Forside > Turneringer og resultater > Spillested > Kampprogram

Trollesmindehallen (5371)

Kampprogram

Periode
Kampnr. Dato Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Bane Resultat
707885 27-10-18
kl. 13:30
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 6
Hillerød Håndbold Klub
Helsingør Håndbold
Trollesmindehallen
682025 27-10-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
Team Sydhavsøerne 2
Trollesmindehallen
711912 28-10-18
kl. 10:00
U-12 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 10
Hillerød Håndbold Klub 3
Fredensborg HK 78 2
Trollesmindehallen
707077 28-10-18
kl. 11:00
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 4
Selskov HK
Stenløse HK
Trollesmindehallen
712033 28-10-18
kl. 12:10
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Ledøje-Smørum HK
Trollesmindehallen
715292 28-10-18
kl. 13:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Herlev/Hjorten Håndbold
Trollesmindehallen
707527 28-10-18
kl. 13:50
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub 2
Stenløse HK
Trollesmindehallen
709418 28-10-18
kl. 14:50
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub 2
HUK Øresund
Trollesmindehallen
707078 28-10-18
kl. 16:00
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub
Team Arresø
Trollesmindehallen
708433 10-11-18
kl. 09:00
U-12 Drenge C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 8
Hillerød Håndbold Klub 2
Borsholm-S IF
Trollesmindehallen
712669 10-11-18
kl. 09:50
U-9 Pige B - 1.halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
FIF
Trollesmindehallen
711619 10-11-18
kl. 10:40
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 10
Hillerød Håndbold Klub 2
Borsholm-S IF
Trollesmindehallen
712040 10-11-18
kl. 11:30
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Team Helsinge Håndbold
Trollesmindehallen
709633 10-11-18
kl. 13:00
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Fjordbyerne
Trollesmindehallen
682037 10-11-18
kl. 15:00
2. Division Herrer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
IF Stadion
Trollesmindehallen
710893 11-11-18
kl. 09:00
U-14 Pige A - 1.halvdel
Pulje 9
Hillerød Håndbold Klub 2
Fjordbyerne 2
Trollesmindehallen
708553 11-11-18
kl. 10:00
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
HØJ
Trollesmindehallen
707893 11-11-18
kl. 10:50
U-12 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 6
Hillerød Håndbold Klub
Slangerup HF
Trollesmindehallen
715299 11-11-18
kl. 11:40
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
VSH
Trollesmindehallen
709123 11-11-18
kl. 12:30
U-9 Drenge B - 1. halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
FIF
Trollesmindehallen
708764 11-11-18
kl. 13:20
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Hillerød Håndbold Klub 3
Team Helsinge Håndbold 2
Trollesmindehallen
709183 11-11-18
kl. 14:10
U-9 Drenge B - 1. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
Slangerup HF
Trollesmindehallen
707534 11-11-18
kl. 15:00
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub 2
Helsingør Håndbold 2
Trollesmindehallen
707084 11-11-18
kl. 16:00
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 4
Selskov HK
Hillerød Håndbold Klub
Trollesmindehallen
707086 25-11-18
kl. 09:00
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 4
Selskov HK
Slangerup HF
Trollesmindehallen
709185 25-11-18
kl. 10:50
U-9 Drenge B - 1. halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 2
Lyngby HK
Trollesmindehallen
712671 25-11-18
kl. 11:40
U-9 Pige B - 1.halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
HIK
Trollesmindehallen
708766 25-11-18
kl. 12:30
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Hillerød Håndbold Klub 3
Håndboldklubben Sirius-Græsted
Trollesmindehallen
712611 25-11-18
kl. 13:20
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
Hillerød Håndbold Klub 2
VSH 3
Trollesmindehallen
711621 25-11-18
kl. 14:10
U-12 Pige B - 1. halvdel
Pulje 10
Hillerød Håndbold Klub 2
HK 73 - Frederikssund 2
Trollesmindehallen
709625 29-11-18
kl. 18:45
U-14 Pige 1. Division - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Helsingør Håndbold
Trollesmindehallen
682582 29-11-18
kl. 20:15
3. Division Damer
Pulje 6
Hillerød Håndbold Klub
HIK 2
Trollesmindehallen
707092 01-12-18
kl. 14:15
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 4
Selskov HK
Team Helsinge Håndbold
Trollesmindehallen
684155 01-12-18
kl. 15:15
Serie 1 Damer
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub 2
HK 73/SHF 2
Trollesmindehallen
681526 01-12-18
kl. 16:25
Kvalifikationsrækken Herrer
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub 3
Freja HK
Trollesmindehallen
708772 02-12-18
kl. 09:00
U-10 Drenge B - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 7
Hillerød Håndbold Klub 3
Gilleleje HK
Trollesmindehallen
712048 02-12-18
kl. 09:50
U-10 Pige A - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
FIF
Trollesmindehallen
715307 02-12-18
kl. 10:40
U-10 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
Hvidovre IF
Trollesmindehallen
707542 02-12-18
kl. 11:30
U-14 Drenge A - 1.halvdel
Pulje 5
Hillerød Håndbold Klub 2
Team Arresø
Trollesmindehallen
707093 02-12-18
kl. 12:30
Old Boys B - 1.halvdel
Pulje 4
Hillerød Håndbold Klub
Stenløse HK
Trollesmindehallen
706163 02-12-18
kl. 13:30
U-18 Drenge 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 3
Hillerød Håndbold Klub
SMUT BG
Trollesmindehallen
709433 02-12-18
kl. 14:40
U-18 Pige 2. Division A - 1.halvdel
Pulje 2
Hillerød Håndbold Klub 2
HØJ
Trollesmindehallen
712682 08-12-18
kl. 10:00
U-9 Pige B - 1.halvdel
Pulje 1
Hillerød Håndbold Klub
Farum HF
Trollesmindehallen
712622 08-12-18
kl. 11:15
U-10 Pige C - 1.halvdel - 1. kamp pr. spillerunde
Pulje 11
Hillerød Håndbold Klub 2
Holte IF 2
Trollesmindehallen