Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Nørrebro Hallen (6027)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
684053 25-10-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
KSG 2
Nørrebro Hallen 3A
712572 25-10-18
kl. 17:45
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Nørrebro United
Amager SK 2
Nørrebro Hallen, Bane 1
708367 26-10-18
kl. 17:30
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Nørrebro United
VHC/Vidar 2
Nørrebro Hallen, Bane 1
707197 27-10-18
kl. 12:00
Old Boys Veteran Masters
Pulje 2
HK Viking
CIK
Nørrebro Hallen 3A
683952 27-10-18
kl. 13:15
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
FIF 5
Nørrebro Hallen 3A
713557 27-10-18
kl. 14:30
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
Team Nørrebro 4
KSG 3
Nørrebro Hallen 3A
682852 27-10-18
kl. 15:45
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
CBS Sport
Nørrebro Hallen 3A
684363 27-10-18
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
FIF 4
Nørrebro Hallen 3A
681361 27-10-18
kl. 18:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
Rødovre HK 2
Nørrebro Hallen 3A
684042 29-10-18
kl. 20:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Jersie HK
Nørrebro Hallen 3A
712576 01-11-18
kl. 17:45
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Nørrebro United
CIK
Nørrebro Hallen, Bane 1
708374 09-11-18
kl. 17:30
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Nørrebro United
Gladsaxe HG
Nørrebro Hallen, Bane 1
714652 09-11-18
kl. 18:20
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Nørrebro United
Amager SK 2
Nørrebro Hallen, Bane 1
683963 11-11-18
kl. 09:45
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
AG Håndbold 3
Nørrebro Hallen 3A
713568 11-11-18
kl. 11:00
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
Team Nørrebro 4
Skovlunde IF 2
Nørrebro Hallen 3A
682863 11-11-18
kl. 13:30
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
AB 2
Nørrebro Hallen 3A
684376 11-11-18
kl. 14:45
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
AG Håndbold 2
Nørrebro Hallen 3A
681374 11-11-18
kl. 16:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
AG Håndbold
Nørrebro Hallen 3A
712586 15-11-18
kl. 17:45
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Nørrebro United
Lyngby HK 2
Nørrebro Hallen, Bane 1
714659 16-11-18
kl. 17:30
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Nørrebro United
BK Ydun 2
Nørrebro Hallen, Bane 1
707206 25-11-18
kl. 13:00
Old Boys Veteran Masters
Pulje 2
HK Viking
Fremad Valby
Nørrebro Hallen 3A
681349 25-11-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
HIK 2
Nørrebro Hallen 3A
684351 25-11-18
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
Fremad Valby
Nørrebro Hallen 3A
708376 25-11-18
kl. 17:30
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 6
Nørrebro United
IF Stadion
Nørrebro Hallen 3A
714644 30-11-18
kl. 17:30
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Nørrebro United
Rødovre HK 2
Nørrebro Hallen, Bane 1
707212 02-12-18
kl. 09:00
Old Boys Veteran Masters
Pulje 2
HK Viking
B 1978
Nørrebro Hallen 3A
684062 02-12-18
kl. 10:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Team København (HK 94) 2
Nørrebro Hallen 3A
683972 02-12-18
kl. 11:30
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
Team København (HK 94)
Nørrebro Hallen 3A
682872 02-12-18
kl. 12:45
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Team København (HK 94)
Nørrebro Hallen 3A
681391 02-12-18
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
VHC/Vidar
Nørrebro Hallen 3A
684393 02-12-18
kl. 15:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
VHC/Vidar 2
Nørrebro Hallen 3A
713577 02-12-18
kl. 16:30
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
Team Nørrebro 4
CBS Sport 2
Nørrebro Hallen 3A
714665 08-12-18
kl. 15:15
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Nørrebro United
Gladsaxe HG 2
Nørrebro Hallen 3A
712565 13-12-18
kl. 17:45
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Nørrebro United
BK Ydun 2
Nørrebro Hallen, Bane 1
684072 06-01-19
kl. 11:00
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
KSI 3
Nørrebro Hallen 3A
683982 06-01-19
kl. 12:30
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
Løve-Høng Håndbold 2
Nørrebro Hallen 3A
684405 06-01-19
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
KFUM
Nørrebro Hallen 3A
681403 06-01-19
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
KFUM
Nørrebro Hallen 3A
682892 20-01-19
kl. 09:30
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Pan Håndbold
Nørrebro Hallen 3A
683992 20-01-19
kl. 11:00
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
Hvidovre IF 2
Nørrebro Hallen 3A
684082 20-01-19
kl. 12:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Hvidovre IF 3
Nørrebro Hallen 3A
681415 20-01-19
kl. 14:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
SG Mojn København
Nørrebro Hallen 3A
684417 20-01-19
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
Freja HK
Nørrebro Hallen 3A
684093 02-02-19
kl. 12:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
FIF 6
Nørrebro Hallen 3A
684003 02-02-19
kl. 13:30
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
Roskilde Håndbold 3
Nørrebro Hallen 3A
682903 02-02-19
kl. 14:45
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Lyngby HK 2
Nørrebro Hallen 3A
684430 02-02-19
kl. 16:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
CBS Sport
Nørrebro Hallen 3A
681428 02-02-19
kl. 17:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
Gudrun
Nørrebro Hallen 3A
682882 09-02-19
kl. 12:00
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Viking/Rønne Håndbold
Nørrebro Hallen 3A
684441 10-03-19
kl. 18:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
Tune IF
Nørrebro Hallen 3A
681439 10-03-19
kl. 19:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
Tune IF
Nørrebro Hallen 3A
684102 17-03-19
kl. 12:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
Føroyar
Nørrebro Hallen 3A
682912 17-03-19
kl. 14:00
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
FIF 3
Nørrebro Hallen 3A
684012 17-03-19
kl. 15:30
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
Raklev G&I
Nørrebro Hallen 3A
684022 30-03-19
kl. 12:15
Serie 1 Damer
Pulje 2
Team Nørrebro 3
FK Odsherred
Nørrebro Hallen 3A
684112 30-03-19
kl. 13:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
VHC/Vidar 3
Nørrebro Hallen 3A
682922 30-03-19
kl. 14:45
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Team Nørrebro 2
VHC/Vidar 2
Nørrebro Hallen 3A
684459 30-03-19
kl. 16:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
Team Nørrebro
BK Ydun 2
Nørrebro Hallen 3A
681457 31-03-19
kl. 17:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Team Nørrebro
Hvidovre IF 2
Nørrebro Hallen 3A