Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Rødovre Stadionhal (6035)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
622181 06-01-18
kl. 13:15
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Roskilde Håndbold
Rødovre Stadionhal 2
625479 07-01-18
kl. 10:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 2
Lyngby HK
Rødovre Stadionhal 2
621101 07-01-18
kl. 10:50
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
Amager Håndbold 2
Rødovre Stadionhal 2
625629 07-01-18
kl. 11:40
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 3
HIK 3
Rødovre Stadionhal 2
622271 07-01-18
kl. 12:30
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
HIK/KFUM
Rødovre Stadionhal 2
622600 07-01-18
kl. 13:40
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
AB
Rødovre Stadionhal 2
624549 07-01-18
kl. 15:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
FIF 2
Rødovre Stadionhal 2
618881 07-01-18
kl. 16:00
U-18 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK 2
Møns Håndboldklub
Rødovre Stadionhal 2
620440 07-01-18
kl. 17:15
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
TIK - Taastrup
Rødovre Stadionhal 2
541061 11-01-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 5
Rødovre HK
Kerteminde HK
Rødovre Stadionhal
531714 13-01-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Rødovre HK
Vendsyssel Håndbold
Rødovre Stadionhal
622628 13-01-18
kl. 16:30
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Køge Håndbold
Rødovre Stadionhal
627047 13-01-18
kl. 13:15
Stævne 6: U-12 Piger - Uøvede den 13. januar 2018 (05)
Pulje 2
Rødovre HK
AB
Rødovre Stadionhal 2
627046 13-01-18
kl. 14:30
Stævne 6: U-12 Piger - Uøvede den 13. januar 2018 (05)
Pulje 2
AB
Rødovre HK
Rødovre Stadionhal 2
625267 14-01-18
kl. 10:00
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Hvidovre IF 2
Rødovre Stadionhal
620708 14-01-18
kl. 11:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Gundsølille SG&I
Rødovre Stadionhal
622838 14-01-18
kl. 12:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
HUK-Øresund
Rødovre Stadionhal
619087 14-01-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
HUK-Øresund
Rødovre Stadionhal
541325 14-01-18
kl. 14:00
2. Division Damer
Pulje 3
Rødovre HK 2
AB
Rødovre Stadionhal
539499 14-01-18
kl. 15:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Rødovre HK 2
Holte/Rudersdal Håndbold
Rødovre Stadionhal
619658 14-01-18
kl. 16:45
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Rødovre HK 3
Gentofte-Vangede HK 2
Rødovre Stadionhal
626952 14-01-18
kl. 10:00
Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 14. januar 2018 (07)
Pulje 2
TIK - Taastrup
Vallensbæk IF
Rødovre Stadionhal 2
626953 14-01-18
kl. 10:35
Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 14. januar 2018 (07)
Pulje 2
Rødovre HK
BK Ydun
Rødovre Stadionhal 2
626954 14-01-18
kl. 11:30
Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 14. januar 2018 (07)
Pulje 2
BK Ydun
TIK - Taastrup
Rødovre Stadionhal 2
626955 14-01-18
kl. 12:05
Stævne 6: U-10 Piger - Uøvede den 14. januar 2018 (07)
Pulje 2
Vallensbæk IF
Rødovre HK
Rødovre Stadionhal 2
621218 14-01-18
kl. 13:00
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 3
Team Ramsø 2
Rødovre Stadionhal 2
622027 14-01-18
kl. 14:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Rødovre HK 2
Hvidovre IF 3
Rødovre Stadionhal 2
640871 14-01-18
kl. 15:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
CIK
Rødovre Stadionhal 2
621638 14-01-18
kl. 16:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK
Skovlunde IF
Rødovre Stadionhal 2
621645 21-01-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK
Tårnby HK
Rødovre Stadionhal 2
622277 21-01-18
kl. 11:00
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Oure I.E. HK
Rødovre Stadionhal 2
622845 21-01-18
kl. 12:15
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
Team Bornholm
Rødovre Stadionhal 2
619665 21-01-18
kl. 13:15
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Rødovre HK 3
KFUM 3
Rødovre Stadionhal 2
622187 21-01-18
kl. 14:30
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Amager Håndbold
Rødovre Stadionhal 2
622606 21-01-18
kl. 15:45
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
VHC/Vidar
Rødovre Stadionhal 2
620715 21-01-18
kl. 17:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Greve Håndbold
Rødovre Stadionhal 2
621107 21-01-18
kl. 17:50
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
Lyngby HK 2
Rødovre Stadionhal 2
621225 21-01-18
kl. 18:40
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 3
Slagelse Håndboldklub 3
Rødovre Stadionhal 2
618703 22-01-18
kl. 20:15
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Ajax København 2
Rødovre Stadionhal 2
618887 24-01-18
kl. 20:15
U-18 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK 2
AG Håndbold
Rødovre Stadionhal 2
622635 25-01-18
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
HIK
Rødovre Stadionhal 2
625273 28-01-18
kl. 10:00
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Roskilde Håndbold
Rødovre Stadionhal
624554 28-01-18
kl. 10:50
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Ajax København
Rødovre Stadionhal
619093 28-01-18
kl. 11:50
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Roskilde Håndbold
Rødovre Stadionhal
618793 28-01-18
kl. 12:50
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Freja / Rødovre
FIF 2
Rødovre Stadionhal
531727 28-01-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Rødovre HK
Hadsten Håndbold
Rødovre Stadionhal
541072 28-01-18
kl. 16:45
3. Division Herrer
Pulje 5
Rødovre HK
Korsør/Tårnborg HK 2
Rødovre Stadionhal
539510 28-01-18
kl. 18:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Rødovre HK 2
KSI 2
Rødovre Stadionhal
622033 28-01-18
kl. 10:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Rødovre HK 2
FHH 90
Rødovre Stadionhal 2
640877 28-01-18
kl. 10:50
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
BK Ydun 2
Rødovre Stadionhal 2
625484 28-01-18
kl. 11:50
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 2
Værløse HK
Rødovre Stadionhal 2
541097 01-02-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 5
Rødovre HK
TMS, Ringsted 3
Rødovre Stadionhal
625492 04-02-18
kl. 10:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Rødovre Stadionhal 2
640885 04-02-18
kl. 11:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
Lyngby HK 2
Rødovre Stadionhal 2
625642 04-02-18
kl. 12:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 3
FHH 90
Rødovre Stadionhal 2
624562 04-02-18
kl. 13:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
HØJ
Rødovre Stadionhal 2
622613 04-02-18
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Rødovre Stadionhal 2
620153 04-02-18
kl. 15:15
Old Boys Veteran B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Orient
Tårnby HK
Rødovre Stadionhal 2
619101 06-02-18
kl. 18:15
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Ajax København
Rødovre Stadionhal 2
625281 07-02-18
kl. 19:00
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
HIK
Rødovre Stadionhal 2
531740 10-02-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Rødovre HK
TMS, Ringsted
Rødovre Stadionhal
541336 18-02-18
kl. 16:00
2. Division Damer
Pulje 3
Rødovre HK 2
FIF 2
Rødovre Stadionhal 2
619108 20-02-18
kl. 18:15
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Køge Håndbold
Rødovre Stadionhal 2
620719 25-02-18
kl. 10:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
BK Ydun
Rødovre Stadionhal
622639 25-02-18
kl. 11:00
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
VSH
Rødovre Stadionhal
622849 25-02-18
kl. 12:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
Hvidovre IF
Rødovre Stadionhal
622280 25-02-18
kl. 13:00
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Helsingør Håndbold
Rødovre Stadionhal
622190 25-02-18
kl. 14:15
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Rudersdal Håndbold
Rødovre Stadionhal
618890 25-02-18
kl. 15:30
U-18 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK 2
Lyngby HK
Rødovre Stadionhal
541349 25-02-18
kl. 16:45
2. Division Damer
Pulje 3
Rødovre HK 2
Furesø Håndbold
Rødovre Stadionhal
539523 25-02-18
kl. 18:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Rødovre HK 2
Lyngby HK
Rødovre Stadionhal
621649 25-02-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK
Hvidovre IF 2
Rødovre Stadionhal 2
621110 25-02-18
kl. 11:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
BK Ydun 2
Rødovre Stadionhal 2
619669 25-02-18
kl. 12:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Rødovre HK 3
CIK
Rødovre Stadionhal 2
621229 25-02-18
kl. 13:15
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 3
SMUT BG
Rødovre Stadionhal 2
618718 26-02-18
kl. 20:30
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Rudersdal Håndbold
Rødovre Stadionhal 2
541085 27-02-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 5
Rødovre HK
Ajax København 2
Rødovre Stadionhal
620729 01-03-18
kl. 18:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Roskilde Håndbold
Rødovre Stadionhal
621239 03-03-18
kl. 12:00
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 3
Holte IF 2
Rødovre Stadionhal 2
625288 04-03-18
kl. 10:00
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Ajax København
Rødovre Stadionhal
622649 04-03-18
kl. 10:50
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Ajax København
Rødovre Stadionhal
622859 04-03-18
kl. 11:50
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
VSH 2
Rødovre Stadionhal
618808 04-03-18
kl. 12:50
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Freja / Rødovre
HUK-Øresund
Rødovre Stadionhal
531753 04-03-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Rødovre HK
Bjerringbro FH
Rødovre Stadionhal
539535 04-03-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Rødovre HK 2
VLI
Rødovre Stadionhal
541361 04-03-18
kl. 17:45
2. Division Damer
Pulje 3
Rødovre HK 2
Herlev/Hjorten Håndbold
Rødovre Stadionhal
621659 04-03-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK
BK Ydun
Rødovre Stadionhal 2
640892 04-03-18
kl. 11:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
Farum HF
Rødovre Stadionhal 2
622048 04-03-18
kl. 12:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Rødovre HK 2
Gundsølille SG&I
Rødovre Stadionhal 2
619679 04-03-18
kl. 13:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Rødovre HK 3
Høsterkøb HK
Rødovre Stadionhal 2
618711 07-03-18
kl. 20:00
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
HIK/KFUM
Rødovre Stadionhal 2
622650 08-03-18
kl. 19:00
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
FIF
Rødovre Stadionhal 2
621116 10-03-18
kl. 12:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
Team København (HK 94) 2
Rødovre Stadionhal 2
622196 10-03-18
kl. 13:00
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Svendborg Håndboldklub
Rødovre Stadionhal 2
625494 11-03-18
kl. 10:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 2
Brøndby HK
Rødovre Stadionhal 2
620455 11-03-18
kl. 11:00
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
AB 2
Rødovre Stadionhal 2
625644 11-03-18
kl. 12:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 3
Tårnby HK 2
Rødovre Stadionhal 2
622286 11-03-18
kl. 13:00
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
HC Odense Ungdom
Rødovre Stadionhal 2
622615 11-03-18
kl. 14:15
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
Hornbæk IF
Rødovre Stadionhal 2
618896 11-03-18
kl. 15:30
U-18 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK 2
Jersie HK
Rødovre Stadionhal 2
624564 11-03-18
kl. 16:45
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Amager SK
Rødovre Stadionhal 2
531766 18-03-18
kl. 15:00
1. Division Damer
Pulje 1
Rødovre HK
SønderjyskE
Rødovre Stadionhal
618724 18-03-18
kl. 16:30
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
Hillerød Håndbold Klub
Rødovre Stadionhal
619114 18-03-18
kl. 10:00
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Hillerød Håndbold Klub
Rødovre Stadionhal 2
624575 18-03-18
kl. 11:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK
FK Odsherred
Rødovre Stadionhal 2
625294 18-03-18
kl. 12:00
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Hillerød Håndbold Klub
Rødovre Stadionhal 2
622054 18-03-18
kl. 13:00
U-10 Drenge C2- 2. halvdel
Pulje 5
Rødovre HK 2
Ledøje-Smørum HK 2
Rødovre Stadionhal 2
625505 18-03-18
kl. 14:00
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 2
Birkerød HK
Rødovre Stadionhal 2
640898 18-03-18
kl. 15:00
U-12 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
Ajax København 2
Rødovre Stadionhal 2
625655 18-03-18
kl. 16:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 3
BK Ydun 3
Rødovre Stadionhal 2
541115 23-03-18
kl. 19:00
3. Division Herrer
Pulje 5
Rødovre HK
HØJ 2
Rødovre Stadionhal
541379 25-03-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
Rødovre HK 2
VSH
Rødovre Stadionhal 2
539553 25-03-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Rødovre HK 2
VHC/Vidar
Rødovre Stadionhal 2
622202 07-04-18
kl. 13:00
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Nykøbing F. Håndboldklub
Rødovre Stadionhal 2
621660 08-04-18
kl. 10:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK
Brøndby HK 2
Rødovre Stadionhal
620461 08-04-18
kl. 11:00
U-14 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
Ajax København 3
Rødovre Stadionhal
622292 08-04-18
kl. 12:00
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK
Gunslevholm Idrætsefterskole
Rødovre Stadionhal
622621 08-04-18
kl. 13:15
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Rødovre HK 2
Fredensborg HK 78
Rødovre Stadionhal
541373 08-04-18
kl. 14:45
2. Division Damer
Pulje 3
Rødovre HK 2
HIK
Rødovre Stadionhal
541109 08-04-18
kl. 16:15
3. Division Herrer
Pulje 5
Rødovre HK
TPI Odense
Rødovre Stadionhal
539547 08-04-18
kl. 17:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 2
Rødovre HK 2
TIK - Taastrup 2
Rødovre Stadionhal
618902 08-04-18
kl. 18:40
U-18 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Rødovre HK 2
Sydsjællands HK
Rødovre Stadionhal
621122 08-04-18
kl. 10:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Rødovre HK 2
Hvidovre IF 2
Rødovre Stadionhal 2
621240 08-04-18
kl. 11:00
U-12 Drenge C1 - 2. halvdel
Pulje 2
Rødovre HK 3
VHC/Vidar
Rødovre Stadionhal 2
619680 08-04-18
kl. 12:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
Rødovre HK 3
Freja HK 2
Rødovre Stadionhal 2
531792 14-04-18
kl. 14:00
1. Division Damer
Pulje 1
Rødovre HK
AGF
Rødovre Stadionhal