Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Otto Mønsted Hallen (6029)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
683428 25-10-18
kl. 20:25
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
Ajax København 2
Otto Mønsteds Hallen
682287 28-10-18
kl. 10:00
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
HK 73 - Frederikssund
Otto Mønsteds Hallen
681495 28-10-18
kl. 11:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Freja HK
Otto Mønsteds Hallen
684497 28-10-18
kl. 12:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
HK 73/SHF
Otto Mønsteds Hallen
683420 28-10-18
kl. 13:45
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
Helsingør Håndbold
Otto Mønsteds Hallen
682293 30-10-18
kl. 18:55
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
HIK
Otto Mønsteds Hallen
739855 01-11-18
Santander Cup Herrer LP 2016-18 Herrer - 2. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
KSI Håndbold (3. Div)
Herlev/Hjorten Håndbold (3. Div)
Otto Mønsteds Hallen
684049 01-11-18
kl. 19:10
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
Team København (HK 94) 2
Otto Mønsteds Hallen
713822 06-11-18
kl. 20:15
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
KSI 4
Amager SK 3
Otto Mønsteds Hallen
684503 08-11-18
kl. 20:20
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
Amager SK 2
Otto Mønsteds Hallen
684059 18-11-18
kl. 10:45
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
KSG 2
Otto Mønsteds Hallen
682311 18-11-18
kl. 12:00
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
Øresund Håndbold
Otto Mønsteds Hallen
681519 18-11-18
kl. 13:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Furesø Håndbold 2
Otto Mønsteds Hallen
683449 18-11-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
HIK
Otto Mønsteds Hallen
684521 18-11-18
kl. 16:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
Gundsølille SG&I
Otto Mønsteds Hallen
684044 22-11-18
kl. 19:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
Hvidovre IF 3
Otto Mønsteds Hallen
681525 02-12-18
kl. 09:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Team Arresø
Otto Mønsteds Hallen
682317 02-12-18
kl. 11:00
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
Herlev/Hjorten Håndbold
Otto Mønsteds Hallen
684527 02-12-18
kl. 12:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
Team Arresø
Otto Mønsteds Hallen
683456 02-12-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
Herlev/Hjorten Håndbold
Otto Mønsteds Hallen
684064 02-12-18
kl. 15:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
Føroyar
Otto Mønsteds Hallen
713836 02-12-18
kl. 16:30
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 6
KSI 4
Espergærde IF 2
Otto Mønsteds Hallen
683378 13-12-18
kl. 20:15
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
Roskilde Håndbold 2
Otto Mønsteds Hallen
684541 08-01-19
kl. 19:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
KSG
Otto Mønsteds Hallen
684079 13-01-19
kl. 09:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
Jersie HK
Otto Mønsteds Hallen
683526 13-01-19
kl. 11:15
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
Rødovre HK
Otto Mønsteds Hallen
681543 13-01-19
kl. 12:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Helsingør Håndbold 3
Otto Mønsteds Hallen
684545 13-01-19
kl. 13:45
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
Tårnby HK
Otto Mønsteds Hallen
682335 13-01-19
kl. 15:15
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
Helsingør Håndbold 2
Otto Mønsteds Hallen
684551 20-01-19
kl. 09:30
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
Borsholm-S IF
Otto Mønsteds Hallen
683491 20-01-19
kl. 10:45
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
Lyngby HK
Otto Mønsteds Hallen
682341 20-01-19
kl. 12:00
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
AB
Otto Mønsteds Hallen
681549 20-01-19
kl. 13:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Hillerød Håndbold Klub 3
Otto Mønsteds Hallen
684084 20-01-19
kl. 14:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
FIF 6
Otto Mønsteds Hallen
684099 24-02-19
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
VHC/Vidar 3
Otto Mønsteds Hallen
683512 24-02-19
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
TMS, Ringsted 2
Otto Mønsteds Hallen
681567 24-02-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Føroyar
Otto Mønsteds Hallen
682359 24-02-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
VSH
Otto Mønsteds Hallen
684569 24-02-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
Ajax København 4
Otto Mønsteds Hallen
682371 03-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
Ajax København 2
Otto Mønsteds Hallen
681579 03-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Ledøje-Smørum HK
Otto Mønsteds Hallen
683483 03-03-19
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
AB
Otto Mønsteds Hallen
681597 17-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
VLI
Otto Mønsteds Hallen
682389 17-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
Rudersdal Håndbold
Otto Mønsteds Hallen
683547 17-03-19
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
Brøndby HK
Otto Mønsteds Hallen
684599 17-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
VLI
Otto Mønsteds Hallen
684593 31-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSI 2
AB 2
Otto Mønsteds Hallen
683540 31-03-19
2. Division Damer
Pulje 3
KSI
FIF 2
Otto Mønsteds Hallen
684114 31-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSI 3
Frederiksberg HK
Otto Mønsteds Hallen
681591 31-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSI Håndbold 2
Søborg
Otto Mønsteds Hallen
682383 31-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSI
Team Helsinge Håndbold 2
Otto Mønsteds Hallen