Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Maglegårdshallen (6025)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
623892 24-01-18
kl. 19:30
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK
Ledøje-Smørum HK
Maglegårdshallen
549019 24-01-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
HIK 3
Avedøre IF
Maglegårdshallen
649667 25-01-18
U-16 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 2
HIK/KFUM
Furesø Håndbold
Maglegårdshallen
649733 25-01-18
U-14 Piger - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 7
HIK
Furesø Håndbold
Maglegårdshallen
625632 28-01-18
kl. 09:50
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 3
BK Ydun 3
Maglegårdshallen
620624 28-01-18
kl. 10:40
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Næstved/Herlufsholm
Maglegårdshallen
620353 28-01-18
kl. 11:30
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
HIK 2
Fjordbyerne 2
Maglegårdshallen
622632 28-01-18
kl. 12:30
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Køge Håndbold
Maglegårdshallen
625964 28-01-18
kl. 13:30
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
HØJ
Maglegårdshallen
622572 28-01-18
kl. 14:50
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM 2
Køge Håndbold 2
Maglegårdshallen
549043 28-01-18
kl. 16:00
Serie 1 Damer
Pulje 5
HIK 3
TMS, Ringsted 3
Maglegårdshallen
541598 28-01-18
kl. 17:10
3. Division Damer
Pulje 6
HIK 2
Lyngby HK 2
Maglegårdshallen
619963 28-01-18
kl. 18:30
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK
Tårnby HK
Maglegårdshallen
625272 31-01-18
kl. 18:00
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Ajax København
Maglegårdshallen
618912 02-02-18
kl. 18:45
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM 3
Køge Håndbold
Maglegårdshallen
541339 03-02-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
HIK
Ajax København 2
Maglegårdshallen
621681 04-02-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
HIK 2
HK 73 - Frederikssund 2
Maglegårdshallen
622131 04-02-18
kl. 09:50
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
FIF 3
Maglegårdshallen
625402 04-02-18
kl. 10:40
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 2
Amager SK 2
Maglegårdshallen
625223 04-02-18
kl. 11:30
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
HIK 2
HK 73 - Frederikssund 3
Maglegårdshallen
620933 04-02-18
kl. 12:20
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 5
HIK 2
Ajax København
Maglegårdshallen
625883 04-02-18
kl. 13:10
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Ajax København2
Maglegårdshallen
621533 04-02-18
kl. 14:00
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK
Vallensbæk IF
Maglegårdshallen
620632 04-02-18
kl. 14:50
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
TMS, Ringsted ungdom
Maglegårdshallen
620361 04-02-18
kl. 15:40
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
HIK 2
Espergærde IF
Maglegårdshallen
541603 04-02-18
kl. 18:05
3. Division Damer
Pulje 6
HIK 2
Ajax København 3
Maglegårdshallen
539646 04-02-18
kl. 19:20
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HIK 2
Hillerød Håndbold Klub 3
Maglegårdshallen
619971 04-02-18
kl. 20:30
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK
Team Helsinge Håndbold
Maglegårdshallen
649579 08-02-18
kl. 19:30
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
HIK
FIF
Maglegårdshallen
541310 08-02-18
kl. 20:45
2. Division Damer
Pulje 3
HIK
Rødovre HK 2
Maglegårdshallen
540901 19-02-18
kl. 20:30
2. Division Herrer
Pulje 3
HIK
TIK - Taastrup
Maglegårdshallen
623898 21-02-18
kl. 20:30
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK
Lyngby HK
Maglegårdshallen
625638 25-02-18
kl. 09:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 3
Tårnby HK 2
Maglegårdshallen
624260 25-02-18
kl. 09:50
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 3
Skjold, Skævinge
Maglegårdshallen
625278 25-02-18
kl. 10:50
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Rødovre HK
Maglegårdshallen
622939 25-02-18
kl. 11:40
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 2
VHC/Vidar
Maglegårdshallen
622638 25-02-18
kl. 12:40
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
FIF
Maglegårdshallen
619129 25-02-18
kl. 13:40
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
KFUM/GVH
Maglegårdshallen
549054 25-02-18
kl. 14:40
Serie 1 Damer
Pulje 5
HIK 3
BK Ydun 2
Maglegårdshallen
540936 26-02-18
kl. 20:30
2. Division Herrer
Pulje 3
HIK
Korsør Slagelse Elitehåndbold
Maglegårdshallen
618708 27-02-18
kl. 20:40
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM
Rødovre HK
Maglegårdshallen
622279 28-02-18
kl. 19:10
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
Gunslevholm Idrætsefterskole
Maglegårdshallen
620112 28-02-18
kl. 21:30
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Helsingør Håndbold
Maglegårdshallen
649582 01-03-18
U-14 Drenge - Intersport Ungdomspokal 2
Pulje 1
HIK
Vallensbæk IF
Maglegårdshallen
622647 04-03-18
kl. 10:00
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
VSH
Maglegårdshallen
619139 04-03-18
kl. 11:00
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Vallensbæk IF
Maglegårdshallen
624508 04-03-18
kl. 12:00
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK
HUK Håndbold
Maglegårdshallen
622949 04-03-18
kl. 13:00
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 2
Ajax København 3
Maglegårdshallen
619978 04-03-18
kl. 14:00
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK
Holte IF
Maglegårdshallen
541622 04-03-18
kl. 15:00
3. Division Damer
Pulje 6
HIK 2
Rudersdal Håndbold
Maglegårdshallen
549004 04-03-18
kl. 16:15
Serie 1 Damer
Pulje 5
HIK 3
IF Stadion
Maglegårdshallen
539665 04-03-18
kl. 17:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HIK 2
Ledøje-Smørum HK
Maglegårdshallen
601712 07-03-18
kl. 20:30
Serie 1 Damer
Pulje 5
HIK 3
Jersie HK 3
Maglegårdshallen
622950 10-03-18
kl. 12:00
U-14 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 2
HVI Himmelev 2
Maglegårdshallen
625885 11-03-18
kl. 09:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Amager SK
Maglegårdshallen
625404 11-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 2
Freja HK
Maglegårdshallen
625225 11-03-18
kl. 10:40
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
HIK 2
Espergærde IF
Maglegårdshallen
624266 11-03-18
kl. 11:30
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 3
KFUM 2
Maglegårdshallen
621535 11-03-18
kl. 12:30
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK
Freja HK
Maglegårdshallen
620634 11-03-18
kl. 13:20
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Raklev G&I
Maglegårdshallen
620935 11-03-18
kl. 14:10
U-12 Drenge B1 - 2. halvdel
Pulje 5
HIK 2
KFUM 2
Maglegårdshallen
623913 14-03-18
kl. 20:30
Old Girls B2 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK
HK 73 - Frederikssund
Maglegårdshallen
541364 17-03-18
kl. 15:00
2. Division Damer
Pulje 3
HIK
Roskilde Håndbold 2
Maglegårdshallen
620374 18-03-18
kl. 09:00
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
HIK 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Maglegårdshallen
622653 18-03-18
kl. 10:00
U-14 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Rødovre HK
Maglegårdshallen
625985 18-03-18
kl. 11:30
U-16 Drenge Liga - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
GOG Håndbold
Maglegårdshallen
618813 18-03-18
kl. 13:00
U-16 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM 2
FIF 2
Maglegårdshallen
541628 18-03-18
kl. 14:30
3. Division Damer
Pulje 6
HIK 2
Amager SK
Maglegårdshallen
619984 18-03-18
kl. 15:45
Old Boys A1 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK
Ajax København
Maglegårdshallen
539671 18-03-18
kl. 16:45
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HIK 2
HK 73 - Frederikssund
Maglegårdshallen
540957 19-03-18
kl. 20:30
2. Division Herrer
Pulje 3
HIK
Dalby G&IF
Maglegårdshallen
620368 20-03-18
kl. 19:30
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
HIK 2
Skjold, Skævinge
Maglegårdshallen
620133 21-03-18
kl. 21:30
Old Boys Veteran B1 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Herlev/Hjorten Håndbold
Maglegårdshallen
541376 22-03-18
kl. 20:40
2. Division Damer
Pulje 3
HIK
Herlev/Hjorten Håndbold
Maglegårdshallen
625653 25-03-18
kl. 09:00
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 3
FHH 90
Maglegårdshallen
625415 25-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 2
Holte IF
Maglegårdshallen
622144 25-03-18
kl. 10:40
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Ajax København 2
Maglegårdshallen
621694 25-03-18
kl. 11:30
U-10 Drenge B1- 2. halvdel
Pulje 4
HIK 2
Birkerød HK
Maglegårdshallen
625293 25-03-18
kl. 12:20
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Roskilde Håndbold
Maglegårdshallen
620645 25-03-18
kl. 13:10
U-12 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Hvidovre IF
Maglegårdshallen
622593 25-03-18
kl. 14:00
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM 2
Jernløse Håndbold
Maglegårdshallen
618933 25-03-18
kl. 15:10
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM 3
Tune/FHH 90
Maglegårdshallen
539683 25-03-18
kl. 16:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
HIK 2
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Maglegårdshallen
624514 04-04-18
kl. 18:00
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK
Hillerød Håndbold Klub
Maglegårdshallen
618723 05-04-18
kl. 18:45
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
HIK/KFUM
Ajax København 2
Maglegårdshallen
625891 08-04-18
kl. 09:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
FIF
Maglegårdshallen
625231 08-04-18
kl. 09:50
U-12 Pige C2 - 2. halvdel
Pulje 7
HIK 2
Gilleleje HK
Maglegårdshallen
624272 08-04-18
kl. 10:40
U-14 Pige B1 - 2. halvdel
Pulje 3
HIK 3
Gladsaxe HG
Maglegårdshallen
621541 08-04-18
kl. 11:40
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 2
HIK
KFUM
Maglegårdshallen
622290 08-04-18
kl. 12:30
U-16 Pige 1. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK/KFUM
Oure I.E. HK
Maglegårdshallen
619140 08-04-18
kl. 13:40
U-14 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
HIK
Korsør/Tårnborg HK
Maglegårdshallen
549069 08-04-18
kl. 14:40
Serie 1 Damer
Pulje 5
HIK 3
FIF 6
Maglegårdshallen