Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Travbane Hallen (6048)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
722181 23-01-19
kl. 00:00
Old Boys Veteran B
Pulje 1
Tårnby HK
HK 73 - Frederikssund
Travbane Hallen 0 - 0 UHT
748991 24-01-19
kl. 00:00
U-10 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
Tårnby HK
Team Helsinge Håndbold
Travbane Hallen 0 - 0 UHT
762478 24-01-19
kl. 17:20
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK
Freja HK 2
Travbane Hallen
764161 24-01-19
kl. 18:10
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Øresund Håndbold
Travbane Hallen
760915 27-01-19
kl. 00:00
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Ishøj HF
Travbane Hallen 0 - 0 UHT
762777 27-01-19
kl. 12:10
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
Gladsaxe HG
Travbane Hallen
758558 27-01-19
kl. 13:00
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Brøndby HK
Travbane Hallen
756908 27-01-19
kl. 14:50
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Amager SK
Travbane Hallen
756547 27-01-19
kl. 15:50
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
IF Stadion 3
Travbane Hallen
684556 27-01-19
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Tårnby HK
Amager SK 2
Travbane Hallen
756368 29-01-19
kl. 19:15
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
Tårnby HK
Rudersdal Håndbold 2
Travbane Hallen
762785 03-02-19
kl. 10:20
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
HIK 2
Travbane Hallen
758566 03-02-19
kl. 11:10
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
HIK 2
Travbane Hallen
756916 03-02-19
kl. 12:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Slangerup HF
Travbane Hallen
756017 03-02-19
kl. 13:00
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
Helsingør Håndbold
Travbane Hallen
756555 03-02-19
kl. 14:00
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
KFUM 3
Travbane Hallen
762208 03-02-19
kl. 15:10
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
Freja HK 3
Travbane Hallen
756376 12-02-19
kl. 19:15
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
Tårnby HK
Føroyar 2
Travbane Hallen
764164 24-02-19
kl. 10:50
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
VSH
Travbane Hallen
762212 24-02-19
kl. 11:40
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
Rødovre HK 4
Travbane Hallen
760921 24-02-19
kl. 12:40
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
HGI
Travbane Hallen
755683 24-02-19
kl. 13:40
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
TMS, Ringsted 2
Travbane Hallen
759532 24-02-19
kl. 14:50
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
Stenhus Idræts Klub
Travbane Hallen
760952 24-02-19
kl. 16:00
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK 2
Hundested HK
Travbane Hallen
684567 24-02-19
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
Tårnby HK
Team Arresø
Travbane Hallen
759502 25-02-19
kl. 19:15
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold
Køge Håndbold
Travbane Hallen
762492 03-03-19
kl. 10:50
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK
Amager SK
Travbane Hallen
757943 03-03-19
kl. 11:40
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK
VHC/Vidar 2
Travbane Hallen
761592 03-03-19
kl. 12:30
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK
Farum HF
Travbane Hallen
756203 03-03-19
kl. 13:20
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold 2
Løve-Høng Håndbold
Travbane Hallen
759991 03-03-19
kl. 14:20
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 5
Amager Håndbold 2
Gladsaxe HG
Travbane Hallen
760930 03-03-19
kl. 15:20
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Allerslev GF
Travbane Hallen
759751 03-03-19
kl. 16:20
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
Ajax København
Travbane Hallen
760962 03-03-19
kl. 17:20
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK 2
Team Helsinge Håndbold
Travbane Hallen
756562 05-03-19
kl. 19:15
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
VHC/Vidar 3
Travbane Hallen
764170 10-03-19
kl. 10:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Team Helsinge Håndbold
Travbane Hallen
762787 10-03-19
kl. 10:50
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
Lyngby HK 2
Travbane Hallen
758568 10-03-19
kl. 11:40
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Lyngby HK
Travbane Hallen
761498 10-03-19
kl. 12:30
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Amager Håndbold 3
HØJ 2
Travbane Hallen
759538 10-03-19
kl. 13:30
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
AB
Travbane Hallen
722201 10-03-19
kl. 14:40
Old Boys Veteran B
Pulje 1
Tårnby HK
Sierslev HK
Travbane Hallen
759508 10-03-19
kl. 15:40
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold
HUK Øresund
Travbane Hallen
756918 10-03-19
kl. 16:50
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Lynge-Uggeløse IF
Travbane Hallen
756378 12-03-19
kl. 19:15
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
Tårnby HK
Espergærde IF
Travbane Hallen
756389 21-03-19
kl. 20:45
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
Tårnby HK
STG / Vallø
Travbane Hallen
762798 24-03-19
kl. 09:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
Ajax København 3
Travbane Hallen
758579 24-03-19
kl. 09:50
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
VSH 2
Travbane Hallen
756929 24-03-19
kl. 10:40
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
AB
Travbane Hallen
760936 24-03-19
kl. 11:40
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Dragør HK
Travbane Hallen
756568 26-03-19
kl. 19:15
Serie 2 Herrer B - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
Brøndby Strand IK
Travbane Hallen
760963 27-03-19
kl. 20:30
Old Girls B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK 2
CIK
Travbane Hallen
764176 30-03-19
kl. 10:00
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Tårnby HK
Hillerød Håndbold Klub 2
Travbane Hallen
762493 30-03-19
kl. 11:00
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK
Københavns Håndboldklub
Travbane Hallen
762223 30-03-19
kl. 12:00
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 4
Tårnby HK 2
Københavns Håndboldklub 2
Travbane Hallen
757944 30-03-19
kl. 13:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK
Københavns Håndboldklub 2
Travbane Hallen
761593 30-03-19
kl. 14:00
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Tårnby HK
HØJ
Travbane Hallen
761504 31-03-19
kl. 10:00
U-14 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 4
Amager Håndbold 3
Gilleleje HK
Travbane Hallen
759992 31-03-19
kl. 11:05
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 5
Amager Håndbold 2
Lyngby HK 2
Travbane Hallen
756025 31-03-19
kl. 12:10
U-14 Drenge 1. Division A- 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
FIF
Travbane Hallen
759752 31-03-19
kl. 13:15
U-14 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
AB
Travbane Hallen
756204 31-03-19
kl. 14:20
U-14 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold 2
Raklev G&I
Travbane Hallen
759514 31-03-19
kl. 15:25
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Amager Håndbold
VSH 2
Travbane Hallen
759544 31-03-19
kl. 16:40
U-18 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
VSH
Travbane Hallen
755694 31-03-19
kl. 18:00
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Amager Håndbold
SUS Nyborg
Travbane Hallen
722211 31-03-19
kl. 19:10
Old Boys Veteran B
Pulje 1
Tårnby HK
Herlev/Hjorten Håndbold
Travbane Hallen