG Håndbold
Frederiksberg Hal 1
620647 24-02-18
kl. 12:30
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF
Brøndby HK
Frederiksberg Hal 1
541613 24-02-18
kl. 14:00
3. Division Damer
Pulje 6
FIF 3
Team Nørrebro
Frederiksberg Hal 1
540279 24-02-18
kl. 15:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
FIF 4
Fremad Valby
Frederiksberg Hal 1
640872 24-02-18
kl. 13:30
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
BK Ydun 2
Farum HF
Frederiksberg Hal 2
625238 24-02-18
kl. 14:20
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun 2
Farum HF
Frederiksberg Hal 2
621410 25-02-18
kl. 09:00
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
BK Ydun 3
IF Stadion
Frederiksberg Hal 1
621650 25-02-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun
Skovlunde IF
Frederiksberg Hal 1
640883 25-02-18
kl. 10:40
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
BK Ydun 2
CIK
Frederiksberg Hal 1
625249 25-02-18
kl. 11:30
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun 2
Hvidovre IF
Frederiksberg Hal 1
625248 25-02-18
kl. 12:20
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Amager SK
Frederiksberg Hal 1
625969 25-02-18
kl. 13:10
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HIK/KFUM
Frederiksberg Hal 1
623090 25-02-18
kl. 14:30
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
Frederiksberg HK
Ledøje-Smørum HK
Frederiksberg Hal 1
549172 25-02-18
kl. 15:40
Serie 1 Herrer
Pulje 4
FIF 4
Amager SK 2
Frederiksberg Hal 1
540696 25-02-18
kl. 16:50
Serie 1 Damer
Pulje 3
FIF 5
Team Nørrebro 3
Frederiksberg Hal 1
625250 25-02-18
kl. 09:30
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Farum HF
Frederiksberg Hal 2
624110 25-02-18
kl. 10:20
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun 2
Hvidovre IF 2
Frederiksberg Hal 2
539939 25-02-18
kl. 11:30
Serie 1 Herrer
Pulje 3
CBS Sport
Gudrun
Frederiksberg Hal 2
540277 25-02-18
kl. 12:40
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
CBS Sport
Hvidovre IF 2
Frederiksberg Hal 2
623330 25-02-18
kl. 13:50
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
BK Ydun 3
Fremad Valby 2
Frederiksberg Hal 2
623089 25-02-18
kl. 15:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
FIF 7
Lyngby HK 3
Frederiksberg Hal 2
622128 25-02-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 3
HIK
Frederiksberg Opvisning
622099 25-02-18
kl. 09:50
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 2
Hvidovre IF
Frederiksberg Opvisning
621468 25-02-18
kl. 10:40
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Brøndby HK
Frederiksberg Opvisning
624558 25-02-18
kl. 11:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Amager SK
Frederiksberg Opvisning
624828 25-02-18
kl. 12:20
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
AG Håndbold 2
Frederiksberg Opvisning
624498 25-02-18
kl. 13:10
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF
HIK
Frederiksberg Opvisning
619068 25-02-18
kl. 14:00
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Amager Håndbold
Frederiksberg Opvisning
622728 25-02-18
kl. 15:00
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Amager Håndbold
Frederiksberg Opvisning
622338 25-02-18
kl. 16:00
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
VSH
Frederiksberg Opvisning
618799 25-02-18
kl. 17:10
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Furesø Håndbold
Frederiksberg Opvisning
618648 25-02-18
kl. 18:20
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Oure I.E. HK
Frederiksberg Opvisning
539524 26-02-18
kl. 19:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
VLI
Hvidovre IF 2
Frederiksberg Hal 1
623300 26-02-18
kl. 21:15
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
VLI 2
IF Stadion 2
Frederiksberg Hal 1
619949 27-02-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Vallensbæk IF
Frederiksberg Hal 2
649654 01-03-18
U-10 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
FIF
Team København (HK 94)
Frederiksberg Hal 1
626028 01-03-18
kl. 19:20
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Næsby IF
Frederiksberg Hal 1
619948 01-03-18
kl. 20:45
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FHK/FIF
Ledøje-Smørum HK
Frederiksberg Hal 2
623713 01-03-18
kl. 20:35
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
KHKS Håndbold
Frederiksberg Opvisning
537965 02-03-18
kl. 19:00
HTH GO Ligaen
Pulje 1
København Håndbold
TTH Holstebro
Frederiksberg Opvisning
541625 03-03-18
kl. 14:00
3. Division Damer
Pulje 6
FIF 3
VLI
Frederiksberg Hal 1
541359 03-03-18
kl. 15:15
2. Division Damer
Pulje 3
FIF 2
VSH
Frederiksberg Hal 1
540291 03-03-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
FIF 4
Ajax København 4
Frederiksberg Hal 1
626008 03-03-18
kl. 12:30
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Furesø Håndbold
Frederiksberg Opvisning
531563 03-03-18
kl. 14:45
1. Division Herrer
Pulje 1
FIF
Team Sydhavsøerne
Frederiksberg Opvisning
541226 03-03-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 6
FIF 2
Øresund Håndbold
Frederiksberg Opvisning
621778 04-03-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
VHC/Vidar
Frederiksberg Hal 1
622109 04-03-18
kl. 09:50
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 2
Hillerød Håndbold Klub
Frederiksberg Hal 1
622108 04-03-18
kl. 10:40
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Ajax København
Frederiksberg Hal 1
621477 04-03-18
kl. 11:30
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Team Helsinge Håndbold
Frederiksberg Hal 1
621448 04-03-18
kl. 12:20
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Næstved/Herlufsholm
Frederiksberg Hal 1
620668 04-03-18
kl. 13:10
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF
Helsingør Håndbold
Frederiksberg Hal 1
619077 04-03-18
kl. 14:00
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Håndboldklubben Maribo/Hunseby
Frederiksberg Hal 1
618809 04-03-18
kl. 15:00
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Rudersdal Håndbold
Frederiksberg Hal 1
623728 04-03-18
kl. 16:10
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
BK Ydun
Frederiksberg Hal 1
620158 04-03-18
kl. 17:10
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF/FHK
Orient
Frederiksberg Hal 1
640893 04-03-18
kl. 09:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
BK Ydun 2
Ajax København 2
Frederiksberg Hal 2
625259 04-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun 2
BK Ydun
Frederiksberg Hal 2
619168 04-03-18
kl. 10:40
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Rudersdal Håndbold
Frederiksberg Hal 2
624118 04-03-18
kl. 11:40
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Hvidovre IF 2
Frederiksberg Hal 2
622347 04-03-18
kl. 12:40
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Furesø Håndbold
Frederiksberg Hal 2
622648 04-03-18
kl. 13:50
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Køge Håndbold
Frederiksberg Hal 2
623548 04-03-18
kl. 14:50
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 8
Gundsølille SG&I 2
Frederiksberg Hal 2
623099 04-03-18
kl. 15:50
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
FIF 7
Frederiksberg HK
Frederiksberg Hal 2
625887 04-03-18
kl. 09:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Brøndby HK
Frederiksberg Opvisning
625829 04-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
Holte IF 2
Frederiksberg Opvisning
625527 04-03-18
kl. 10:40
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 2
VSH 3
Frederiksberg Opvisning
625257 04-03-18
kl. 11:30
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Hvidovre IF
Frederiksberg Opvisning
626037 04-03-18
kl. 12:40
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
BK Ydun
Frederiksberg Opvisning
625979 04-03-18
kl. 14:00
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HØJ
Frederiksberg Opvisning
618657 04-03-18
kl. 15:20
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Furesø Håndbold
Frederiksberg Opvisning
619288 04-03-18
kl. 16:35
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 3
BK Ydun
Frederiksberg Opvisning
619464 06-03-18
kl. 21:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
BK Ydun 2
KFUM 2
Frederiksberg Hal 2
541318 07-03-18
kl. 18:45
2. Division Damer
Pulje 3
BK Ydun
Rødovre HK 2
Frederiksberg Hal 1
541088 07-03-18
kl. 20:10
3. Division Herrer
Pulje 5
BK Ydun
Rødovre HK
Frederiksberg Hal 1
620904 10-03-18
kl. 17:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
FIF 2
Brøndby HK 2
Frederiksberg Hal 1
621115 11-03-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
BK Ydun 2
Amager Håndbold 2
Frederiksberg Hal 1
621656 11-03-18
kl. 09:50
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun
Tårnby HK
Frederiksberg Hal 1
621416 11-03-18
kl. 10:40
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
BK Ydun 3
Team København (HK 94) 3
Frederiksberg Hal 1
625645 11-03-18
kl. 11:30
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun 3
FHH 90
Frederiksberg Hal 1
622134 11-03-18
kl. 12:20
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
HIK
Frederiksberg Hal 1
625256 11-03-18
kl. 13:10
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
FIF
Frederiksberg Hal 1
626034 11-03-18
kl. 14:15
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Næsby IF
Frederiksberg Hal 1
623336 11-03-18
kl. 15:45
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
BK Ydun 3
KSG 3
Frederiksberg Hal 1
541620 11-03-18
kl. 17:00
3. Division Damer
Pulje 6
VLI
Ajax København 3
Frederiksberg Hal 1
619436 11-03-18
kl. 18:15
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VLI 2
AG Håndbold 2
Frederiksberg Hal 1
621414 11-03-18
kl. 08:40
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
KFUM 3
Frederiksberg Hal 2
624116 11-03-18
kl. 09:30
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun 2
AG Håndbold 2
Frederiksberg Hal 2
622825 11-03-18
kl. 10:30
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Ajax København 2
Frederiksberg Hal 2
619285 11-03-18
kl. 11:30
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Løve-Høng Håndbold
Frederiksberg Hal 2
549059 11-03-18
kl. 12:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
BK Ydun 2
Avedøre IF
Frederiksberg Hal 2
623096 11-03-18
kl. 13:40
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
Frederiksberg HK
HVI Himmelev 2
Frederiksberg Hal 2
549178 11-03-18
kl. 14:50
Serie 1 Herrer
Pulje 4
FIF 4
Store Lyngby SG&I
Frederiksberg Hal 2
623306 11-03-18
kl. 16:00
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
VLI 2
Team København (HK 94) 4
Frederiksberg Hal 2
540283 11-03-18
kl. 17:10
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
CBS Sport
Jernløse Håndbold
Frederiksberg Hal 2
539944 11-03-18
kl. 18:20
Serie 1 Herrer
Pulje 3
CBS Sport
Ajax København 3
Frederiksberg Hal 2
539530 12-03-18
kl. 19:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
VLI
Avedøre IF
Frederiksberg Hal 1
541354 12-03-18
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 3
BK Ydun
HIK
Frederiksberg Hal 2
619475 13-03-18
kl. 21:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
BK Ydun 2
HUK
Frederiksberg Hal 2
626019 14-03-18
kl. 17:45
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
FIF
Frederiksberg Hal 1
623734 15-03-18
kl. 20:30
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
HVI Himmelev
Frederiksberg Hal 1
531576 17-03-18
kl. 14:00
1. Division Herrer
Pulje 1
FIF
TMS Ringsted
Frederiksberg Hal 1
539858 17-03-18
kl. 15:45
Serie 1 Herrer
Pulje 2
FIF 3
Roskilde Håndbold 3
Frederiksberg Hal 1
623725 17-03-18
kl. 13:30
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
KHKS Håndbold
Frederiksberg Hal 2
537977 17-03-18
kl. 15:00
HTH GO Ligaen
Pulje 1
København Håndbold
Ajax København
Frederiksberg Opvisning
625893 18-03-18
kl. 09:20
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Amager SK
Frederiksberg Hal 1
625533 18-03-18
kl. 10:10
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 2
HØJ
Frederiksberg Hal 1
625263 18-03-18
kl. 11:00
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
BK Ydun 2
Frederiksberg Hal 1
624573 18-03-18
kl. 11:50
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
HØJ
Frederiksberg Hal 1
624513 18-03-18
kl. 12:40
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF
Team Helsinge Håndbold
Frederiksberg Hal 1
626045 18-03-18
kl. 14:00
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
GOG Håndbold
Frederiksberg Hal 1
624124 18-03-18
kl. 15:20
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
BK Ydun 2
Frederiksberg Hal 1
549061 18-03-18
kl. 16:20
Serie 1 Damer
Pulje 5
FIF 6
Roskilde Håndbold 3
Frederiksberg Hal 1
620164 18-03-18
kl. 17:30
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF/FHK
Tårnby HK
Frederiksberg Hal 1
622145 18-03-18
kl. 09:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Farum HF
Frederiksberg Hal 2
620735 18-03-18
kl. 09:50
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Gundsølille SG&I
Frederiksberg Hal 2
549064 18-03-18
kl. 10:40
Serie 1 Damer
Pulje 5
BK Ydun 2
IF Stadion
Frederiksberg Hal 2
539542 18-03-18
kl. 11:50
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
VLI
VHC/Vidar
Frederiksberg Hal 2
541632 18-03-18
kl. 13:00
3. Division Damer
Pulje 6
VLI
Gladsaxe HG
Frederiksberg Hal 2
622353 18-03-18
kl. 14:15
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Ajax København
Frederiksberg Hal 2
622743 18-03-18
kl. 15:30
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Roskilde Håndbold 2
Frederiksberg Hal 2
549190 18-03-18
kl. 16:30
Serie 1 Herrer
Pulje 4
FIF 4
HØJ 3
Frederiksberg Hal 2
619954 18-03-18
kl. 17:40
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FHK/FIF
Vallensbæk IF
Frederiksberg Hal 2
621454 18-03-18
kl. 09:00
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Ajax København
Frederiksberg Opvisning
621483 18-03-18
kl. 09:50
U-10 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
VSH
Frederiksberg Opvisning
622143 18-03-18
kl. 10:40
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 3
Borsholm-S IF
Frederiksberg Opvisning
620674 18-03-18
kl. 11:30
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF
Furesø Håndbold
Frederiksberg Opvisning
619174 18-03-18
kl. 12:20
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Helsingør Håndbold
Frederiksberg Opvisning
622114 18-03-18
kl. 13:20
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Hillerød Håndbold Klub
Frederiksberg Opvisning
626043 18-03-18
kl. 14:10
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Amager Håndbold
Frederiksberg Opvisning
619083 18-03-18
kl. 15:30
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
FIF
AG Håndbold
Frederiksberg Opvisning
622654 18-03-18
kl. 16:30
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Ajax København
Frederiksberg Opvisning
541365 19-03-18
kl. 20:35
2. Division Damer
Pulje 3
FIF 2
Team Amager
Frederiksberg Hal 1
619454 20-03-18
kl. 21:00
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
BK Ydun 2
Brøndby Strand IK
Frederiksberg Hal 2
541366 21-03-18
kl. 18:45
2. Division Damer
Pulje 3
BK Ydun
Helsingør Håndbold
Frederiksberg Hal 1
541232 22-03-18
kl. 20:10
3. Division Herrer
Pulje 6
FIF 2
Amager SK
Frederiksberg Opvisning
541643 24-03-18
kl. 14:00
3. Division Damer
Pulje 6
FIF 3
Gladsaxe HG
Frederiksberg Hal 1
540309 24-03-18
kl. 15:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
FIF 4
VHC/Vidar
Frederiksberg Hal 1
541377 24-03-18
kl. 16:30
2. Division Damer
Pulje 3
FIF 2
BK Ydun
Frederiksberg Hal 1
623716 24-03-18
kl. 13:30
Old Girls A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Hvidovre IF
Frederiksberg Hal 2
624475 24-03-18
kl. 14:30
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
TMS, Ringsted ungdom
Frederiksberg Hal 2
541244 24-03-18
kl. 15:15
3. Division Herrer
Pulje 6
FIF 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Frederiksberg Opvisning
620661 25-03-18
kl. 11:00
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF
HK 73 - Frederikssund
Frederiksberg Hal 1
619294 25-03-18
kl. 12:00
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 3
Ajax København 2
Frederiksberg Hal 1
623125 25-03-18
kl. 13:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
CBS Sport 2
Værløse HK 2
Frederiksberg Hal 1
619427 25-03-18
kl. 14:30
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VLI 2
Brøndby HK
Frederiksberg Hal 1
623297 25-03-18
kl. 15:45
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
VLI 2
Freja HK 2
Frederiksberg Hal 1
618663 25-03-18
kl. 13:00
U-18 Drenge 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Ajax København
Frederiksberg Opvisning
531588 31-03-18
kl. 15:00
1. Division Herrer
Pulje 1
FIF
Skive fH
Frederiksberg Opvisning
619950 03-04-18
kl. 21:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
FHK/FIF
Frederiksberg Hal 2
540303 07-04-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
FIF 4
TIK - Taastrup
Frederiksberg Hal 1
541637 07-04-18
kl. 15:15
3. Division Damer
Pulje 6
FIF 3
HIK 2
Frederiksberg Hal 1
619291 07-04-18
kl. 13:30
U-14 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
AB
Frederiksberg Hal 2
623342 07-04-18
kl. 14:30
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
BK Ydun 3
Gentofte-Vangede HK
Frederiksberg Hal 2
640894 08-04-18
kl. 09:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
BK Ydun 2
Rødovre HK 2
Frederiksberg Hal 1
622110 08-04-18
kl. 09:50
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 2
FIF
Frederiksberg Hal 1
625830 08-04-18
kl. 10:40
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
VHC/Vidar
Frederiksberg Hal 1
540711 08-04-18
kl. 11:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
FIF 5
KSI 3
Frederiksberg Hal 1
625980 08-04-18
kl. 12:40
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
TIK - Taastrup
Frederiksberg Hal 1
623100 08-04-18
kl. 14:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
FIF 7
Freja HK 3
Frederiksberg Hal 1
618810 08-04-18
kl. 15:10
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Freja / Rødovre
Frederiksberg Hal 1
623102 08-04-18
kl. 16:20
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
Frederiksberg HK
Lyngby HK 3
Frederiksberg Hal 1
625651 08-04-18
kl. 09:30
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun 3
HIK 3
Frederiksberg Hal 2
621422 08-04-18
kl. 10:20
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
BK Ydun 3
FIF 3
Frederiksberg Hal 2
621662 08-04-18
kl. 11:10
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun
Hvidovre IF 2
Frederiksberg Hal 2
621121 08-04-18
kl. 12:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
BK Ydun 2
Team København (HK 94) 2
Frederiksberg Hal 2
625262 08-04-18
kl. 12:50
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun
Hvidovre IF
Frederiksberg Hal 2
625260 08-04-18
kl. 13:40
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
BK Ydun 2
Amager SK
Frederiksberg Hal 2
624481 08-04-18
kl. 14:30
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Greve Håndbold
Frederiksberg Hal 2
623312 08-04-18
kl. 15:20
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
VLI 2
CIK
Frederiksberg Hal 2
623131 08-04-18
kl. 10:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
CBS Sport 2
Jersie HK 4
Frederiksberg Opvisning
540301 08-04-18
kl. 11:10
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
CBS Sport
HK Lammefjorden
Frederiksberg Opvisning
539954 08-04-18
kl. 12:20
Serie 1 Herrer
Pulje 3
CBS Sport
Allerød Håndbold Klub
Frederiksberg Opvisning
626014 08-04-18
kl. 13:45
U-18 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Ajax København
Frederiksberg Opvisning
619442 08-04-18
kl. 15:05
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 4
VLI 2
Lynge - Blovstrød HF
Frederiksberg Opvisning
541106 08-04-18
kl. 16:30
3. Division Herrer
Pulje 5
BK Ydun
TMS, Ringsted 3
Frederiksberg Opvisning