Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Sundbyøster Idrætsanlæg (6044)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
623417 23-01-18
kl. 21:00
Serie 3 Damer A - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Sundby KFUM 2
Ejby IF 1968
Sundbyøster Hallen 1
540773 24-01-18
kl. 19:15
Serie 1 Damer
Pulje 4
Amager SK 3
Borsholm-S IF
Sundbyøster Hallen 2
649595 25-01-18
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 4
Amager SK
Fjordbyerne
Sundbyøster Hallen 1
541205 27-01-18
kl. 14:15
3. Division Herrer
Pulje 6
Føroyar
Øresund Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
540687 27-01-18
kl. 15:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
Føroyar
Hillerød Håndbold Klub 2
Sundbyøster Hallen 1
625243 28-01-18
kl. 10:00
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Amager SK
BK Ydun 2
Sundbyøster Hallen 1
624553 28-01-18
kl. 10:50
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
HØJ
Sundbyøster Hallen 1
622963 28-01-18
kl. 11:40
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 4
Amager Håndbold 2
Nordkysten
Sundbyøster Hallen 1
622723 28-01-18
kl. 12:40
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold
Roskilde Håndbold 2
Sundbyøster Hallen 1
619063 28-01-18
kl. 13:40
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
AG Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
622183 28-01-18
kl. 14:40
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
Roskilde Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
623323 28-01-18
kl. 16:00
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
SG Mojn København
VSH 3
Sundbyøster Hallen 1
649616 30-01-18
kl. 18:10
U-12 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 3
Amager SK
Køge Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
645927 31-01-18
kl. 20:15
Santander Cup Damer LP 2017-19 Damer - 4. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
Amager SK (3. Div)
Næstved/Herlufsholm (3. Div)
Sundbyøster Hallen 1
645291 01-02-18
kl. 19:00
U-16 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold
Vallensbæk IF
Sundbyøster Hallen 1
619213 02-02-18
kl. 19:00
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold 2
HVI Himmelev
Sundbyøster Hallen 1
619071 03-02-18
kl. 13:00
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
FIF
Sundbyøster Hallen 1
619790 03-02-18
kl. 14:00
Serie 3 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 3
Pan Håndbold 2
Gundsølille SG&I
Sundbyøster Hallen 1
624561 04-02-18
kl. 11:00
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
FIF 2
Sundbyøster Hallen 1
619221 04-02-18
kl. 12:00
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold 2
Team Bornholm
Sundbyøster Hallen 1
622731 04-02-18
kl. 13:00
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold
FIF 2
Sundbyøster Hallen 1
549164 04-02-18
kl. 14:00
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Amager SK 2
SG Mojn København
Sundbyøster Hallen 1
541211 04-02-18
kl. 15:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Føroyar
Herlev/Hjorten Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
539936 04-02-18
kl. 16:45
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Føroyar 2
Ajax København 3
Sundbyøster Hallen 1
540692 04-02-18
kl. 18:00
Serie 1 Damer
Pulje 3
Føroyar
FIF 5
Sundbyøster Hallen 1
625399 06-02-18
kl. 16:30
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Amager SK 2
HIK 2
Sundbyøster Hallen 1
620021 11-02-18
kl. 13:00
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Sundby KFUM
AB 2
Sundbyøster Hallen 1
549140 18-02-18
kl. 11:10
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Amager SK 2
Fredensborg HK 78
Sundbyøster Hallen 1
619659 18-02-18
kl. 12:20
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 6
CIK
KFUM 3
Sundbyøster Hallen 1
623289 18-02-18
kl. 13:30
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
CIK
Team København (HK 94) 4
Sundbyøster Hallen 1
623859 18-02-18
kl. 14:40
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 2
CIK
Freja HK 2
Sundbyøster Hallen 1
541187 18-02-18
kl. 15:45
3. Division Herrer
Pulje 6
Føroyar
Team Helsinge Håndbold 2
Sundbyøster Hallen 1
540672 18-02-18
kl. 17:00
Serie 1 Damer
Pulje 3
Føroyar
KSI 3
Sundbyøster Hallen 1
539916 18-02-18
kl. 18:10
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Føroyar 2
Freja HK
Sundbyøster Hallen 1
623139 20-02-18
kl. 21:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 6
Amager Sundby KFUM
Espergærde IF
Sundbyøster Hallen 2
622511 21-02-18
kl. 17:50
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold 2
Fjordbyerne
Sundbyøster Hallen 2
541216 22-02-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Amager SK
Team Helsinge Håndbold 2
Sundbyøster Hallen 1
549170 24-02-18
kl. 15:00
Serie 1 Herrer
Pulje 4
SG Mojn København
Pan Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
620028 24-02-18
kl. 14:30
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
CIK
Sundbyøster Hallen 2
620030 24-02-18
kl. 15:30
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Sundby KFUM
IF Stadion
Sundbyøster Hallen 2
625879 25-02-18
kl. 09:50
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Amager SK
Brøndby HK
Sundbyøster Hallen 1
621769 25-02-18
kl. 10:40
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
Amager SK
Lyngby HK 2
Sundbyøster Hallen 1
625189 25-02-18
kl. 11:30
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Amager SK 3
Tårnby HK 2
Sundbyøster Hallen 1
621409 25-02-18
kl. 12:20
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
Amager Håndbold 3
FIF 3
Sundbyøster Hallen 1
624859 25-02-18
kl. 13:10
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Amager SK 2
AG Håndbold 3
Sundbyøster Hallen 1
620959 25-02-18
kl. 14:00
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 6
Amager Håndbold
Gentofte-Vangede HK
Sundbyøster Hallen 1
540410 25-02-18
kl. 14:50
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Amager SK 2
HK 73/SHF
Sundbyøster Hallen 1
541612 25-02-18
kl. 16:30
3. Division Damer
Pulje 6
Amager SK
Lyngby HK 2
Sundbyøster Hallen 1
540783 25-02-18
kl. 17:45
Serie 1 Damer
Pulje 4
Amager SK 3
KSI 4
Sundbyøster Hallen 1
623299 25-02-18
kl. 18:55
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
Amager SK 4
CIK
Sundbyøster Hallen 1
541624 28-02-18
kl. 20:15
3. Division Damer
Pulje 6
Amager SK
Team Nørrebro
Sundbyøster Hallen 1
626029 28-02-18
kl. 17:40
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
BK Ydun
Sundbyøster Hallen 2
625199 03-03-18
kl. 13:00
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Amager SK 3
Ajax København 3
Sundbyøster Hallen 1
621419 03-03-18
kl. 13:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
Amager Håndbold 3
BK Ydun 3
Sundbyøster Hallen 1
624869 03-03-18
kl. 14:40
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Amager SK 2
Værløse HK 2
Sundbyøster Hallen 1
620969 03-03-18
kl. 15:30
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 6
Amager Håndbold
HUK Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
624568 03-03-18
kl. 16:20
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
FK Odsherred
Sundbyøster Hallen 1
620037 03-03-18
kl. 17:10
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
Brøndby HK
Sundbyøster Hallen 1
625889 04-03-18
kl. 11:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Amager SK
Ajax København2
Sundbyøster Hallen 1
621779 04-03-18
kl. 11:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
Amager SK
Vallensbæk IF 2
Sundbyøster Hallen 1
625258 04-03-18
kl. 12:40
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Amager SK
Farum HF
Sundbyøster Hallen 1
620339 04-03-18
kl. 13:30
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Amager Håndbold 3
VHC/Vidar
Sundbyøster Hallen 1
619078 04-03-18
kl. 14:30
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
HØJ
Sundbyøster Hallen 1
541228 04-03-18
kl. 16:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Amager SK
Føroyar
Sundbyøster Hallen 1
623309 04-03-18
kl. 17:15
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
Amager SK 4
VLI 2
Sundbyøster Hallen 1
625409 08-03-18
kl. 17:00
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Amager SK 2
Tårnby HK
Sundbyøster Hallen 2
622526 10-03-18
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold 2
Team Arresø
Sundbyøster Hallen 1
645299 10-03-18
kl. 15:10
U-16 Drenge 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold
Team Bornholm
Sundbyøster Hallen 1
549176 10-03-18
kl. 16:20
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Amager SK 2
Espergærde IF
Sundbyøster Hallen 1
541223 11-03-18
kl. 13:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Føroyar
KSI
Sundbyøster Hallen 1
539946 11-03-18
kl. 14:15
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Føroyar 2
Allerød Håndbold Klub
Sundbyøster Hallen 1
540702 11-03-18
kl. 15:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
Føroyar
KFUM 2
Sundbyøster Hallen 1
625264 18-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 1
Amager SK
BK Ydun
Sundbyøster Hallen 1
619234 18-03-18
kl. 10:40
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold 2
AG Håndbold 2
Sundbyøster Hallen 1
619084 18-03-18
kl. 11:40
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
TMS, Ringsted ungdom
Sundbyøster Hallen 1
622204 18-03-18
kl. 12:40
U-18 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
Rødovre HK
Sundbyøster Hallen 1
620043 18-03-18
kl. 13:55
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
AB 2
Sundbyøster Hallen 1
540793 18-03-18
kl. 14:55
Serie 1 Damer
Pulje 4
Amager SK 3
Søborg
Sundbyøster Hallen 1
623165 18-03-18
kl. 11:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 6
Amager Sundby KFUM
HUK - Øresund 3
Sundbyøster Hallen 2
623434 18-03-18
kl. 12:10
Serie 3 Damer A - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Sundby KFUM 2
Ejby IF 1968
Sundbyøster Hallen 2
541235 18-03-18
kl. 14:00
3. Division Herrer
Pulje 6
Føroyar
Helsingør Håndbold 2
Sundbyøster Hallen 2
539951 18-03-18
kl. 15:15
Serie 1 Herrer
Pulje 3
Føroyar 2
Gudrun
Sundbyøster Hallen 2
540707 18-03-18
kl. 16:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
Føroyar
Team København (HK 94) 3
Sundbyøster Hallen 2
620022 24-03-18
kl. 13:50
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
IF Stadion
Sundbyøster Hallen 1
540440 25-03-18
kl. 14:50
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Amager SK 2
Team Helsinge Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
541642 25-03-18
kl. 16:30
3. Division Damer
Pulje 6
Amager SK
Rudersdal Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
541246 26-03-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Amager SK
Øresund Håndbold
Sundbyøster Hallen 1
541344 27-03-18
kl. 19:15
2. Division Damer
Pulje 3
Team Amager
Rødovre HK 2
Sundbyøster Hallen 1
624574 28-03-18
kl. 17:30
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager SK
Ajax København
Sundbyøster Hallen 1
541240 05-04-18
kl. 20:30
3. Division Herrer
Pulje 6
Amager SK
KSI
Sundbyøster Hallen 1
541374 05-04-18
kl. 19:00
2. Division Damer
Pulje 3
Team Amager
Ajax København 2
Sundbyøster Hallen 2
549196 08-04-18
kl. 13:15
Serie 1 Herrer
Pulje 4
Pan Håndbold
Store Lyngby SG&I
Sundbyøster Hallen 1
626040 08-04-18
kl. 14:40
U-16 Pige Liga - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
Næsby IF
Sundbyøster Hallen 1
541636 08-04-18
kl. 16:30
3. Division Damer
Pulje 6
Amager SK
KSI
Sundbyøster Hallen 1
540434 08-04-18
kl. 17:45
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Amager SK 2
Allerød Håndbold Klub
Sundbyøster Hallen 1
623310 08-04-18
kl. 18:55
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 5
Amager SK 4
Freja HK 2
Sundbyøster Hallen 1
625890 08-04-18
kl. 13:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
Amager SK
Freja HK
Sundbyøster Hallen 2
625410 08-04-18
kl. 13:50
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Amager SK 2
Freja HK
Sundbyøster Hallen 2
621780 08-04-18
kl. 14:40
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
Amager SK
FIF 3
Sundbyøster Hallen 2
625200 08-04-18
kl. 15:30
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 6
Amager SK 3
Freja HK 2
Sundbyøster Hallen 2
624870 08-04-18
kl. 16:20
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Amager SK 2
Freja HK
Sundbyøster Hallen 2
620042 08-04-18
kl. 17:10
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Sundby KFUM
Brøndby HK
Sundbyøster Hallen 2