Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Tre Falke Hallen (6049)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
541201 24-01-18
kl. 19:30
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Amager SK
Tre-Falke-Hallen
623322 26-01-18
kl. 20:00
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
KSG 3
Fremad Valby 2
Tre-Falke-Hallen
622213 27-01-18
kl. 12:35
U-18 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 2
TPI-Odense
Tre-Falke-Hallen
619452 28-01-18
kl. 12:30
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
KSG 3
HUK
Tre-Falke-Hallen
540263 28-01-18
kl. 13:40
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KSG
Jernløse Håndbold
Tre-Falke-Hallen
540684 28-01-18
kl. 14:50
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
Team Nørrebro 3
Tre-Falke-Hallen
540688 31-01-18
kl. 21:10
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
KFUM 2
Tre-Falke-Hallen
623527 06-02-18
kl. 19:05
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 8
Brøndby HK 2
Tre-Falke-Hallen
623081 06-02-18
kl. 20:05
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
Frederiksberg HK
FIF 7
Tre-Falke-Hallen
645918 07-02-18
kl. 19:40
Santander Cup Herrer LP 2017-19 Herrer - 4. runde HRØ - FHF
HRØ Kampe
KSG (3. Div)
TMS, Ringsted (1. Div)
Tre-Falke-Hallen
623316 09-02-18
kl. 20:00
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
KSG 3
BK Ydun 3
Tre-Falke-Hallen
539636 14-02-18
kl. 19:10
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Søborg
Tre-Falke-Hallen
623123 20-02-18
kl. 19:00
Serie 2 Damer A - 2. halvdel
Pulje 5
CBS Sport 2
Ledøje-Smørum HK 2
Tre-Falke-Hallen
625878 25-02-18
kl. 08:45
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF
Freja HK
Tre-Falke-Hallen
625819 25-02-18
kl. 09:35
U-10 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
Stenløse HK 2
Tre-Falke-Hallen
625518 25-02-18
kl. 10:25
U-10 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 2
Team Helsinge Håndbold 3
Tre-Falke-Hallen
539654 25-02-18
kl. 11:15
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
HK 73 - Frederikssund
Tre-Falke-Hallen
623328 25-02-18
kl. 12:25
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
KSG 3
SG Mojn København
Tre-Falke-Hallen
619458 25-02-18
kl. 13:35
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
KSG 3
KFUM 2
Tre-Falke-Hallen
541213 25-02-18
kl. 14:45
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
KSI
Tre-Falke-Hallen
540275 25-02-18
kl. 16:00
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KSG
KSI 2
Tre-Falke-Hallen
541225 28-02-18
kl. 00:00
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Helsingør Håndbold 2
Tre-Falke-Hallen UDS
624837 04-03-18
kl. 08:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Hvidovre IF
Tre-Falke-Hallen
624567 04-03-18
kl. 09:40
U-12 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 2
FIF 2
Rødovre HK
Tre-Falke-Hallen
622137 04-03-18
kl. 10:30
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
FIF 3
BK Ydun
Tre-Falke-Hallen
540287 04-03-18
kl. 11:20
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KSG
CBS Sport
Tre-Falke-Hallen
619467 04-03-18
kl. 12:30
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
KSG 3
BK Ydun 2
Tre-Falke-Hallen
623337 04-03-18
kl. 13:40
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
KSG 3
Gentofte-Vangede HK
Tre-Falke-Hallen
539666 04-03-18
kl. 14:50
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Furesø Håndbold 2
Tre-Falke-Hallen
621425 18-03-18
kl. 08:50
U-12 Drenge C2 - 2. halvdel
Pulje 5
FIF 3
IF Stadion
Tre-Falke-Hallen
620915 18-03-18
kl. 09:40
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 4
FIF 2
VSH 2
Tre-Falke-Hallen
621784 18-03-18
kl. 10:30
U-10 Drenge B2- 2. halvdel
Pulje 3
FIF 3
Vallensbæk IF 2
Tre-Falke-Hallen
623343 18-03-18
kl. 11:20
Serie 2 Damer B - 2. halvdel
Pulje 6
KSG 3
VSH 3
Tre-Falke-Hallen
619473 18-03-18
kl. 12:30
Serie 2 Herrer A - 2. halvdel
Pulje 5
KSG 3
B 09 København
Tre-Falke-Hallen
540704 18-03-18
kl. 13:40
Serie 1 Damer
Pulje 3
KSG 2
FIF 5
Tre-Falke-Hallen
540293 18-03-18
kl. 14:50
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KSG
FIF 4
Tre-Falke-Hallen
541231 21-03-18
kl. 19:30
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
AB
Tre-Falke-Hallen
622831 23-03-18
kl. 18:00
U-14 Pige 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
BK Ydun
AG Håndbold
Tre-Falke-Hallen
624122 23-03-18
kl. 19:00
U-14 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
BK Ydun 2
Brøndby HK 2
Tre-Falke-Hallen
539684 25-03-18
kl. 12:40
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
Helsingør Håndbold 3
Tre-Falke-Hallen
540305 25-03-18
kl. 13:50
Kvalifikationsrækken Damer
Pulje 2
KSG
Fremad Valby
Tre-Falke-Hallen
541243 25-03-18
kl. 15:05
3. Division Herrer
Pulje 6
KSG
Føroyar
Tre-Falke-Hallen
539678 06-04-18
kl. 20:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
KSG 2
HIK 2
Tre-Falke-Hallen