Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Trollesmindehallen (5371)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
620054 28-01-18
kl. 15:00
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Selskov HK
Trollesmindehallen
620062 04-02-18
kl. 15:00
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Slangerup HF
Trollesmindehallen
650380 04-02-18
kl. 16:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub
Ølsted IF
Trollesmindehallen
621170 24-02-18
kl. 09:00
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 6
Hillerød Håndbold Klub 2
Stenløse HK
Trollesmindehallen
624889 24-02-18
kl. 09:50
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsingør Håndbold
Trollesmindehallen
622100 24-02-18
kl. 10:40
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
Ajax København
Trollesmindehallen
625910 24-02-18
kl. 11:30
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub
Ajax København
Trollesmindehallen
624500 24-02-18
kl. 12:20
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
HUK Håndbold
Trollesmindehallen
625280 24-02-18
kl. 13:10
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
Ajax København
Trollesmindehallen
620360 24-02-18
kl. 14:00
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
Skjold, Skævinge
Trollesmindehallen
622610 24-02-18
kl. 15:00
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
Rødovre HK 2
Trollesmindehallen
540695 24-02-18
kl. 16:10
Serie 1 Damer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
Team København (HK 94) 3
Trollesmindehallen
623570 24-02-18
kl. 17:20
Serie 4 Damer A - 2. halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 3
Skjold, Skævinge
Trollesmindehallen
620060 25-02-18
kl. 10:10
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Selskov HK
Team Helsinge Håndbold 2
Trollesmindehallen
619100 25-02-18
kl. 11:10
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
Køge Håndbold
Trollesmindehallen
618980 25-02-18
kl. 12:10
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub 2
VSH
Trollesmindehallen
618710 25-02-18
kl. 13:20
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub
Rudersdal Håndbold
Trollesmindehallen
622340 25-02-18
kl. 14:30
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub
HUK-Øresund
Trollesmindehallen
539653 25-02-18
kl. 15:40
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 3
Helsingør Håndbold 3
Trollesmindehallen
624899 04-03-18
kl. 10:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub 2
Holte IF
Trollesmindehallen
541617 08-03-18
kl. 20:00
3. Division Damer
Pulje 6
Hillerød Håndbold Klub
Amager SK
Trollesmindehallen
625916 10-03-18
kl. 09:00
U-9 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub
Lyngby HK
Trollesmindehallen
625676 10-03-18
kl. 09:50
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
Allerød Håndbold Klub
Trollesmindehallen
622165 10-03-18
kl. 10:40
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub 2
VSH
Trollesmindehallen
622106 10-03-18
kl. 11:30
U-9 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
TMS, Ringsted ungdom
Trollesmindehallen
621895 10-03-18
kl. 12:20
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
Fredensborg HK 78
Trollesmindehallen
625286 10-03-18
kl. 13:10
U-10 Pige A2 - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
HIK
Trollesmindehallen
621566 10-03-18
kl. 14:00
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Team København (HK 94)
Trollesmindehallen
624506 10-03-18
kl. 14:50
U-12 Pige A1 - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
FIF
Trollesmindehallen
619106 10-03-18
kl. 15:40
U-14 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
Ajax København
Trollesmindehallen
618926 10-03-18
kl. 16:40
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
HIK/KFUM 3
Trollesmindehallen
618986 10-03-18
kl. 17:50
U-16 Drenge 2. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Fredensborg HK 78
Trollesmindehallen
622616 11-03-18
kl. 09:00
U-16 Pige 2. Division C - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
Fredensborg HK 78
Trollesmindehallen
622766 11-03-18
kl. 10:10
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Fredensborg HK 78
Trollesmindehallen
620366 11-03-18
kl. 11:10
U-14 Drenge A1 - 2. halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
Espergærde IF
Trollesmindehallen
540700 11-03-18
kl. 12:10
Serie 1 Damer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
FIF 5
Trollesmindehallen
618716 11-03-18
kl. 13:20
U-18 Drenge 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub
HIK/KFUM
Trollesmindehallen
622346 11-03-18
kl. 14:30
U-16 Pige 1. Division B - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub
FIF 2
Trollesmindehallen
540981 11-03-18
kl. 16:15
2. Division Herrer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
TIK - Taastrup
Trollesmindehallen
539659 11-03-18
kl. 17:30
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 3
KSG 2
Trollesmindehallen
620066 11-03-18
kl. 18:40
Old Boys A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Selskov HK
AB
Trollesmindehallen
541635 05-04-18
kl. 20:00
3. Division Damer
Pulje 6
Hillerød Håndbold Klub
HUK - Øresund
Trollesmindehallen
624900 08-04-18
kl. 09:00
U-12 Pige B2 - 2. halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub 2
HK 73 - Frederikssund 2
Trollesmindehallen
621182 08-04-18
kl. 09:50
U-12 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 6
Hillerød Håndbold Klub 2
Team Helsinge Håndbold 2
Trollesmindehallen
625682 08-04-18
kl. 10:40
U-10 Pige C1 - 2. halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
Lyngby HK 2
Trollesmindehallen
622171 08-04-18
kl. 11:30
U-9 Drenge B2 - 2. halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub 2
Team Helsinge Håndbold
Trollesmindehallen
621901 08-04-18
kl. 12:20
U-10 Drenge C1- 2. halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
Gilleleje HK
Trollesmindehallen
621572 08-04-18
kl. 13:10
U-10 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
HØJ
Trollesmindehallen
650369 08-04-18
kl. 14:00
U-12 Drenge A2 - 2. halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub
Team Helsinge Håndbold
Trollesmindehallen
618932 08-04-18
kl. 14:50
U-16 Drenge 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
Team Helsinge Håndbold
Trollesmindehallen
622772 08-04-18
kl. 16:00
U-14 Pige 2. Division A - 2. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Team Helsinge Håndbold
Trollesmindehallen
539677 08-04-18
kl. 17:00
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 3
Herlev/Hjorten Håndbold 2
Trollesmindehallen