Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Tre Falke Hallen (6049)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
681491 21-10-18
kl. 13:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Føroyar
Tre-Falke-Hallen
707433 21-10-18
kl. 14:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
FIF 3
HØJ
Tre-Falke-Hallen
682283 22-10-18
kl. 20:40
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
VSH
Tre-Falke-Hallen
684493 24-10-18
kl. 20:40
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSG
Ajax København 4
Tre-Falke-Hallen
739960 25-10-18
kl. 21:00
Santander Cup Damer LP 2018-20 Damer - 2. Runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
CBS Sport (KV)
Hillerød Håndbold Klub (3. Div)
Tre-Falke-Hallen
707435 26-10-18
kl. 19:00
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
BK Ydun 3
Skovlunde-Ledøje Smørum
Tre-Falke-Hallen
737605 27-10-18
kl. 12:40
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 1
Pulje 2
FIF
TMS, Ringsted ungdom
Tre-Falke-Hallen
712573 28-10-18
kl. 12:00
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
BK Ydun 2
CIK
Tre-Falke-Hallen
684043 28-10-18
kl. 13:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
Team København (HK 94) 2
Tre-Falke-Hallen
709479 04-11-18
kl. 12:00
U-16 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 1
FIF 2
HUK Øresund 2
Tre-Falke-Hallen
735806 04-11-18
kl. 13:10
Old Boys A - 1.halvdel
Pulje 1
FHK/FIF
Hvidovre IF 2
Tre-Falke-Hallen
715125 04-11-18
kl. 14:30
Serie 2 Herrer - 1.halvdel
Pulje 6
KSG 3
Freja HK 2
Tre-Falke-Hallen
682295 05-11-18
kl. 20:40
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Ajax København 2
Tre-Falke-Hallen
681503 09-11-18
kl. 20:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Ledøje-Smørum HK
Tre-Falke-Hallen
706424 11-11-18
kl. 12:45
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 4
TKH Ydun 2
Lyngby HK
Tre-Falke-Hallen
706303 11-11-18
kl. 13:45
U-14 Drenge 1. Division - 1.halvdel
Pulje 2
TKH Ydun
Dalby G&IF
Tre-Falke-Hallen
684487 21-11-18
kl. 20:40
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSG
AB 2
Tre-Falke-Hallen
708105 23-11-18
kl. 18:00
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
BK Ydun 2
Freja HK 2
Tre-Falke-Hallen
711045 23-11-18
kl. 18:55
U-14 Pige B - 1.halvdel
Pulje 5
BK Ydun 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Tre-Falke-Hallen
707445 23-11-18
kl. 19:55
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
BK Ydun 3
Herlev/Hjorten Håndbold
Tre-Falke-Hallen
708495 25-11-18
kl. 11:35
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 2
BK Ydun
Ajax København
Tre-Falke-Hallen
714656 25-11-18
kl. 12:25
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
BK Ydun 2
Rødovre HK 2
Tre-Falke-Hallen
681485 25-11-18
kl. 13:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Søborg
Tre-Falke-Hallen
684048 25-11-18
kl. 14:30
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
VHC/Vidar 3
Tre-Falke-Hallen
707805 25-11-18
kl. 15:45
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
BK Ydun
Amager SK
Tre-Falke-Hallen
682277 26-11-18
kl. 20:40
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Team Helsinge Håndbold 2
Tre-Falke-Hallen
713553 30-11-18
kl. 20:15
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
KSG 3
Skovlunde IF 2
Tre-Falke-Hallen
737696 01-12-18
kl. 09:15
U-14 Drenge 2. Division - 1.halvdel
Pulje 2
FIF 2
Rødovre HK
Tre-Falke-Hallen
712588 02-12-18
kl. 11:35
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
BK Ydun 2
Amager SK 2
Tre-Falke-Hallen
714662 02-12-18
kl. 12:25
U-10 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
BK Ydun 2
Amager SK 2
Tre-Falke-Hallen
684063 02-12-18
kl. 13:15
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
Frederiksberg HK
Tre-Falke-Hallen
713576 02-12-18
kl. 14:30
Serie 2 Damer - 1.halvdel
Pulje 5
KSG 3
BK Ydun 3
Tre-Falke-Hallen
712502 09-12-18
kl. 12:15
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
BK Ydun 3
Ledøje-Smørum HK 2
Tre-Falke-Hallen
684535 09-12-18
kl. 13:15
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSG
VLI
Tre-Falke-Hallen
681533 09-12-18
kl. 14:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
VLI
Tre-Falke-Hallen
708116 09-12-18
kl. 15:45
U-12 Drenge B - 1.halvdel- 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
BK Ydun 2
Birkerød HK
Tre-Falke-Hallen
682325 10-12-18
kl. 20:40
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Rudersdal Håndbold
Tre-Falke-Hallen
682331 06-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
KSI
Tre-Falke-Hallen
684073 06-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
Føroyar
Tre-Falke-Hallen
681539 06-01-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
KSI Håndbold 2
Tre-Falke-Hallen
684083 20-01-19
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
Jersie HK
Tre-Falke-Hallen
682349 27-01-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Øresund Håndbold
Tre-Falke-Hallen
681557 27-01-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Furesø Håndbold 2
Tre-Falke-Hallen
684559 27-01-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSG
Gundsølille SG&I
Tre-Falke-Hallen
684571 24-02-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSG
Amager SK 2
Tre-Falke-Hallen
682361 24-02-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
HIK
Tre-Falke-Hallen
684098 24-02-19
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
Team Nørrebro 2
Tre-Falke-Hallen
684103 10-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
KSI 3
Tre-Falke-Hallen
682367 10-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
HK 73 - Frederikssund
Tre-Falke-Hallen
684577 10-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSG
HK 73/SHF
Tre-Falke-Hallen
681575 10-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Freja HK
Tre-Falke-Hallen
681587 24-03-19
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Helsingør Håndbold 3
Tre-Falke-Hallen
684589 24-03-19
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 3
KSG
Tårnby HK
Tre-Falke-Hallen
682379 24-03-19
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Helsingør Håndbold 2
Tre-Falke-Hallen
684113 31-03-19
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
Hvidovre IF 3
Tre-Falke-Hallen